Čerti Ostrov – Cheb 5:10 (kon.) | Nový Jičín B – Bohumín 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Slaný 6:3 (kon.)
Břeclav – Kroměříž 3:2 (po pr.) | Boskovice – Uničov 5:4 (po pr.) | H. Benešov – Wolves Č. Těšín 4:6 (kon.)
Kutná Hora – Neratovice 3:5 (kon.) | V.Popovice – Černošice 5:2 (kon.) | Trstěnice – Mar.Lázně 5:4 (kon.)
HC TNP Praha – Žižkov Praha 6:3 (kon.) | HC Varnsdorf – Lomnice n/P 0:6 (kon.) | Žabonosy – Mělník 3:6 (kon.)
Zbraslav – Hvězda Praha 0:13 (kon.) | Čáslav – Králův Dvůr 4:5 (po pr.) | Pelhřimov B – HC Vimperk 5:10 (kon.)
Soběslav – Humpolec 4:6 (kon.) | HC Vajgar – Hluboká n.V. 3:2 (po pr.) | Náchod – HC Jičín 6:4 (kon.)
Nová Paka – Opočno 10:3 (kon.) | Jaroměř – Nový Bydžov 7:5 (kon.) | Hronov – Třebechovice p. O. 2:1 (kon.)
Ledeč n. S. – Choceň 0:10 (kon.) | Chotěboř – Litomyšl 7:1 (kon.) | BK Havlíčkův Brod B – Hlinsko 2:5 (kon.)
Moravská Třebová – Polička 5:0 (kon.) | Česká Třebová – Světlá nS 3:0 (kon.) | Uh.Ostroh – Uh.Brod 2:5 (kon.)
Gepardi Jablonec – Frýdlant 11:5 (kon.) | Radomyšl – Č. Krumlov 4:6 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov B
5:10 (1:7, 2:1, 2:2)
HC Vimperk
Neděle 12.11.2017, 17:00Krajská liga: Jihočeský kraj

Vimperku se dlouhá cesta na Vysočinu vyplatila, neboť si převážně díky první třetině, kterou vyhráli v poměru 7:1, odváží domů všechny 3 body. S čtenáři se loučím, na shledanou. (19:12:44)

59:38
    Šulák s Kalendou se objevili zcela osamoceni před Roblem, jejich akce ale přišla v niveč.

58:50
    Vyloučení v týmu HC Vimperk (Tupý – 2 min., podražení).

58:40
    Vimperk právě vstřelil branku!
    Desítka je tu. ERVÍN BINDER se dostal k odraženému puku a dorážel do prázdné brány. Asistence: Jiří Sitter, Jiří Hanzal.

58:08
    Stibal vykryl další střely Vimperka.

57:26

56:48
    Stibal předvedl zákrok ve stylu Dominika Haška.

56:26
    K odraženému puku se jako první dostali hosté.

56:22
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Šulák – 2 min., sekání).

55:30
    Svoboda střílí těsně nad horní tyč.

55:19
    Vyloučení v týmu HC Vimperk (Paule – 2 min., hákování).

54:25
    Nepřesná přihrávka nedovolila Mouchovi samostatný únik.

53:48
    Nikodým vyhnal Robla až k prostoru na vhazování.

53:00
    Vhazování proběhne po Stibalově pravici.

51:56
    Domácí se dostali do několika slibných šancí, žádná z nich ale nenašla cíl za Roblovými zády.

50:52
    Vhazuje se ve středním pásmu vinou postavení hráče Vimperka v brankovišti.

49:58
    Robl si vyjel až k modré čáře, zabránil tak samostatnému úniku Mouchy.

49:02
    Kalenda tečuje puk mimo bránu hostů.

47:35
    Odražený puk od JIŘÍHO HANZALA vrací hostům čtyřgólový náskok. Asistence: Lukáš Chaloupka, Matěj Robl.

47:21
    Jeden z hostů se dostal až příliš blízko ke Stibalovi, vhazuje se ve středním pásmu.

46:06
    Lední Medvědi Pelhřimov B právě vstřelili branku!
    Že by se schylovalo k dramatu? BOHUMIL SVOBODA s Josefem Vrátným se dostali zcela osamoceni před Roblem a v oslabení snižují. Asistence: Josef Vrátný.

45:54
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Šulák – 2 min., hákování).

45:43
    Výhoda hostů.

44:55
    Stibal se štěstím vychytal střelu hostů.

43:50
    Knězů střílí mimo bránu.

43:05
    Podskalského dorážku Stibal vyráží před sebe.

42:15
    BOHUMIL SVOBODA si udělal útočný výlet přes celé hřiště a krásnou střelou zavěsil mezi beton a vyrážečku Robla. Bez asistence.

41:30
    Vyloučení v týmu HC Vimperk (Hanzal – 2 min., podražení).

