Vladivostok – Petrohrad 0:2 (kon.) | Kunlun – Dynamo Moskva 1:2 (po s.n.) | Čerepovec – Čeljabinsk 3:2 (kon.)
N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Riga – Toljatti 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n.
Red Star Kunlun
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Dynamo Moskva
Úterý 14.11.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

To je ode mne pro dnešek vše. Příjemný zbytek dne přeje Jiří Dostál. (15:27:53)

Statistiky utkání:

45 Střely na branku 28
    11 Zblokované střely 12
    27 Zásahy brankářů 44
    96.43% (27/28) Úspěšnost zásahů 97.78% (44/45)
    3 Vyloučení 6
    0 Góly v přesilovce 1
    0 Góly v oslabení 0
    12 Bodyčeky 15
    45 Vyhrané buly 24

Viděli jsem spíše podprůměrné utkání, které nám mnoho hokejové krásy nepřineslo. V 8. minutě rozjásal hrstku hostujících fanoušku HIETANEN. To bylo na dlouhou dobu vše. V 50. minutě dokázal vyrovnat KANE.A protože již další branka nepadla, šel zápas do prodloužení a posléze do nájezdů. Jediným úspěšným střelcem byl ve 2. sérii VARNAKOV a tak si Dynamo odváží z Pekingu 2 body za výhru 1:2 po sam. nájezdech.

Michail VARNAKOV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dynamo Moskva.

Autorem vítězné branky je MICHAIL VARNAKOV.