Most "B" – Ještěři 2:1 (kon.) | Meziboří – Jirkov 3:7 (kon.) | Děčín – Lev Litvínov 2:5 (kon.)
Litoměřice – Dukla 2:10 (kon.)
SHC Killers Litoměřice
2:10 (1:3, 0:4, 1:3)
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
Neděle 12.11.2017, 17:002. Liga - Čechy Sever

Litoměřice zaspali začátek, ale ve druhé třetině se zvedli. Jenže Dukla byla mnohem produktivnějším i když hra byla na obě strany stejně bojovná a vyrovnaná. Ve třetí třetině Litoměřice spíše už jen zápas dohrávali tak aby se nikdo nezranil. (18:40:00)

43:08
    Dukla právě vstřelila branku!
    RONALD BAXA je dnešní střelec. Jeho pokus prošel mezi nohama Zimanzla. Udělil tak Litoměřicím dvouciferné číslo na tabuli.

41:20
    Stibal se dostal k šanci po pravém křídle. Janda jeho pokus v klidu vyrazil do pravého rohu.

40:09
    Soukoup posunul míček na RONALDA BAXU, který vypálil z první. Jeho nechytelná střela proletěla kolem lapačky Zimanzla.

39:40
    Po nepřesné nahrávce Hossingra hosté vyhazují.

39:25
    Domácímu celku se konečně povedlo získat pásmo.

39:01
    Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Vandas – 2 min., sekání).

38:20
    Hráči z každé pozice zkouší střílet. Lítá tu jedna střela za druhou.

37:08
    Vinš našel na druhé modré osamoceného Baxu, který utekl obraně. Zimanzl si s ním dokázal poradit a jeho pokus skončil v rohu.

36:21
    Killers Litoměřice právě vstřelili branku!
    Po chybě Soukupa, který ztratil míček na vlastní modré čáry. Míček mu vypíchl MAREK STIBAL a propálil Jandu pod vyrážečkou.

35:43
    Ústí se dokázalo zabydlet v útočném pásmu. Mezi kruhy měl šanci Radek Rop, jenže jeho střela sotva doletěla na bránu.

33:33
    Brabec se pokusil nahodit míček do pásma, ale trefil Haluze a míček se odrazil mimo hřiště.

33:05
    Hra se již tradičně odehrává ve střením pásmu. Jen občas se někdo odhodlá ke střele.

31:56
    Oba týmy hrají v plném počtu.

30:51
    Tvrdá rána RONALDA BAXY narazila na vyrážečku Zimanzla. Jenže míček ho přeletěl a skončil v bráně.

30:35
    Litoměřice opět jen vyhazují na zakázané uvolnění.

30:13
    Třetí třetinu začala lépe Dukla. Ihned na začátek získala pásmo. Litoměřice vyhazují jen na zakázané uvolnění.

30:01

Jan Vacek

Branky a nahrávky: 2. Petrák (Ježek), 37. Stibal – 4. Soukup (Baxa), 6. Baxa (Hossinger), 15. Soukup (Baxa, Hossinger), 26. Baxa (Vinš, Soukup), 26. Gross (Hůja), 27. Baxa (Soukup), 28. Haluza (Jirkovský, Rop), 31. Baxa (Janák, Veselý), 41. Baxa (Soukup, Janák), 44. Baxa (Vinš)

SHC Killers Litoměřice: Zimanzl – Vendes, Krátký, Haken, Mach, Šimek, Stibal, Ježek "A", Grus, Petrák "A", Brabec, Krejza, Pechan "C", Novák
    HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Janda – Haluza, Hossinger, Janák, Poláček, Veselý, Baxa, Bezděkovský, Grosse, Hůja, Jirkovský, Rop, Jirkovský, Saska "C", Štěpánek, Vinš, Soukup

Rozhodčí: Michal Tuček, Štěpán Ladra