Rusko – Česko | 5:2 (kon.) | | | Finsko – Kanada | 4:3 (kon.) |
Boston – Toronto | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Columbus | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | New Jersey – Florida | 2:1 (kon.) |
Philadelphia – Minnesota | 0:1 (kon.) | | | Carolina – Chicago | 3:4 (po pr.) | | | Montreal – Buffalo | 2:1 (po pr.) |
St. Louis – NY Islanders | 2:5 (kon.) | | | Nashville – Pittsburgh | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | San Jose – Vancouver | 5:0 (kon.) |
Arizona – Winnipeg | 1:4 (kon.) |
Česko – Finsko | 6:5 (kon.) |
Německo U20 – Slovensko U20 | 6:3 (kon.) |
Česko – USA | 0:3 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 3:4 (kon.) |
Česko – Německo | 4:2 (kon.) |
HK MD Šumperk – Poruba | 10:0 (kon.) |
Ruský olympijský tím – Slovensko | 4:2 (kon.) |
Osmos Bratislava – Pov. Bystrica | 5:2 (kon.) | | | Skalica – Prešov | 4:1 (kon.) | | | Nové Zámky B – Spišská N. Ves | 6:3 (kon.) |
Dubnica – Trnava | 5:2 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 5:10 (kon.) | | | Nový Jičín B – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Slaný | 6:3 (kon.) |
Břeclav – Kroměříž | 3:2 (po pr.) | | | Boskovice – Uničov | 5:4 (po pr.) | | | H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 4:6 (kon.) |
Kutná Hora – Neratovice | 3:5 (kon.) | | | V.Popovice – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 5:4 (kon.) |
HC TNP Praha – Žižkov Praha | 6:3 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Lomnice n/P | 0:6 (kon.) | | | Žabonosy – Mělník | 3:6 (kon.) |
Zbraslav – Hvězda Praha | 0:13 (kon.) | | | Čáslav – Králův Dvůr | 4:5 (po pr.) | | | Pelhřimov B – HC Vimperk | 5:10 (kon.) |
Soběslav – Humpolec | 4:6 (kon.) | | | HC Vajgar – Hluboká n.V. | 3:2 (po pr.) | | | Náchod – HC Jičín | 6:4 (kon.) |
Nová Paka – Opočno | 10:3 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 7:5 (kon.) | | | Hronov – Třebechovice p. O. | 2:1 (kon.) |
Ledeč n. S. – Choceň | 0:10 (kon.) | | | Chotěboř – Litomyšl | 7:1 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Hlinsko | 2:5 (kon.) |
Moravská Třebová – Polička | 5:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 3:0 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Uh.Brod | 2:5 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Frýdlant | 11:5 (kon.) | | | Radomyšl – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) |
Mountfield HK – Polsko U20 | 4:0 (kon.) |
Marsy Klatovy – Tomahawk | 2:6 (kon.) | | | Tango Klatovy – Poběžovice | 4:1 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – HC Čápi | 5:5 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 0:0 (*19:00) | | | Kadaň – Louny | 6:4 (kon.) |
konec
HC 2009 Nýrsko
5:5
(1:0, 4:2, 0:3)
HC Čápi
41:03
|
Vyloučení v týmu HC 2009 Nýrsko (D. Václavovic – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
38:38
|
Vyloučení v týmu HC 2009 Nýrsko (Belfín – 2 min., sekání).
|
|
24:09
|
Vyloučení v týmu HC 2009 Nýrsko (Zdichynec – 1,30 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
10. Cvachovec (D. Václavovic), 16. Belfín, 19. Míšek (Hejduk), 20. Kopačka (D. Václavovic), 26. Kopačka (D. Václavovic) – 24. Mach, 25. Peksa, 33. Mach (Karásek), 36. Uhlík, 40. Jonáš (Jandík)
Rozhodčí: Rubáš, Kosnar
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC 2009 Nýrsko:
Kváč – V Bouzek st., Kajinek, Zdichynec, Kopačka, L. Václavovic, Cvachovec, Belfín, Hejduk, Míšek, D. Václavovic.
Náhradníci:
Trenér:
HC Čápi: Knedlík – Uhlík, V. Peksa, A. Peksa, Jandík, Rajal, Karásek, Muchna, Hrach, Mach, Jonáš.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Čápi: Knedlík – Uhlík, V. Peksa, A. Peksa, Jandík, Rajal, Karásek, Muchna, Hrach, Mach, Jonáš.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rubáš, Kosnar
Diváci:
Martin Karlík