Pittsburgh – Buffalo 5:4 (po pr.) | Florida – Dallas 4:3 (2:1 po s.n.) | Montreal – Columbus 1:2 (po pr.)
Nashville – Washington 6:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 3:0 (kon.) | Winnipeg – Arizona 4:1 (kon.)
Edmonton – Vegas 8:2 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:3 (kon.)
Edmonton Oilers
8:2 (3:0, 1:1, 4:1)
Vegas Golden Knights
Středa 15.11.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

58:43
    Yohann Auvitu podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za hákování.

54:04
    David Perron zbytečně fauloval během přesilové hry v útočném pásmu a dostal dvě minuty za úder hlavou.
    53:11 Neuznaná branka kvůli nedovolenému bránění brankáře!

53:11
    Connor McDavid už se radoval z úhlu, když se v blízkosti levé tyče prosadil z dorážky, jenže těsně předtím Patrick Maroon narazil do Dylana Fergusona a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Místo gólu přesilová hra hráčů Vegas.

47:09
    Darnell Nurse se u střídaček postavil před obrannou modrou čárou do cesty rozjetému Jamesovi Nealovi a byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

40:00
    James Neal po skončení druhé třetiny zbytečně dohrál za bránou Cama Talbota domácího Matta Benninga a dostal dvě minuty za hrubost, protože jeho hit nebyl nutný. Zbytečný faul!

15:55
    Jon Merrill byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Oilers si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

07:10
    Darnell Nurse v kruhu obranného pásma zalehl Davida Perrona a oba hráči byli během reklamní přestávky vyloučeni. Darnell Nurse dostal dvě minuty za hrubost, zatímco David Perron za hrubost.

05:07
    Yohann Auvitu dostal dvě minuty za podražení poté, co podrazil Davida Perrona a Vegas nevyužilo poskytnutou výhodu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Klefbom (Khaira, Letestu), 18. Nugent-Hopkins (Maroon, R. Strome), 19. Maroon (Draisaitl, Caggiula), 31. Benning (Klefbom, McDavid), 41. McDavid, 45. McDavid (Draisaitl), 50. Nugent-Hopkins (Lucic, Russell), 56. Letestu (Kassian, Khaira) – 35. Bellemare (Nosek, Schmidt), 42. Neal (C. Miller, Perron)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Nurse, A. Larsson (A), Klefbom, Benning, Russell, Auvitu – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins (A), Puljujärvi – Khaira, R. Strome, Pakarinen – Caggiula, Letestu, Kassian. Hlavní trenér: Todd McLellan.
    Vegas Golden Knights: Lagacé (51. Ferguson) – Schmidt, Merrill, McNabb, Engelland (A), C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron (A), Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin (A), Tuch – Carrier, Bellemare, Nosek. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Kyle Rehman. Čároví: David Brisebois, Brian Murphy

Diváci: 18347