Zambie – Kamerun 2:2 (kon.) | Gabon – Mali 0:0 (kon.) | DR Kongo – Guinea 3:1 (kon.)
Tunisko – Libye 0:0 (kon.) | Pobř. slonoviny – Maroko 0:2 (kon.)
Gabon
0:0 (0:0)
Mali
Sobota 11.11.2017, 15:30 • Stade de Franceville (Franceville) • Kvalifikace MS (Afrika) • Skupina C

Tento zápas branku nepřinesl. Sledovali jsme nepříliš atraktivní fotbalový duel. Do boje o první místo tabulky ani jeden celek nezasáhl. (17:31:00)

90+3

90+2
    Autové vhazování pro domácí celek na útočné polovině. Šance pro Gabon.

90+1
    Hosté se nedokázali prosadit před brankou, poskakující míč nedokázali trefit přesně.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává Biyogho (Gabon).

88
    Rohový kop pro domácí celek, ale obrana hostů si snadno dokázala poradit a rychle se směr hry otáčí.

87
    Střídání v týmu Gabon: ze hřiště odchází Otoo, přichází Biteghe.

87
    Na hrací ploše zůstává ležet hostující hráč, zdá se, že znovu dostal křeč.

85
    Po centru před branku se sice hosté dostali do zakončení, ale nedokázali důrazněji vypálit.

84
    Hosté se po bleskové akci probojovali do střelecké pozice, míč odvrátila obrana jen za cenu rohového kopu. Mali má tak možnost rozhodnout zápas.

83
    Hostující Niane zůstaů ležet na trávníku, podle všeho dostal křeče.

82
    Domácí brankář Ovono volí dlouhou rozehrávku na své spoluhráče, ti se ale do střelecké pozice nedostali.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, příliš atraktivní fotbal k vidění není.

79
    Niane to zkoušel po levé straně, s jeho pokusem si poradila domácí obrana jen za cenu rohu. Hosté jej rozehráli nakrátko, a pak zakončoval Niane. Jeho rána končí mimo branku.

78
    Více ze hry má nyní Mali, které se ale nemůže propracovat do výraznější šance.

77
    Krátká přestávka končí, zápas pokračuje dál.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, máme tu přestávku na občerstvení.

74
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Assoumou, přichází Obambou.

74
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, gólmani mnoho práce nemají.

71
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Adama Traore, přichází Moussa Djenepo.

71
    Střídání v týmu Mali: ze hřiště odchází Yves Bissouma, přichází Amadou Haïdara.

70
    Ke střele se dostal Kone, jehož ránu z velké dálky snadno dokázal zastavit brankář domácího celku.

69
    Uvidíme vhazování hostů, Appindangoye odehrál míč před soupeřem pouze za cenu autového vhazování

68
    Hostující Kone nedosáhl na dlouhou přihrávku spoluhráče, akce Mali tak končí nepřesností. Vykopávat bude domácí brankář.

67
    Domácí Obiang vhazuje na útočné polovině, domácí celek se pokouší vstřelit první branku zápasu. Obrana Mali ale hraje výborně.

65
    Palun se pokoušel probojovat před branku, když věděl, že sám to nedokáže, tak přihrávkou hledal spoluhráče. Pas byl ale nepřesný.

63
    Obiag bude vhazovat na polovině. Tlak Mali dokázala domácí obrana přežít, navíc se nyní Gabon může pokusit vstřelit úvodní branku zápasu.

63
    Hráči ve žlutém rozehrávají od své brány, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře.

60
    Šedesát minut hry je minulostí, mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

59
    Po rychlé akci Mali budou hosté vhazovat. Domácí obrana musí být pozorná.

58
    Domácí celek bude rozehrávat z poloviny. Míč byl Madindou vypálený přímo na bránu. Jeho rána ale končí mimo branku.

56
    Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme opatrnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Nemůže se propracovat do zakončení.

54
    Střídání v týmu Gabon: ze hřiště odchází Ameka, přichází Aaron Boupendza.

53
    Do zajímavé pozice se po rohovém kopu dostal Fofana, jehož pokus ale končí vysoko nad brankou. Vykopávat bude brankář.

52
    Biyogho fauloval, rozehrávat bude volný kop hostující celek.

49
    Z velké dálky vypálil hostující Niane, jeho pokus ještě tečoval obránce. Míč ale kryje gólman Gabonu.

47
    Míč má ve své moci domácí brankář, který bude rozehrávat od své branky. Následně se domácí celek rychle dostal na útočnou polovinu, ale střela končí mimo branku.

46
    Zápas, ve kterém zatím čekáme na úvodní branku, pokračuje druhým poločasem.

46
    Fanoušci se během přestávky nenudili.

První poločas nabídl aktivnější hru domácího celku, ale gól jsme neviděli. Tento zápas nemá vliv na to, který celek ze skupiny postoupí na MS do Ruska.

45+3

45+3
    Domácí brankář vykopává míč do hry, mnoho času už z prvního poločasu nezbývá.

45+1
    Domácí Palun se dopustil faulu, rozehrávat tak budou hosté z Mali.

