Pardubice – Ostrava 8:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Chodov 9:5 (kon.) | Střešovice – Bohemians 10:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
9:5 (1:2, 2:1, 6:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 12.11.2017, 17:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezké nedělní odpoledne všem fanouškům českého florbalu! V dnešním utkání se společně podíváme na velmi atraktivní utkání Tipsport Superligy, ve kterém se střetnou týmy Technology Florbal MB a FAT PIPE Florbal Chodov.

Technology Florbal MB
    Domácí florbalisté se vyhřívají na prvním místě ligové tabulky se ziskem dvaceti šesti bodů po deseti zápasech. Ztratili tak pouze 4 body a to po prohrách v nastaveném čase. První ztráta přišla s Tatranem 4:5 po prodloužení a druhá s Vítkovicemi 5:6 po nájezdech. Kromě těchto proher Mladá Boleslav vyhrála všechny utkání v základní hrací době. V posledním utkání vyhráli mladoboleslavští florbalisté doma nad Libercem 13:4.
    Kanadské bodování
    Jiří Curney 13+14
    Jan Natov 13+5
    Radek Krajcigr 11+5

Hosté jsou na třetí pozici se ziskem dvaceti tří bodů po osmi utkáních! Chodov v letošní sezóně ještě neprohrál a ztratil pouze jediný bod. Onen zmiňovaný bod ztratil Chodov v utkání s Brnem a to když pražané vyhráli až po nájezdech. Pokud dnes hosté uspějí, tak se dostanou na první pozici právě před Boleslav a navíc budou mít stále dvě utkání k dobru! Chodov se pyšní nejlepší obranou celé ligy, která za 8 utkání inkasovala pouze pětadvacetkrát. Podaří se hostům vyhrát a dostat se na první pozici ligové tabulky a nebo se dočkáme první porážky Chodova v letošní sezóně? To vše se dozvíme během dvou hodin!

Technology Florbal MB 2:1 FAT PIPE Florbal Chodov

Technology Florbal MB: Bauer (Rytych) – Novák, Kološ, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, To. Chroust, Ta. Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Podhráský, Strnad – Maxa, Mikeš, Vávra – Vávra, Ondrůšek, Řezáč – Koutný, Vacenovský, Matejčík – Strachota, Plíhal.

Rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš.

00:01

00:03
    Úvodní vhazování vyhráli domácí hráči.

00:15
    Domácí drží míček a trpělivě kombinují na své polovině.

00:31
    Domácí to zkusili z levé strany, ale jejich pokus letěl hodně vysoko.

01:05
    Mladoboleslavští hráči jsou stále u míčku a obléhají branku soupeře.

01:20
    Až nyní je u míčku Chodov a pokouší se založit první útočnou akci.

01:53
    Jiří Curney se dostal na střed hřiště a jeho pokus jen o chlup minul pravou tyčku.

01:55
    Chodov právě vstřelil branku!
    MICHAL STRACHOTA vypálil od mantinelu a trefuje se přesně! Asistence: Michal Kotlas.

03:11
    Chodov se po vstřelené brance hrne dopředu a tlačí domácí celek.

04:15
    Domácí hráči kombinují na své polovině a pokoušejí se dostat k brance hostů.

05:29
    Domácí hráči jsou na soupeřově polovině a dostávají Chodov pod tlak.

06:28
    Ondřej Mikeš se dostal do rychlého brejku a zakončoval velmi nebezpečně, ale domácí brankář skvěle zasáhl pravou rukou!

07:05
    Chodovští kontrolují míček a pokoušejí se postupně dostat k brance domácího celku.

07:34
    Ondřej Mikeš vypálil podruhé v jednom střídání, ale jeho střela byla tečována mimo tři tyče. Míček pro Chodov.

08:02
    Tomáš Chroust se vytočil s míčkem na polovině hřiště a vyslal velmi jedovatou ránu na Baráka.

08:09
    Jan Barák inkasoval tvrdý úder od svého vlastního spoluhráče, který běžel za branku a zůstává ležet na zemi.

08:15
    Barák je nakonec v pořádku a může se pokračovat ve hře.

08:20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí hráči rychle rozehráli a pěknou střelou propálil Baráka JOSEF PLUHAŘ. Asistence: Tomáš Novák.

08:27
    Tom Ondrůšek nahodil na branku, před kterou stál MAREK VÁVRA a ten dostal míček za záda domácího brankáře. Mladá Boleslav opět prohrává! Asistence: Tom Ondrůšek.

