Kanada red – Česko 3:2 (kon.) | Kanada white – Česko 1:2 (kon.)
Kanada red
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Česko
Sobota 11.11.2017, 02:00 • North Peace Arena, Fort St. John • World U17 Hockey Challenge • Semifinále
    58:30 PARENT - 3:2

58:30
    Kanada red právě vstřelila branku!
    Tak to je velká smůla. XAVIER PARENT nahodil puk před branku a od brusle Homoly se puk odrazil do sítě. Na vyrovnání zbývá už jen minuta a půl. Asistence: Justin Barron, Xavier Simoneau
    37:05 PYTLÍK - 2:2

37:05
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je znovu vyrovnáno" Přesnou střelou z pravé strany do horní části branky se prosadil JAROMÍR PYTLÍK. Je dobře, že se Česku podařilo srovnat ještě do přestávky. Asistence: Jonáš Peterek, Simon Kubíček.
    28:34 WONG - 2:1

28:34
    Kanada dokonala obrat. Ve druhé třetině si žádnou velkou šanci nevytvořila, až do teď. A rovnou je z toho gól. Paříka překonal NICK WONG. Asistence: Ryan Suzuki, Alexis Lafrenière
    15:43 LAFRENIERE - 1:1

15:43
    A je vyrovnáno. Kanada sice přesilovku nevyužila ale gólově se prosadila o chvíli později. Se střelou z pravého kruhu si Pařík neporadil. Autorem vyrovnávací trefy se stal ALEXIS LAFRENIERE. Asistence: Dylan Holloway, Brandon Coe.
    NAJMAN - 0:1

07:57
    Je to gól, Česká republika otevírá skóre! ADAM NAJMAN se prosmýkl mezi obránci a tváři v tvář Cavallina nezaváhal. Suverénně ho propálil. Asistence: Patrik Rašín

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 16. Lafreniere (Holloway, Coe), 29. Wong (Suzuki, Lafrenière), 59. Parent (Barron, Simoneau) – 8. Najman (Rašín), 38. Pytlík (Peterek, Kubíček)

Kanada red: Cavallin (Da Silva) – Barron, Brand, Rhinehart, Kammerer, Merisier-Ortiz, van de Leest – Cozens, Simoneau, Krebs – Coe, Washkurak, Lafreniere – Wong, Suzuki, Parent – Russel, Holloway, Tracey
    Česko: Pařík (Malík) –Has, Mlčík, Kubíček, Kučeřík, Rašín, Homola, Poizl – Koffer, Přikryl, Lang – Toman, Najman, Teplý – Pšenička, Vitouch, Barinka – Pytlík, Peterek, Morong