Liberec – Jičín 8:7 (kon.) | Vítkovice – Panthers 4:0 (kon.) | Olomouc – Bohemians 4:7 (kon.)
Židenice – Ostrava 3:8 (kon.)
K1 Florbal Židenice
3:8 (2:1, 1:3, 0:4)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 11.11.2017, 19:30Extraliga žen • 10. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (21:29:12)

Střely po třetí třetině: 5:8

Ostrava ovládla třetí třetinu, kdy Židenicím vstřelila rovnou čtyři branky. Židenice se snažily se svým soupeřem držet krok dvě třetiny, v té poslední odpadly a již dominovaly hráčky z Ostravy, které si z Přerova vezou domů tři body!

60:00
    ...byla z toho nakonec střela, kterou Remešová vyráží a následně se píská konec utkání.

59:55
    Ostrava si nejspíše domluvila nějaký signál a uvidíme co z něho bude...

59:55
    Oddechový čas pro hosty.

59:55
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Kristýna Pospíšilová – 2 minuty, Sekání).

59:00
    Poslední minuta tohoto utkání!

58:56

58:04
    Ostrava dobře brání v blízkosti půlící čáry a nepouští Židenice před vlastní branku.

57:37
    Židenice drží míček, dokáží ještě vstřelit branku?

56:56
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Veronika Káčová – 2 minuty, Sekání).

55:50
    Ihned po rozehrávce přišla přihrávka na nabíhající kapitánku Ostravy Pavlu Kajfoszovou, ale ta míří mimo.

55:00
    Do konce zápasu nám zbývá ještě pět minut a o vítězi je nejspíše rozhodnuto. Otázkou je jaký bude rozdílový výsledek po konci zápasu?

54:12
    Linda Hyksová mohla korigovat výsledek, kdy na pravé straně vybojovala míček a mířila na branku. Nicméně hráčka Ostravy ji natolik stíhala, že jí nedala příliš prostoru a času k zakončení.

53:14
    Ostrava právě vstřelila branku!
    PAULÍNA HUDÁKOVÁ dává vzápětí další branku a jakýkoliv odpor Židenic je nejspíše zlomen a Ostrava míří za dnešním vítězstvím. Asistence: Andrea Pastušková.

52:15
    No a písnička vyprovokovala DENISU KOTZUROVOU, která navyšuje vedení svého celku již na 3:7 z ohledu Židenic. Bez asistence.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Hyksová (Pravcová), 19. Novotná (Sedláčková), 40. Sedláčková (Hyksová) – 10. Káčová (Režnarová), 22. Káčová, 24. Nela Škopková (Rybičková), 39. P. Hudáková (Pastušková), 41. Vrlíková (Rybičková), 47. Káčová (Režnarová), 53. Kotzurová, 54. P. Hudáková (Pastušková)

K1 Florbal Židenice: Remešová (Krištofová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Hyksová, A. Grufíková, Smutná – Mošťková, Dundelová, Novotná – Hřebíčková, Federselová, Sedláčková – Indrová, P. Grufíková, Janečková – Knapová.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Rybičková, Kotzurová, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Nikol Škopková, Šuranyiová – Pastušková, Nela Škopková, Káčová – Režnarová, P. Hudáková, Skácelová.

Rozhodčí: Jan Saňka a Jan Trávníček