08:46
    Hosté kontrolují míček a pokoušejí se přidat další branku.

09:08
    Hosté jsou aktivně napadáni domácím týmem a to jim dělá velké problémy v rozehrávce.

09:33
    Martin Pražan špatně nahrál a domácí se tak snadno dostali k míčku.

09:51
    Jan Natov vystřelil příklepem, ale minul branku.

10:23
    Domácí jsou aktivnější a jsou většinu času na obranné polovině Chodova.

10:50
    Technologové jsou stále na útočné polovině, ale žádnou větší šanci si zatím nevypracovali.

11:15
    Faul na polovině hřiště od domácího celku dává možnost rozehry pro Chodov.

11:44
    Marek Vávra se dobře dostal před branku, ale jeho pokus byl nakonec zablokovaný domácí obranou.

12:30
    Milan Tomašík se pokusil nahodit na branku, ale jeho pokus trefil do zad jednoho z bránících útočníků.

12:56
    Jan Jelínek se pokusil o samostatný průnik po levé straně, ale i jeho pokus byl zablokovaný.

13:26
    Domácí hráči uklidnili hru a trpělivě kombinují.

13:54
    Domácí se hnali do rychlého brejku, ale ztratili míček na polovině hřiště, a tak se Chodov dostal do protiútoku, který skončil podobně jako snaha domácích.

15:00
    Tom Ondrůšek byl velmi nepříjemně dohrán u mantinelu, ale vylučovat se nebude.

15:34
    Domácí drží míček a obléhají Chodov na jeho polovině.

16:04
    Ke konci první třetiny se dost přiostřuje a je k vidění spousta osobních soubojů.

16:36
    Petr Kološ pálil z poloviny hřiště, ale trefil prvního bránícího hráče.

17:10
    Martin Řezáč dostal nahrávku před prázdnou branku, ale trefil pouze boční síťku!

17:58
    Domácí florbalisté jsou stále u balonku a kombinují.

18:21
    Marek Vávra byl zase sám před brankářem, ale jeho střela skončila nad horní tyčkou!

18:50
    Domácí vybojovali míček a kombinují na útočné polovině.

19:35
    Chodovští se pokusili udržet míček do konce třetiny, ale na útočné polovině o něj přišli a domácí se tak mohou ještě pokusit o vyrovnání.

20:00

První třetina je minulostí! V prvních minutách hry se ujali vedení hosté. Následně domácí vyrovnali a o sedm sekund později se radoval opět Chodov, který tak vede po první třetině 1:2. Zápas má vysoké tempo a oba celky dohrávají osobní souboje a to je nejlepší pozvánka, proč sledovat dále náš přenos!

20:01

20:14
    Milan Tomašík vypálil pěknou střelu, která jen těsně minula branku!

20:58
    Domácí hráči ve druhé třetině, stejně jako v té první, drží míček na svých florbalkách, ale k vážnějším akcím se nedostávají.

21:36
    Jan Barák vyboxoval míček jako ve fotbale a zabránil tak nebezpečné situaci před jeho brankovištěm.

22:13
    Domácí hráči jsou stále na polovině Chodova a vytvářejí si tlak.

22:40
    Až nyní se k míčku dostali také hosté a trpělivou kombinací se pokoušejí dostat na polovinu domácího celku.

23:03
    Jednomu z hostujících hráčů byla v dobré šanci vyseknuta florbalka z rukou, ale rozhodčí nevylučují.

23:23
    Michal Kotlas se pokusil o střelu z volného úderu, ale trefil pouze zeď.

23:53
    Chodov má ponechanou výhodu.

24:15
    Chodov v šesti proti pěti kombinuje na polovině soupeře.

24:24
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Milan Tomašík – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

24:35
    Domácí drží míček a tahají čas.

24:48
    Hosté už jsou u míčku a mohou se pokusit o přesilovkovou kombinaci.

25:13
    Tom Ondrůšek vypálil z pravé strany a domácí brankář musel zasahovat ramenem.

25:38
    Michal Podhráský natáhl ke střele, ale trefil bránícího hráče.

26:23
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Chodov využívá přesilovou hru zásluhou TOMÁŠE SÝKORY, který dokázal dorazit míček za záda mladoboleslavského brankáře. Asistence: Ondřej Mikeš.

27:17
    Domácí se snaží aktivně napadat a získat míček na své florbalky.

27:50
    Mladá Boleslav je aktivnějším celkem, ale Chodov je výrazně efektivnější v zakončování.

28:33
    Chodov má míček a kombinuje na soupeřově polovině.

