Rusko – Argentina 0:1 (kon.) | Katar – Česko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Norsko 2:0 (kon.)
Španělsko – Kostarika 5:0 (kon.)
Severní Makedonie
2:0 (1:0)
Norsko
Sobota 11.11.2017, 18:30Mezinárodní přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Příjemný sobotní večer. Vítám vás u přátelského zápasu mezi Makedonii a Norskem. Podle sázkové kanceláře jsou favorité hosté, ale pro nás nezaujaté fanoušky je důležité, aby byl zápas co nejzajímavější.

Makedonie: Dimitrievski – Ristevski, Velkoski, Zajkov – Radeski, Bardhi, Spirovski, Alioski, Ristovski – Trajkovski, Pandev
    Náhradníci: Hasani, Markoski, Musliu, Nikolov, Nilson (B), Osmanoski, Tosevski, Trickovski

Norsko: Grytebust – Meling, Valsvik, Nordtveit, Svensson – Linnes, Selnaes, Henriksen, Odegaard – Sorloth, Kamara
    Náhradníci: Berget, Daehlli, Elyonoussi, Jarstein (B), Kirkevold, Nyland, Reginiussen, Skjelvik, Soderlund, Thorsby, Trondsen.

43. Goran PANDEV - 1:0

První poločas skončil. Bohužel kvůli technickým potížím jsme se nemohli zápasu věnovat, ale jsme zpět a na druhý poločas tu jsme pro vás. Domácí Makedonie šla chvíli před koncem poločasu do vedení po brance Gorana Pandeva. Druhý poločas zápasu začne za pár minut.

45

Oba celky jsou nyní na hrací ploše a brzy začne druhý poločas.

46

46
    Hostující Norsko zahájilo druhý poločas.

46
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Linnes, přichází Daehli.

46
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Sorloth, přichází Kirkevold.

47
    Rohový kop zahrával Odegaard, ale míč poslal do rukavic domácího brankáře.

48
    Aktivitu mají na kopačkách hostující Norové, ale ještě nedokázali ve druhém poločase vystřelit na branku.

49
    V ofsajdu je načapán domácí Pandev.

50
    Klidnou rozehrávku předvádí hosté. Míč mají na kopačkách obránci v bílích dresech.

51
    Faulovaný při zahájení útoku je Goran Pandev. Hráčem který se provinil je Nordtveit.

52
    Přímý volný kop Alioskiho skončil daleko vedle branky.

54
    Do zakončení se málem dostal Kamara, ale skvělý Velkoski šanci hostů přerušil.

56
    Hráč Makedonie Spirovski se dostal do střely, ale jeho střela trefila pouze prostředek branky.

58
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Trakovski, přichází Hasani.

59
    Rohový kop domácí Makedonie byl zahraný velice dobře, ale následná hlavička Pandeva branku minula.

60
    O další zakončení se pokoušel Pandev, ale Meling zabránil míči v cestě před branku.

61
    Žlutou kartu dostává Meling (Norsko).

62
    Na druhé straně se do zakončení dostal Henriksen, ale také jeho střela byla slabá a trefuje prostředek branky.

63
    Faulovaný je Alioski na středu hřiště.

64
    Žlutou kartu dostává Martin Odegaard (Norsko).

65
    Domácí hráči v červeném drží míč na svých kopačkách, ale pouze uprostřed hřiště.

66
    Centrovaný míč Ristovskiho přilétl do rukavic Grytebusta.

67
    Žlutou kartu dostává Alioski (Makedonie).

69
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Pandev, přichází Trickovski.

69
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Odegaard, přichází Thorsby.

70
    Druhý poločas se hraje prakticky bez šancí na obou stranách. Pro nezaujatého fanouška zápas příliš krásy nenabízí.

72
    Další lehká práce pro Grytebusta.

73
    Drobné zranění utrpěl Ristovski, ale nebude to nic vážného.

74
    Makedonie drží jednobrankové vedení a kombinují na své polovině.

75
    Po pravé straně se podařilo zaútočit Ristovskimu, ale jeho přihrávku nedokázal využít Trickovski. Dobrý zákrok Grytebusta.

76
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Bardhi, přichází Nikolov.

77
    Obraný zákrok v pokutovém území předvedl Radeski a zabránil Svenssonovi v zakončení.

78
    Rohový kop Norska se nepovedl. Brankář Dimitrievski měl lehkou práci.

80
    Ošetřovaný je domácí Radeski. Hra je přerušena.

81
    Posledních pár minut do konce zápasu a domácí vedou nejnižším možným vedením.

83
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Radeski, přichází Tosevski.

84
    Klidná kombinace Norska na polovině hřiště. Toto není to co by měli hosté hrát.

85
    V ofsajdové pozici je nachytán Hasani.

86
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Kamara, přichází Trondsen.

87
    Žlutou kartu dostává Trondsen (Norsko).

88
    Ošetřován je Alioski.

89
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Alioski, přichází Osmanoski.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Zápas se blíží ke konci a Makedonie má rohový kop.

90+1
    Ještě jeden zákrok pro brankáře Norska Grytebusta po střele Hasaniho.

90+1
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Spiroski, přichází Markoski.

90+2
    Domácí drží míč na svých kopačkách a dohrávají zápas.

90+2
    Autorem branky je KIRE MARKOSKI, který využil velké chyby brankáře Grytebusta.
    90+2. MARKOSKI - 2:0

90+3

Skončilo nám přátelské utkání mezi Makedonii a Norskem. Bohužel pro nezaujatého fanouška zápas příliš krásy nepřinesl. Domácí vstřelili branku chvíli před koncem prvního poločasu a v nastaveném čase po chybě brankáře Grytebusta. Tímto se s vámi loučím a budu se těšit u dalších zápasů. (20:17:19)