Hranice – Dukla 21:16 (kon.) | Plzeň – Zubří 33:23 (kon.) | Karviná – Jičín 30:23 (kon.)
HCB Karviná
30:23 (17:11)
O2xyworld HBC Jičín
Neděle 12.11.2017, 10:30 • hala STaRS, Karviná • Chance Extraliga mužů • 8. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (12:15:35)

HCB Karviná – HBC Ronal Jičín 30:23 (17:11)
    Nejvíce branek: Brůna 6/3, Mlotek 6, Piątek 5 – Šulc 5, Král 5/1, Čurda 4. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 6:4. Diváci: 938.

Pro Karvinou toto vítězství znamená posun na 2. místo tabulky o bod za vedoucí Zubří, které prohrálo vysoko v Plzni. Právě Zubří bude navíc jejím příštím soupeřem. Jičín klesl na 4. místo.

Karviná druhý poločas odehrála velmi dobře a nedala Jičínu šanci na zvrat v zápase. Rozdíl ve skóre neklesl pod 4 branky, nejvíce narostl na osm. Výkon světové úrovně dnes předvedl domácí brankář Marjanović, o kterém se dnes v noci asi budou jičínským střelcům zdát noční můry. Slezané měli střelbu rozloženou mezi více hráčů, u hostů se dokázali pravidelně prosazovat pouze dva a mezi nimi nebyl jejich nejlepší střelec Krahulec. To pravděpodobně rozhodlo o tom, že zápas nenabídl žádné drama a Karviná v pohodě vyhrála 30:23.

Konec zápasu. (30:23)

60
    Chyba v útoku, Karviná ještě měla brejk, ale Drzyzga Machalického nepřekonal. (30:23)

60
    Piatka výborně vychytal Machalický, Jičín má poslední útok. (30:23)

60
    Poslední minuta, publikum si užívá vítězství. (30:23)

59
    Trochju smůla pro Jičín, Král trefil tyč. (30:23)
    59
    Karviná již musela střílet a Nantl se skvěle pověsil do vzduchu! (30:23)
    58
    Horut v pohodě proměnil sedmičku a kosmeticky upravuje skóre. (29:23)

58
    Skvělý dvojzákrok Marjanoviće, ale za faul při druhé střele je vyloučen Slavomír Mlotek, navíc sedmička. (29:22)

58
    Jičín si vybírá poslední oddechový čas. (29:22)
    57
    Nantl faulován při střelbě a nařízenou sedmičku proměňuje střelou nahoru Solák. (29:22)