29:08
    Jan Řehoř vystřelil z levé strany, ale trefil pouze Baráka.

29:28
    Josef Pluhař se dostával do dobré pozice před branku, ale v závěrečné chvilce se mu míček zapletl mezi nohy a domácí útočník nedokázal zakončit.

29:56
    JAKUB GRUBER kousek za polovinou hřiště vypálil nechytatelný projektil, který zalétl pod víko hostující branky! Asistence: Josef Pluhař.

30:58
    Oba celky střídají a Chodov bude rozehrávat z rohu hřiště.

31:17
    Jan Barák skočil pro míček za branku a výrazně ulehčil situaci hostující obraně.

31:26
    Jan Barák je opět v péči lékářů.

31:26
    Střídání v týmu FAT PIPE Florbal Chodov: ze hřiště odchází Jan Barák, přichází Karel Šantora.

31:56
    Chodovští aktivně napadali, ale míček nevybojovali. Boleslav tak může založit útočnou akci.

33:00
    Domácí hráči diktují tempo hry, ale do šancí se nedostávají.

33:30
    Tom Ondrůšek šel sám na brankáře a dostal sekeru zezadu, ale rozhodčí ani za tohle nebudou vylučovat!

34:04
    Michal Strachota vyvezl míček až k bráně Mladé Boleslavi, kde chtěl sám projít přes tři hráče, což nemělo nárok na úspěch.

34:48
    Chodov vybojoval míček a může si tak na chvilku oddechnout.

35:13
    Jakub Gruber šel sám na branku, ale Karel Šantora ho vychytal pravým ramenem!

35:27
    JAN JELÍNEK natáhl ke střele ze střední vzdálenosti a jeho pokus zapadl na zadní tyčku! Máme tak vyrovnáno a začíná se od začátku. Asistence: Josef Pluhař.

36:12
    Domácí hráči jsou stále u míčku a dominují druhé třetině dnešního utkání.

36:48
    Technologové jsou stále na polovině hřiště soupeře a kombinují.

37:14
    Michal Kotlas trefil tyčku domácí branky!

37:35
    Boleslav stále kontroluje míček.

38:02
    Michal Strnad se prokličkoval až k zakončení, které bylo ovšem zablokováno domácí obranou.

38:36
    Technologové jsou v závěrečné části druhé třetiny aktivnější a diktují tempo hry.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:28
    Chodov se pokoušel dostat do útoku dlouhým lobem, ale to se mu příliš nepovedlo.

40:00

Druhá třetina souboje o první místo je za námi! Technologové v ní byli jednoznačně lepší, ale inkasovali jako první a už to bylo 1:3! Jenže Boleslav se nevzdala a ještě do konce třetiny srovnala stav utkání na 3:3!

40:01

40:29
    Domácí jdou poprvé do vedení! MILAN TOMAŠÍK se s ničím nepáral, napřáhl u mantinelu a tvrdou ranou propálil Šantoru. Asistence: Petr Kološ.

40:56
    Hosté po inkasované brance ožili a uzamkli domácí florbalisty na jejich polovině.

41:38
    Domácí hráči to přehnali s napadáním a je jim odpískán nedovolený zákrok.

42:13
    Domácí vstoupili do závěrečné třetiny skvěle a mačkají Chodov.

42:48
    Chodov získal míček, ale do šance se zatím nedostal.

43:19
    Michal Strachota fauloval u mantinelu a domácí mají volný úder z poloviny hřiště.

43:46
    Jakub Gruber střílel ze středu hřiště, ale trefil nohy chodovského obránce.

44:21
    technologové stále drží míček a šetří čas.

45:12
    Z ničeho nic je vyrovnáno! MAREK VÁVRA dostal nahrávku do brejku a svůj "nájezd" proměnil bravurně, přeloboval domácího brankáře! Asistence: Ondřej Mikeš.

45:48
    Domácí hráči jsou zaskočeni inkasovanou brankou, ale stále drží míček pod svou kontrolou.

46:18
    Domácí drží míček za svou brankou a oba týmy střídají.

46:45
    Karel Šantora měl plné ruce práce, aby pochytal všechny střely a dorážky, které na něj šly v krátkém sledu za sebou.

47:38
    Hosté jdou do vedení! Jelínek chyboval za brankou, protože svou rozehrou trefil pouze Ondrůška. Od něj se míček odrazil k Vávrovi, který adresoval přihrávku na TOMÁŠE SÝKORU, který zakončoval do prázdné branky! Asistence: Marek Vávra.

