Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Florida 2:1 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 0:1 (kon.) | Carolina – Chicago 3:4 (po pr.) | Montreal – Buffalo 2:1 (po pr.)
St. Louis – NY Islanders 2:5 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Vancouver 5:0 (kon.)
Arizona – Winnipeg 1:4 (kon.)
Arizona Coyotes
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Winnipeg Jets
Neděle 12.11.2017, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost, užijte si zbytek víkendu! (06:53:51)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Konečný výsledek: Arizona Coyotes vs Winnipeg Jets 1:4

Utkání mezi Arizonou Coyotes a Winnipegem Jets právě skončilo. Hosté vítězí v zápase poměrem 4:1, když se dokázali ve třetí třetině prosadit celkem třikrát. Úvod do zápasu vyšel lépe Arizoně, která určovala tempy hry. V 15. minutě se prosadil tečí Zac Rinaldo. I ve druhé periodě byli domácím lepším celkem, ve 35. minutě ovšem srovnal na 1:1 svou první trefou v dresu Jets Matt Hendricks. V poslední dvacetiminutovce pak přidali branky Winnipegu Mark Scheifele, Kyle Connor a Patrik Laine. Gólman Steve Mason pomohl svému týmu 29 zákroky a připsal si tak první výhru v sezoně 2017/2018!

59:43 Patrik LAINE - 1:4

59:43
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Opuštěnou branku trefuje bekhendem ze střední třetiny PATRIK LAINE. Finský útočník se tak prosazuje v pátém utkání v řadě za sebou! Bez asistence.

58:49
    Domácí vyhráli buly, které se konalo po pravici gólmana Jets.

58:47
    Byfuglien vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

58:40
    1 minuta a 20 vteřin do konce třetí třetiny! Vhazuje se mezi hole Dvoraka a Littlea ve středním pásmu.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 15. Rinaldo (Goligoski, Stepan) – 35. Hendricks, 43. Scheifele (Wheeler, Laine), 49. Connor (Scheifele, Wheeler), 60. Laine

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson (A), Demers, Connauton, L. Schenn, Goligoski (A), Mermis – Keller, Stepan (A), Perlini – Domi, Dvorak, Fischer – Martinook, Richardson, Kempe – Rinaldo, Rieder, Duclair.
    Winnipeg Jets: S. Mason (Hellebuyck) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien (A), D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Matthias, Hendricks, Armia.

Rozhodčí: Ian Walsh, Marc Joannette – Lonnie Cameron, Brandon Gawryletz

Diváci: 16 078