Sparta – Florbal Ústí | 5:2 (kon.) | | | Znojmo – Vítkovice | 4:6 (kon.) | | | Česká Lípa – Bulldogs | 8:4 (kon.) |
Liberec – Jičín | 8:7 (kon.) | | | Vítkovice – Panthers | 4:0 (kon.) | | | Olomouc – Bohemians | 4:7 (kon.) |
Židenice – Ostrava | 3:8 (kon.) |
konec
K1 Florbal Židenice
3:8
(2:1, 1:3, 0:4)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:55
|
Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Kristýna Pospíšilová – 2 minuty, Sekání).
|
|
56:56
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Veronika Káčová – 2 minuty, Sekání).
|
|
31:05
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Paulína Hudáková – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
|
|
26:05
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Nikol Škopková – 2 minuty, Sekání).
|
|
22:18
|
Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Linda Hyksová – 2 minuty, Sekání).
|
|
15:34
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Pavla Kajfoszová – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).
|
Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.
Branky a nahrávky:
17. Hyksová (Pravcová), 19. Novotná (Sedláčková), 40. Sedláčková (Hyksová) – 10. Káčová (Režnarová), 22. Káčová, 24. Nela Škopková (Rybičková), 39. P. Hudáková (Pastušková), 41. Vrlíková (Rybičková), 47. Káčová (Režnarová), 53. Kotzurová, 54. P. Hudáková (Pastušková)
Rozhodčí: Jan Saňka a Jan Trávníček
Diváci: 263
Neproměněná penalta:
K1 Florbal Židenice:
Remešová (Krištofová) – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Hyksová, A. Grufíková, Smutná – Mošťková, Dundelová, Novotná – Hřebíčková, Federselová, Sedláčková – Indrová, P. Grufíková, Janečková – Knapová.
Náhradníci:
Trenér:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Rybičková, Kotzurová, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Nikol Škopková, Šuranyiová – Pastušková, Nela Škopková, Káčová – Režnarová, P. Hudáková, Skácelová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Rybičková, Kotzurová, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Nikol Škopková, Šuranyiová – Pastušková, Nela Škopková, Káčová – Režnarová, P. Hudáková, Skácelová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Saňka a Jan Trávníček
Diváci: 263
Adam Dořák