48:38
    Chodov se opět zatáhl a domácí kombinují na útočné polovině.

48:57
    Martin Pražan poslal do dalšího brejku Marka Vávru, který tentokrát neuspěl! Domácí brankář udržel naděje Mladé Boleslavi!

49:22
    Hra se hodně kouskuje a faulů na hřišti přibývá.

49:54
    Tom Ondrůšek byl faulován za svou brankou a Chodov mění síly na hrací ploše.

50:10
    Josef Pluhař prošel přes několik hráčů a zakončoval z pravé strany na Šantoru, který nedovolil Mladé Boleslavi vyrovnat.

50:33
    Chodov kontroluje míček a vteřiny ubíhají. Tohle hostujícímu celku vyhovuje.

51:09
    Jan Natov se dral do dobré šance, ale na poslední chvíli ztratil nad míčkem kontrolu.

51:54
    Marek Matejčík zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale minul branku!

52:09
    Chybnou rozehrávku potrestali domácí hráči a vyrovnávají na 5:5! TADEÁŠ CHROUST dostal nahrávku před naprosto odkrytou branku a jednoduše uklidil míček do branky. Asistence: Tomáš Chroust.

52:35
    Domácí hráči opět otáčí průběh utkání! Radek Krajcigr poslal nahrávku před odkrytou branku, kde si nabíhal JOSEF PLUHAŘ a ten uklidil míček do sítě! Asistence: Radek Krajcigr.

54:19
    Utkání má vysoké tempo a oba celky si vytváří dobré šance!

55:00
    Michal Podhráský se chtěl pokusit o střelu, ale trefil prvního bránícího hráče.

55:20
    Radek Krajcigr se hnal sám na Šantoru, ale svůj nájezd neproměňuje!

55:44
    Natov byl v rohu hřiště faulován a Mladá Boleslav bude rozehrávat z rohu.

56:08
    Marek Vávra se dostal do dobré střelecké pozice, ale trefil pouze domácího brankáře.

56:44
    Hosté zvyšují tempo hry a začínají tlačit domácí celek. Boleslav to bude mít ještě hodně těžké!

57:12
    MILAN TOMAŠÍK ukazuje, jaký je to střelec! TOMAŠÍK si vzal balonek na středu hřiště, natáhl ke střele a střelou k tyči uklidňuje domácí celek. Asistence: Petr Krzyžanek.

57:43
    Marek Matejčík se hnal do takového polovičního brejku, ale z levé strany si na domácího brankáře nepřišel.

57:44
    Oddechový čas pro hosty.

57:53
    Hosté to zkoušejí v šesti!

58:18
    Jakub Gruber běžel na prázdnou branku, ale trefil pouze bránícího obránce, který stál před malým brankovištěm.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny!

59:16
    Vávrova střela z ostrého úhlu neskončila v brance.

59:25
    Autorem branky je JAN NATOV, který z poloviny hřiště trefuje odkrytou branku. Asistence: Jiří Curney.

59:37
    Domácí drží míček na polovině soupeře a dnešní utkání je rozhodnuté.

59:54
    Autorem branky je MILAN TOMAŠÍK, který dává další gól do prázdné branky. Asistence: Tomáš Novák.

Je dobojováno! Atraktivní třetí třetina plná zvratů nabídla krásný florbal a jako vítěz dnes odchází domácí celek, který se v závěru zdravě nabudil a dokázal otočit utkání ze stavu 4:5 na 9:5! Domácí hráči si tak upevňují první pozici v tabulce a Chodov poprvé v letošní sezóně pociťuje hořkost porážky.

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:09:24)

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 9. Pluhař (Novák), 30. Gruber (Pluhař), 36. Jelínek (Pluhař), 41. Tomašík (Kološ), 53. Ta. Chroust (To. Chroust), 53. Pluhař (Krajcigr), 58. Tomašík (Krzyžanek), 60. Natov (Curney), 60. Tomašík (Novák) – 2. Strachota (Kotlas), 9. Vávra (Ondrůšek), 27. Sýkora (Mikeš), 46. Vávra (Mikeš), 48. Sýkora (Vávra)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Novák, Kološ, Řehoř, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, To. Chroust, Ta. Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (32. Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Podhráský, Strnad – Maxa, Mikeš, Vávra – Vávra, Ondrůšek, Řezáč – Koutný, Vacenovský, Matejčík – Strachota, Plíhal.

Rozhodčí: Gavlas Libor, Mikula Lukáš