41:10
    Hra se přelévá ze strany na stranu, žádné šance k vidění.

40:29
    Vhazování u Stibala.

40:01

V druhé třetině se domácí zvedli a dokázali vstřelit dvě branky, nejdříve Svoboda a poté z trestného střílení Šulák. Za hosty se v druhé periodě trefil pouze Paule. Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

39:14
    Domácí obrana nepřipouští v závěru žádné drama.

38:29
    Sitterovu střelu na poslední chvíli Stibal vychytal.

37:11
    LADISLAV PAULE se prosadil poměrně nevýraznou střelou, která se původně zdála jako neúspěšná. Asistence: Jan Předota.

36:45
    Na ledě došlo k několika potyčkám, rozhodčí všechny rázně přerušil.

36:01
    Domácí vyhazují.

35:52
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Cerhán – 2 min., hákování).

35:46
    Výhoda hostů

35:02
    Nyní jsou již oba týmy v plném počtu,.

33:49
    Pelhřimovu se zatím v přesilovce nedaří.

33:05
    První střelu Robl vychytal.

33:02
    Vyloučení v týmu HC Vimperk (Předosta – 2 min., faul loktem).

32:10
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Vrátný – 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Vimperk (Chaloupka – 2 min, napadení.).

30:36
    A s klidnou hlavou jej DAVID ŠULÁK proměňuje poměrně jednoduchou kličkou.

30:36
    Šulák pojede trestný nájezd!

30:16

29:45
    Svoboda si mohl připsat hattrick, Robl byl ale proti.

28:45
    Vrátného střela byla zblokována jedním z hostů.

28:16
    Vyloučení v týmu HC Vimperk (Paule – 2 min., nedovolené bránění).

27:49
    Vhazuje se u Stibala.

26:59
    Vimperk tlačí domácí v útočném pásmu.

25:35
    Nepřesná přihrávka zabránila samostatnému úniku jednoho z hostujících hráčů.

24:55
    Hráček se probojoval s pukem až do útočného pásma.

24:37

23:35
    Překrásnou přihrávku od Doubka využil BOHUMIL SVOBODA. Asistence: Jan Doubek.

23:08
    Chaloupkovu střelu pohotově vychytal Stibal.

22:10
    Vítovec od modré čáry přestřeluje.

21:27
    Moucha netrefil zcela odkrytou část branky.

20:39
    Šulák se dostal až před Robla, ale nevyzrál na něj.

20:01
    Změna v domácím brankovišti. Urbana vystřídal Stibal.

20:01

Obě družstva se vrací na led, za chvíli začínáme.

Během první třetiny jsme viděli spoustu gólů. Hosté si připsali již sedm zásahů, domácí pouze jeden. Obzvláště v 13. a 14. minutě se s góly roztrhl pytel, krátce po sobě totiž padly 4 góly. Druhá třetina začne přibližně v 17:45.

20:00

19:47
    Domácím se nedaří rozehrát akci.

19:04
    Velká chyba Cerhána znamenala šanci pro Vimperk, ale neúspěšnou.

17:10
    RUDOLF SUCHÁNEK se prosazuje prudkou střelou mezi Urbanovy nohy. Bez Asistence.

16:13

15:56
    Buček se nacházel až příliš hluboko v domácím brankovišti, vhazuje se tedy ve středním pásmu.

15:26
    Pelhřimov zatím v oslabení úspěšný.

14:13

13:54
    I domácí se prosazují. Do šibenice se trefuje BOHUMIL SVOBODA. Asistence: Dominik Kalenda.

13:08
    Vimperku teď vychází úplně vše. Šestý gól přidává PATRIK NOVOTNÝ. Asistence: Jan Bárta, Tomáš Tupý.

12:49
    Autorem branky je JIŘÍ HANZAL. Asistence:Jiří Sitter.

12:03
    Tentokrát ale byl Urban neúspěšný. Střelou do horního rohu se prosazuje JIŘÍ SITTER. Asistence: Rudolf Suchánek, Patrik Novotný.

11:54
    Vimperk se dostal do několika šancí, Urban si se všemi poradil.

11:24
    Vhazuje se uprostřed kluziště.

11:07
    Vimperk začíná akci v obranném pásmu.

10:50
    Ani střela Mouchy nenašla cíl v bráně Hostů.

10:11
    Knězů vyslal dělovku od modré čáry, Robl ji sebevědomě vyrazil vysoko nad bránu.

09:28
    Předota neúspěšný z prostoru mezi kruhy.

08:19
    Tak toto se Vimperku povedlo. Ervín Binder s JIŘÍM HANZALEM se dostali do přečíslení a po krásné sérii přihrávek druhý jmenovaný dorážel do prázdné brány. Asistence: Ervín Binder.

07:15
    Sitter se dostal s pukem z obranného pásma až k Urbanovi, nakonec ale trefuje pouze boční síť.