Šumperk – Opava 3:1 (kon.) | Val.Meziříčí – Poruba 2011 3:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Klatovy 4:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 8:1 (kon.) | Písek – Kolín 1:4 (kon.) | Bílina – Sokolov 5:8 (kon.)
David Servis – Tábor 2:3 (1:3 po s.n.) | Pelhřimov – Nymburk 2:4 (kon.) | Děčín – Most 6:1 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 2:7 (kon.) | Trutnov – Jablonec 5:4 (2:0 po s.n.) | Letňany – Řisuty 3:2 (kon.)
po s.n. (1:3)
HC David Servis Č. Budějovice
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Hockey Club Tábor
Sobota 11.11.2017, 18:00 • Hokejové Centrum Pouzar České Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR) • 14. kolo
Předzápasové kurzy: 3.28 5.0 1.65
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:41:39)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Hockey Club Tábor.
    Autorem vítězné branky je JIŘÍ SEVERA.
     
    5. série
    1:3
    Rousek proměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Bárta neproměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Severa proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Trummer proměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Heřman proměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Zayml neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Prokeš neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Škopek neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Matušík neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    63:40
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Bláha – 2 min., příliš mnoho hráčů).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    49:58
    David Servis právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN TRUMMER. Asistence: Lukáš Kříž.
     
    45:04
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kamil Černý – 2 min., hákování).
     
    43:22
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Heřman – 2 min., podražení).

    Dominik Zajan

    Branky a nahrávky: 31. Roman Šulčík (Lukáš Kříž, Jiří Ferebauer), 50. Jan Trummer (Lukáš Kříž) – 12. Jiří Severa (Martin Havran), 33. Kamil Černý (Radim Heřman), rozh. náj. Jiří Severa

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Matušík (TAB)
    0:0   Škopek (DAS)
    2. série:
    0:0   Prokeš (TAB)
    0:0   Zayml (DAS)
    3. série:
    0:1   Heřman (TAB)
    1:1   Trummer (DAS)
    4. série:
    1:2   Severa (TAB)
    1:2   Bárta (DAS)
    5. série:
    1:3   Rousek (TAB)


    HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Němec) – Kříž L., PPopelka, Michal, Macháček, Farka, Škopek, Kříž J., Radoš – Šulčík, Trummer Marek – Ferebauer, Zayml, Bárta – Vylíčil, Bláha, Daničišin – Svoboda, Volf, Sumerauer
    Hockey Club Tábor: Novák (Klestil) – Kosař, Havran, Černý K., Černý T., Raiterman, Dvořák, Pípal -Heřman, Prokeš, Rousek – Seidl, Matušík, Urbanec – Blažek, Pechánek, Březina – Škrdleta, Severa