Vltavín – Jirny 6:0 (kon.) | Vyšehrad – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Chrudim – Písek 2:0 (kon.)
Benešov – Dobrovice 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Štěchovice 2:3 (kon.) | Litoměřicko – Nymburk 2:1 (kon.)
Ústí n/O – Převýšov 1:3 (kon.) | Domažlice – Brozany 10:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:3 (1:0)
SK Převýšov
Sobota 11.11.2017, 14:00 • Sportovní areál TJ Jiskra, Ústí nad Orlicí • Česká fotbalová liga • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:58:57)

Je konec. Převýšov do druhého poločasu vstoupil fantasticky a už ve 49. minutě srovnal Radek Korba. O minutu později poslal Převýšov do vedení Petr Veselka a hosté byli na koni, jelikož v 67. minutě svým druhým gólem poslal hosty do vedení 3:1 Radek Korba. Domácí se ke konci dostali jen do jedné šance, při které ale Zdeněk Vaňous zaváhal a netrefil branku z dobré pozice.

90+1

90
    Po rohovém kopu nakonec nic nevzniklo, ale u míče jsou opět hráči Ústí nad Orlicí.

90
    Nyní si hosté hodně zavařili, když domácí dostali centr do vápna, ale při odkopu trefili hosté vlastního spoluhráče a následuje rohový kop pro domácí.

89
    Tomáš Bastin rovněž za zdržování dostal žlutou kartu.

89
    Radek Petr dostal za zdržování při odkopu žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Urbanec, přichází Černý.

87
    Zdeněk Vaňous dostal nádhernou přihrávku do vápna a mohl se brankáře zeptat, kde to bude chtít, ale nakonec vystřelil vedle brány!

86
    Po faulu dostal centrem míč do vápna Jan Souček, ale s ním si poradila obrana Převýšova.

85
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Falta, přichází Pinkava.
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Živný, přichází Bastin.

84
    Každopádně nepřešli přes střed hřiště a následně se drali dopředu hosté, ale přihrávka byla moc dlouhá a Jakub Krátký si míč pohlídal až do zámezí.

83
    Následný centr skončil v zámezí a u míče budou domácí.

82
    Zdeněk Vaňous jasně sejmul hráče a dostává žlutou kartu.

81
    Hosté se dopustili faulu ve středu hřiště, ale s následným centrem do vápna si nadvakrát poradila obrana Převýšova.

80
    Následně se domácí hráč provinil faulem a u míče je opět Převýšov.

79
    Dnes si domácí příznivci přivezli dost dělobuchů, jelikož zazněl další.

78
    Domácí neví kudy a dnes přijel Převýšov ve výborné formě, hlavně do druhého poločasu.