Buffalo – Florida 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.)
Toronto – Boston 3:2 (po pr.) | Dallas – NY Islanders 5:0 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:2 (kon.)
NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.) | Ottawa – Colorado 4:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Boston Bruins
Sobota 11.11.2017, 01:20 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

55:32
    Navíc je tu další trest pro domácí barvy, což Torontu sníží šance na srovnání skóre. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jake Gardiner.

52:31
    Na trestnou lavici zamířil Josh Leivo s dvouminutovým trestem za hákování.

50:26
    Další vyloučení, nyní na straně Bostonu. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Zdeno Chára.

47:52
    Bude se vylučovat a to na domácí straně. James van Riemsdyk zahákoval Cháru a už míří na trestnou lavici.

39:06
    Další vyloučení, nyní na hostující straně. Dvěma minutami za sekání byl potrestán Riley Nash.

36:18
    Navíc je tu přesilovka pro hosty. Jake Gardiner vyhodil puk přes plexisklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

31:59
    Třetí přesilovka pro Toronto. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Brandon Carlo.

24:01
    Dvě minuty za hákování dostal Brandon Carlo.

10:29
    Zdeno Chára vyhodil puk přes plexisklo a jelikož to bylo v obranném pásmu a bez teče, je z toho vyloučení na dvě minuty za zdržování hry. Toronto si zahraje první přesilovku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 40. J. van Riemsdyk (Kadri, Rielly), 59. J. van Riemsdyk (Marner, N. Zajcev), 62. Marleau (Gardiner, Marner) – 36. Bergeron (Marchand, Krug), 55. Pastrňák (Szwarz, Bjork)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, C. Carrick, Borgman – Co. Brown, Marleau, Hyman – W. Nylander, Kadri, Komarov (A) – Marner, Bozak (A), J. van Riemsdyk – Leivo, D. Moore, M. Martin.
    Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, Postma – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – Bjork, Szwarz, Heinen – Acciari, Riley Nash, Schaller – DeBrusk, Kuraly, Beleskey.

Rozhodčí: Morton, Rehman – Shewchyk, Nagy

Diváci: 19 381