45+1
    Sudí celkem nastaví tři minuty.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Po centru před branku nejlépe vyskočil Appindangoye, jehož hlavička končí výrazně nad brankou. Hostující brankář sledoval míč.

44
    Gabon se propracoval před branku, přihrávku na volného hráče zablokovala obrana jen za cenu rohového kopu.

43
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se spíše ve středu hrací plochy. Tvrdých soubojů přibývá.

40
    Žlutou kartu dostává Appindangoye (Gabon).

39
    Gabon se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak bude od své branky Mali.

38
    Jeden z hostujících hráčů rozehrávat volný kop. Byl to Bissouma. Jeho rána ale končí nad brankou. Gólman domácího týmu zasahovat nemusel.

37
    Mali hraje aktivněji, domácí Gabon si musí pomáhat fauly. Například nyní Otoo byl hodně důrazně upozorněn rozhodčím.

37
    Domácí brankář si proti míči poněkud vyběhl, a tak jeho soupeř nedokázal vypálit. Ovono získal balon, a tak vykopává od své branky.

35
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu. Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.

34
    Biyogho se zkoušel dostat do brejku, ale na poslední chvíli jej o míč obral vracející se obránce.

33
    Míč má pod kontrolou Mali, které se pokouší něco vymyslet na polovině hrací plochy. Gabon ale výborně brání, a tak se hosté nemohou propracovat do zakončení.

32
    Zápas po krátké přestávce pokračuje dál.

30
    Půlhodina hry je minulostí. Viděli jsem dvě žluté karty, několik střel na branku. Nyní mají fotbalisté prostor pro občerstvení. Teploměry ukazují přes jednatřicet stupňů.

29
    Domácí celek vhazuje na polovině hrací plochy. Více ze hry sice má Gabon, ale do výraznější šance se nepropracoval.

27
    Palun se probojoval do velké šance, ale jeho pokus zablokoval vzorně se vracející obránce Mali.

26
    Gabon je aktivnější, střely na branku jsou 4:2 v jeho prospěch. Na výraznější velkou šanci čekáme.

24
    Hosté se dostali do zajímavé střelecké pozice, Traore mířil na brankáře, ale nedokázal vypálit. Míč tak snadno získal Ovono.

23
    Hráči ze žlutém, tedy hosté, kombinují na své polovině a pokouší se něco vymyslet. Obrana Gabonu ale hraje dobře, a tak se Mali nemůže prosadit.

22
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

20
    Volný kop pro domácí celek. Madinda centroval před branku, na jeho pas si vyskočil Ecuele, jehož hlavička nebyla přesná. Vykopávat od své branky bude brankář Mali.

19
    Žlutou kartu dostává Diadie Samassekou (Mali).

19
    Bránící se Mali si pomohli na vlastní polovině nedovoleně, následovat bude karta.

17
    Sacko se pokoušel probojovat do výraznější střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval Ameka.

16
    Výborně hrají hostující obránci, ti jsou sice pod tlakem soupeře, ale Gabon se nemůže dostat do výraznější šance.

14
    Gabon se nyní nemůže dostat přes polovinu, hostující celek výborně brání.

13
    Domácí celek rozehrává na obranní polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně. Dlouhý nákop postrádal přesnost.

11
    Hostující brankář rozehrává míč od své branky, pokouší se založit útočnou akci, ale do výraznější akce spoluhráče nedostal.

10
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.

8
    Diarra výborně vyrazil střelecký pokus, který vyslal ze střední vzdálenosti domácí Palun.

8
    Mali vhazuje na své obranné polovině, zatím se ale ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

7
    Gabonský brankář rozehrává od své branky, sledujeme poklidný úvod zápasu.

5
    Mali rozehrává od své branky, Sacko hledal spoluhráče na útočné polovině, ale přihrávka postrádala přesnost.

4
    Úvodní šanci si vypracoval Gabon, nyní se ale Mali pokouší probojovat do střelecké pozice. Zatím se ale hosté nemohou dostat přes polovinu.

2
    Obiang rozehrával volný kop. Rozhodl se pro přímou střelu. Jeho rána končí nad brankou, vykopávat tak bude Diarra.

1
    Volný kop rozehrává domácí celek, Diarra si diriguje obránce.

1
    Žlutou kartu dostává Kone (Mali).

1
    Domácí hráči hrají v bílém, hosté v ve žlutém.

1

Z této skupiny postupuje jeden tým a rozhoduje se mezi Marokem a Pobřežím slonoviny.

Gabon odehrál ve skupině pět zápasů. Jednou vyhrál, dvakrát prohrál a remizoval. Poradil si s Pobřežím slonoviny 2:1. S Marokem a Mali remizoval 0:0. Nestačil na Pobřeží slonoviny 0:3 a na Maroko 0:3.

Mali odehrálo ve skupině C pět zápasů. Třikrát remizovalo a dvakrát prohrálo. Nestačilo na Pobřeží slonoviny 1:3 a Maroko 0:6. Remizovalo s Gabonem bez branek, také zápas s Mali skončil 0:0 a Pobřeží slonoviny také 0:0. V tabulce je na posledním místě se třemi body.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky kvalifikace o MS v Rusku. V tomto zápase africké části proti sobě nastoupí Gabon a Mali.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.