Švýcarsko – Rusko | 2:6 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Florida | 1:4 (kon.) | | | Washington – Pittsburgh | 4:1 (kon.) | | | Columbus – Carolina | 1:3 (kon.) |
Toronto – Boston | 3:2 (po pr.) | | | Dallas – NY Islanders | 5:0 (kon.) | | | Vegas – Winnipeg | 5:2 (kon.) |
NY Rangers – Edmonton | 4:2 (kon.) | | | Ottawa – Colorado | 4:3 (kon.) |
Česko – Finsko | 2:4 (kon.) |
Slovensko U20 – Švýcarsko U20 | 3:4 (kon.) |
Kanada red – Česko | 3:2 (kon.) | | | Kanada white – Česko | 1:2 (kon.) |
Šumperk – Opava | 3:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 3:1 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Klatovy | 4:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 8:1 (kon.) | | | Písek – Kolín | 1:4 (kon.) | | | Bílina – Sokolov | 5:8 (kon.) |
David Servis – Tábor | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | Pelhřimov – Nymburk | 2:4 (kon.) | | | Děčín – Most | 6:1 (kon.) |
Vrchlabí – Kobra | 2:7 (kon.) | | | Trutnov – Jablonec n/N | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Letňany – Řisuty | 3:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 5:2 (kon.) |
Česko – Japonsko | 1:3 (kon.) |
Česko – Německo | 4:3 (kon.) |
Německo – Slovensko | 0:3 (kon.) |
Světlá nS – Moravská Třebová | 4:1 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Cheb | 5:10 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Turnov | 2:6 (kon.) |
Nový Jičín B – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Slaný | 6:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Rakovník | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Poděbrady – Příbram | 7:4 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Strakonice | 3:4 (po pr.) | | | Milevsko – Telč | 3:1 (kon.) |
HC Rokycany – Tachov | 10:3 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 5:2 (kon.) | | | Břeclav – Kroměříž | 3:2 (po pr.) |
Rosice – Blansko | 4:5 (po s.n.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 1:5 (kon.) | | | Boskovice – Uničov | 5:4 (po pr.) |
Rožnov p. R. – Frýdek-M. "B" | 3:2 (po s.n.) | | | Orlová – Poruba "B" | 4:3 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 4:6 (kon.) |
H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 4:6 (kon.) | | | Vlašim – PZ Kladno | 8:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Neratovice | 3:5 (kon.) |
V.Popovice – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 5:4 (kon.) | | | Hvězda B – Kobra Praha B | 0:0 (odl.) |
Kaznějov – Chotíkov | 8:2 (kon.) | | | HC TNP Praha – Žižkov Praha | 6:3 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň | 6:4 (kon.) |
Havířov – Francie | 4:1 (kon.) |
– Litoměřice B | 5:0 (kon.) | | | HC Lovosice – Roudnice | 0:0 (19:00) |
50:53
|
Vyloučení v týmu Švýcarsko (2 min.). Za podražení byl vyloučen Théo Campagna.
|
|
45:00
|
Vyloučení v týmu Česko (2 min.). Jan Cikhart byl vyloučen za hákování, Švýcaři tak mají dvouminutovou početní výhodu.
|
|
36:29
|
Češi si zahrají druhou přesilovku v zápase. Za podražení je vyloučen Thomas Moreno.
|
|
17:05
|
Vyloučení v týmu Česko (Stockli – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
14:04
|
Vyloučení v týmu Česko (Novák – 2 min., podražení).
|
|
12:52
|
Vyloučení v týmu Česko (Meluzín – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
4. Novák (Cikhart), 12. Chlubna (Gut), 27. Meluzín (Baláž, Krutil), 40. Novák (Baláž, Gut), 48. Gut (Chlubna, Bláha) – 15. Moreno (Delémont, Rochette), 17. Rochette (Campagna)
Rozhodčí: Lukáš Bejček – Jiří Svoboda, Ondřej Doležal.
Diváci: 402
Neproměněná penalta:
Česko:
Čajan (Cichoň) – Krutil, Baláž, Vacík, Sedláček, Bláha, Perička, Talafa – Novák, Myšák, Cikhart – Chlubna, Gut, Luža – Geidl, Urban, Puczek – Adamec, Konečný, Meluzin.
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Brauchli (Rötheli) – Delémont, Moreno, Chanton, Kieni, Helfer, Brand, Stöckli – Knak, Rochette, Darungs – Lindemann, Von Allmen, Näf – Wenger, Cavalleri, Campagna – Favre.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Švýcarsko: Brauchli (Rötheli) – Delémont, Moreno, Chanton, Kieni, Helfer, Brand, Stöckli – Knak, Rochette, Darungs – Lindemann, Von Allmen, Näf – Wenger, Cavalleri, Campagna – Favre.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lukáš Bejček – Jiří Svoboda, Ondřej Doležal.
Diváci: 402
Tereza Doksanská