Most "B" – Ještěři 2:1 (kon.) | Meziboří – Jirkov 3:7 (kon.) | Děčín – Lev Litvínov 2:5 (kon.)
Litoměřice – Dukla 2:10 (kon.)
TJ Baník Meziboří
3:7 (1:0, 2:4, 0:3)
HBC Kapitán Jirkov
Neděle 12.11.2017, 12:302. Liga - Čechy Sever

První třetinu možná vyhráli domácí, ale zbytek zápasu už byl v režii hostů, kteří si odváží tří body. (14:07:52)

42:32
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Tomášek – 2 min., sekání).

39:11
    Kapitán Jirkov právě vstřelil branku!
    Stejná dvojice akorát v opačném pořadí. Roman Průcha nahrával a KAREL BARDOVCY střílel. Asistence: Roman Průcha.

38:37
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Mareš Petr – 2 min., sekání).

37:36
    ROMAN PRŮCHA tentokrát od modré překonává Vrňáka střelou po zemi. Asistence: Michal Petráč.

37:14
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., podražení).

37:01
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Koukal – 2 min., podražení).

35:16
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Petřáč – 2 min., vysoká hůl).

34:52
    Karel Bardovcy naservíroval nádhernou přihrávku na ROMANA PRŮCHU, který dává Jirkovu jistotu dvoubrankového vedení. Asistence: Karel Bardovcy, Michal Petráč.

30:01

Ve druhé třetině se s góly roztrhl pytel a v rozmezí tří minut jich padlo hned pět, díky tomu se Jirkovu podařilo otočit skóre a vede po dvou třetinách 4:3.

30:00

27:00
    Pavel Mareš trefuje tyč Studeného branky.

25:00
    Meziboří právě vstřelil branku!
    PAVEL MAREŠ se prosazuje z otočky střelou po zemi a snižuje tak stav. Asistence: Josef Koukal.

23:18
    Výborná kombinace mezi ROMANEM PRŮCHOU a Karlem Bardovy vyústila ve vedoucí branku. Asistence: Karel Bardovcy.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 10. Bugno (Heber, Petr), 24. Bugno, 25. Pavel (Koukal) – 17. Gubela, 24. Průcha (Bardovcy), 24. Gubela, 25. Průcha, 35. Průcha (Bardovcy, Petráč), 38. Průcha (Petráč), 40. Bardovcy (Průcha)

TJ Baník Meziboří: Vrňák – Koukal, Hitman, Havel, Lžíčař, Brožek, Bugno, Kellner, Heber, Tomášek, Hampl, Mareš Pavel, Mareš Petr, Zeman,
    HBC Kapitán Jirkov: Studený – Lidák, Bardovcy, Wenzl, Průcha, Petráč, Bureš, Haník, Rybka, Gubela, Fiala

Rozhodčí: Ferbas-Kučera