Chicago – New Jersey 5:7 (kon.) | Washington – Edmonton 2:1 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Tampa 1:2 (kon.)
Los Angeles – San Jose 1:2 (kon.)
Anaheim Ducks
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Tampa Bay Lightning
Pondělí 13.11.2017, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového týdne! (05:07:04)

Konečný výsledek: Anaheim Ducks vs Tampa Bay Lightning 1:2

Je konec! Lightning vítězí na ledě Ducks 2:1 a zaslouženě tak berou další dva body. Hosté byli od začátku zápasu lepším mužstvem, pouze ve třetí třetiny se hra alespoň trochu vyrovnala. Osud utkání mohla rozhodnout již první třetina. Gibson však několika výbornými zákroky držel naděje Anaheimu! Skóre se poprvé měnilo až ve 30.minutě, kdy přesilovku Tampy využil Vladislav Naměstnikov. Domácí vrátil zpět do hry ve 44. minutě Jakob Silfverberg. O čtyři minuty později se ale pak trefil JT Brown a jeho branka se ukázala jako vítězná. Lightning tedy vyhráli na třízápasovém tripu ve všech třech případech a upevnili si tak první místo v celé NHL!

59:57
    Lightning to již zvládnou.

59:51
    Girardi vyhazuje tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

59:05
    Vasilevskij zastavil střelu Silfverberga z mezikruží! Důležitý zákrok brankáře Tampy.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:57
    Kunitz nyní dostal puk alespoň do střední třetiny.

58:46
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

58:23
    Gibson míří na střídačku, Ducks to zkusí v šesti!

57:48
    Na druhé straně střílel Brown, avšak minul.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 44. Silfverberg (Wagner, Cogliano) – 30. Naměstnikov (Kučerov, Stamkos), 48. J.T. Brown (Kunitz, Callahan)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Bieksa, Vatanen – Rakell, D. Grant, Perry (A) – Cogliano (A), Wagner, Silfverberg (A) – L. Shaw, Vermette, Rasmussen – N. Ritchie, Kossila, Roy.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman, Dotchin, Sergačjov, Strålman, Coburn (A), Girardi, Šustr – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Palát, Point, Gourde – Kunitz, T. Johnson, J.T. Brown – Killorn, Callahan (A).

Rozhodčí: Jevgenij Romaško, Marc Joannette – Bryan Pancich, Kiel Murchison

Diváci: 15 707