Chicago – New Jersey 5:7 (kon.) | Washington – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Tampa 1:2 (kon.)
Los Angeles – San Jose 1:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:7 (4:2, 1:4, 0:1)
New Jersey Devils
Pondělí 13.11.2017, 01:00 • United Center, Chicago • NHL

V tomto dramatickém zápase vyhrává hostující celek o dva góly. Devils prohrávali 1:4 a dokázali se dostat do zápasu. Domácí tým měl zápas výborně rozehraný, ale nezvládl druhou třetinu, což se ukázalo jako klíčové. Hattrick vstřelil Miles Wood. (04:08:43)

59:44
    Keith Kinkaid odrazil kotouč po střele Anisimova do ochranné sítě. Buly před brankou Devils. Domácí hrají v šesti.

59:20
    Anton Forsberg kryje střelecký pokus Colemana.

59:05
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:00
    Chicago už mnoho času nemá, hosté hrají výborně.

58:40
    Domácí mají kotouč za svou brankou, zatím se marně pokouší snížit.

58:34
    Brandon Saad výborně vypálil, jeho rána byla zablokovaná.

58:11
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Dvě minuty hry nás dělí od konce třetí třetiny, hosté stále drží dvoubrankové vedení.

57:54
    Patrick Kane se propracoval do zakončení, jeho ránu z kruhu kryje Keith Kinkaid.

57:30
    Kyle Palmieri mířil na odkrytou branku, ale minul jí.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:23
    Domácí cele se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se Chicago nedostalo.

56:06
    Brandon Saad tečoval kotouč před brankou, ale překonat brankáře se mu nepodařilo.

55:50
    Hostující celek špatně rozehrál, je z toho jen zakázané uvolnění, buly před brankou Devils. Domácí hrají v šesti, Anton Forsberg je na střídačce.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. Anisimov (Rutta, P. Kane), 14. DeBrincat (Schmaltz), 17. Rutta, 18. Kero (Bouma), 40. P. Kane (Rutta, Schmaltz) – 4. Wood (Stafford, Hall), 18. Wood (Zacha, Santini), 24. A. Greene (Noesen, Coleman), 27. Hischier, 33. Hall (A. Greene), 38. Gibbons (Wood), 43. Wood (Bratt, Hischier)

Chicago Blackhawks: Crawford (41. A. Forsberg) – Keith, Kempný, Forsling, Rutta, C. Murphy, Seabrook, Oesterle – Saad, J. Toews, Pánik – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Bouma, Kero, DeBrincat – Sharp, Hinostroza.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene, Santini, J. Moore, Müller, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – Bratt, Henrique, Stafford – Gibbons, Boyle, Zacha – Wood, Coleman, Noesen.

Rozhodčí: Skilliter, Lee – Mach, Barton

Diváci: 21 487