Vltavín – Jirny 6:0 (kon.) | Vyšehrad – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Chrudim – Písek 2:0 (kon.)
Benešov – Dobrovice 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Štěchovice 2:3 (kon.) | Litoměřicko – Nymburk 2:1 (kon.)
Ústí n/O – Převýšov 1:3 (kon.) | Domažlice – Brozany 10:1 (kon.)
Loko Vltavín
6:0 (0:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 11.11.2017, 10:15Česká fotbalová liga • 14. kolo

87
    Dominik Tichý nyní nebyl smířen s rozhodnutím hlavního rozhodčího. Následně viděl žlutou kartu za řeči.
    85. MAIONE - 6:0

85
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Odražený míč si ve vápně našel úplně volný CARLO MARIA MAIONE. Střídající hráč obstřelil hostujícího gólmana a přidal už šestou branku domácích v tomto utkání!

84
    Jakub Černý teď několikrát fauloval svého soupeře. Rozhodčí mu to sečetl a vytáhl vůbec první žlutou kartu v tomto zápase.

82
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Marek Hovorka, přichází Jiří Vokoun.
    78. ŠÍPEK - 5:0

78
    Pátá branka domácích ve druhé půli! Spoustu prostoru dostal kousek za velkým vápnem ONDŘEJ ŠÍPEK. Jeho střela směřovala na zadní tyč a skončila až za zády Kafky!

76
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Jan Růžička, přichází Vladimír Valíček.

74
    Kafka byl hodně venku z branky a domácí fotbalista zkoušel zhruba z poloviny hřiště hostujícího gólmana překonat. Ten se ale stihl vrátit a vyrazit míč na roh!

69
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází František Škorvánek, přichází Jakub Černý.

67
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Petr Pejša, přichází Carlo Maione.

66
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Michal Parys, přichází Marek Stockner.
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Jaroslav Procházka.

65
    Během dvaceti minut druhé půle už čtvrtá branka domácích, kteří mají jasně navrch! Petr Pejša výborně posunul na DAVIDA POZNÍČKA, který postupoval úplně sám na Kafku. Domácí fotbalista zvolil střelu na zadní tyč!
    63. MACHÁČ - 3:0

63
    Třetí branka však přeci jen přichází! Na centr RICHARDA MACHÁČE z pravé strany si naběhl úplně volný Petr Pejša, který však podle všeho hlavičkoval až za brankovou čarou. Autorem branky je právě Macháč.
    62.

62
    Neskutečné, co domácí nyní neproměnili! Sám se nyní na hostující branku řítil Petr Pejša, který nastřelil tyč! Poté se k balónu dostal Ondřej Šípek, proti kterému vytáhl výborný zákrok Kafka! Třetí střela byla zlbokovaná, roh pro Vltavín!

53
    Vstup do druhé půle vychází domácím na jedničku! Na levé straně zůstal úplně volný David Podzimek, který míč poslal do vápna. PETR PEJŠA se ocitl sám před prázdnou brankou a bez větších problémů skóroval!

48
    Domácí se ujímají vedení! Kapitán Martin Uvíra míč posunul na MARTINA ABENU, který tváří v tvář obstřelil hostujícího brankáře a otevřel skóre tohoto utkání!

27
    Po centru z pravé strany přišla hlavička, která mířila na zadní tyč a na kterou si nabíhali hned dva domácí hráči! Na poslední chvíli ale přišel výborný obranný zákrok, roh pro Vltavín!

2
    Hosté se hned ve druhé minutě dostali do dobré příležitosti! Střela zpoza velkého vápna skončila těsně vedle levé tyče domácí branky!