Buffalo – Florida 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.)
Toronto – Boston 3:2 (po pr.) | Dallas – NY Islanders 5:0 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:2 (kon.)
NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.) | Ottawa – Colorado 4:3 (kon.)
Buffalo Sabres
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Florida Panthers
Sobota 11.11.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

58:45
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté přidávají další gól do prázdné branky! VINCENT TROCHECK si našel dlouhou nahrávku v útočné třetině a s pomocí tyčky poslal puk do prázdné branky! Asistence: Aaron Ekblad.
    58:28 Aleksander BARKOV - 1:3

58:28
    Hostující tým si pojišťuje vítězství gólem do prázdné branky! Jonathan Huberdeau byl s pukem ve středním pásmu a nahodil žabičku do útočné třetiny na rozjetého ALEKSANDERA BARKOVA, který umístil kotouč do prázdné branky! Asistence: Jonathan Huberdeau, Colton Sceviour.

55:00
    Jonathan Huberdeau našel krásnou nahrávkou volného Ekblada před brankou, který mířil na druhou tyč,ale Lehner kotouč vyrazil pravým betonem!

54:20
    Po střele Barkova z pravého kruhu pro vhazování zazvonila tyč!

53:10
    Reinhart se dostal k puku nad kruhy pro vhazování a stačilo pouze zamířit do odkryté branky, protože Luongo se zvedal z předchozího zákroku. Domácí útočník pohotově vypálil, ale Luongo skočil po puku a zachránil svůj tým!

49:09
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Micheal Haley – 5 min., bitka + 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jordan Nolan – 5 min., bitka).
    43:50 Ian MCCOSHEN - 1:2

43:50
    Florida se ujímá vedení! Florida kombinovala s pukem ve třetině, když na modré čáře napráhl IAN McCOSHEN, který vypálil pěknou přízemní ránu k první tyči. Lehner měl před sebou 2 hráče a puk uviděl až když ho vyndával z branky! Asistence: Jonathan Huberdeau, Jevgenij Dadonov.

42:32
    Sam Reinhart našel pěknou nahrávkou na středu volného Griffitha, který pohotově vystřelil po zemi na druhou tyč, Luongo vykopl puk betonem.

32:20
    Pominville se dostal do přečíslení 2 na 1, domácí hráč nic nevymýšlel a střelou golfem trefil tyč!

29:39
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Marco Scandella – 2 min., sekání).
    26:52 Jevgenij DADONOV - 1:1

26:52
    Florida vytěžila vyrovnávací gól z obrovského tlaku! Jonathan Huberdeau zavezl kotouč za branku a zadovkou ho vrátil před branku na Aleksandera Barkova, který vypálil, Lehner kotouč vyrazil před sebe, kde se k němu dostal JEVGENIJ DADONOV, který ho uklidil do odkryté klece! Asistence: Aleksander Barkov, Jonathan Huberdeau.

24:51
    Jonathan Huberdeau poslal krásnou zadovkou puk před prázdnou branku na Dadonova, ke kterému na poslední chvíli přistoupil jeden z domácích hráčů a zamezil mu skórování! Obrovská šance Floridy!

23:59
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 2 min., hákování).

18:33
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., hákování).

16:40
    Radim Vrbata vystihl špatnou rozehrávku domácích a řítil se sám na Lehnera, svůj únik se rozhodl zakončit blafákem do forehandu,ale Lehner se skvěle přesunul a vytěsnil kotouč betonem!
    13:02 Kyle OKPOSO - 1:0

13:02
    Sabres právě vstřelili branku!
    Sabres využívají přesilovku a ujímají se vedení! Sabres kombinovali ve třetině, když se puk dostal na modrou čáru na Viktora Antipina, který vyslal na branku lehkou střelu zápěstím, před Luongem dobře clonil KYLE OKPOSO, který dokázal tečovat nahozený kotouč za záda Luonga! Asistence: Viktor Antipin, Evander Kane.

12:00
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Colton Sceviour – 2 min., hákování).

10:00
    Jake McCabe napřáhl ke střele od modré, jeho rána se otřela o pravou tyč!

04:55
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Taylor Fedun – 2 min., hákování).

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 14. Okposo (Antipin, E. Kane) – 27. Dadonov (Barkov, Huberdeau), 44. McCoshen (Huberdeau, Dadonov), 59. Barkov (Huberdeau, Sceviour), 59. Trocheck (Ekblad)

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Falk, McCabe, Fedun, Beaulieu, Antipin – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Griffith, S. Reinhart, Baptiste – Nolan, Jo. Larsson, Girgensons.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Weegar – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Brickley, Trocheck, Vrbata – J. McGinn, Bjugstad, Sceviour – MacKenzie, Haley, Hunt.

Rozhodčí: O'Rourke, Meie – Kovachik, Murphy

Diváci: 17,812