Zambie – Kamerun 2:2 (kon.) | Gabon – Mali 0:0 (kon.) | DR Kongo – Guinea 3:1 (kon.)
Tunisko – Libye 0:0 (kon.) | Pobř. slonoviny – Maroko 0:2 (kon.)
Zambie
2:2 (1:1)
Kamerun
Sobota 11.11.2017, 14:00Kvalifikace MS (Afrika) • Skupina B

Tento kvalifikační zápas končí remízou 2:2. Z této skupiny postupuje jen jeden tým a jistotu postupu má Nigérie. Tak výsledek tohoto zápasu neměl na změnu postupujícího týmu vliv. (16:31:56)

90+4

90+4
    Kamerun se pokouší něco vymyslet, ale domácí hráč překazil akci Sianiho.

90+3
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, zdá se, ze zápas skončí nerozhodně.
    90+1. Yaya BANANA - 2:2

90+1
    Kamerun právě vstřelil branku!
    Hosté rozehrávali rohový kop, obrana sice centr odvrátila, ale akce Kamerunu pokračovala dál. Následně se k hlavičce dostal volný YAYA BANANA, který neměl problém hlavičkovat za záda brankáře domácích.

90
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Zambie: ze hřiště odchází Sakala, přichází Mbewe.

88
    Aboubaker měl na noze vyrovnání, ale balon nedokázal přesněji trefit.

88
    Kamerun se po rychlé akci po levé straně dostal k centru před branku, ale pas byl výrazně nepřesný.

86
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu a domácí celek kontroluje hru. Hosté mnoho šancí nemají.

84
    Zambie kontroluje hru, má optickou převahu, tlačí se do zakončení. Kamerun to vůbec nemá snadné.

83
    Jeden z domácích hráčů je odnášen na nosítkách z hrací plochy. Lékaři ukazují, že bude nutné střídat.

82
    Volný kop mají k dispozici domácí. Hned dva hráči se dostali do zakončení, ale ani jeden z nich nedokázal vedení svého týmu navýšit. Výborně si poradil Ondoa.

81
    Domácí brankář má míč ve své moci, vykopávat tak bude Mweeke.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o gól a míří za výhrou.

79
    Tempo zůstává leže na hrací ploše po tvrdém zákroku od spoluhráče.

79
    Ngonga vedl akci svého týmu, vybojoval pro domácí rohový kop. Centr se tak snese před branku.