Chabarovsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 4:5 (kon.) | Kunlun – Minsk 0:2 (kon.)
Čerepovec – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Spartak Moskva – Toljatti 4:2 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Spartak Moskva
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Lada Toljatti
Čtvrtek 16.11.2017, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:56:09)

Československá stopa v utkání
    Lukáš Radil: 1.1 = 2 body, průměrný čas na ledě = 19:25.

Jiří Novotný: 0+0 = 0 bodů, průměrný čas na ledě = 16:06.

Ve třetí třetině se Lada snažila o vyrovnání, ale jejich hra již opět nebyla tak dobrá jako ve druhé třetině. Zkrátka Lada pořádně zahrála jen prostřední část a to prostě dnes na Spartak nestačilo. Ten ubránil dvě oslabení krátce za sebou a poté udeřil na konečných 4:2!

Střely ve třetí třetině: 12:3!

59:19
    Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Zernov – 2 min., nedovolené bránění).

58:56
    Puk za brankou Spartaku a hráči již nikam nespěchají.

58:00
    A jsou tu poslední dvě minuty dnešního zápasu.
    56:43 Maxim TRUŇOV - 4:2

56:43
    Spartak právě vstřelil branku!
    Spartak ubránil dvě přesilové hry soupeře za sebou a posléze pravděpodobně touto brankou potvrzuje vítězství v dnešním zápase. MAXIM TRUŇOV si val puk u vlastní branky a rozjel se dopředu. Nikdo jej nedokázal zastavit a nakonec svou střelou prostřeluje brankáře z pravé strany. Asistence: Dmitrij Judin.

56:17

56:07
    Lada má sice puk, ale hráči domácích velmi výborně napadají a drží svého soka většinou ve středním pásmu, odkud jim žádné velké nebezpečí nehrozí.

55:03
    Spartak se úspěšně brání, tak jako předchozí oslabení.

54:17
    Sotva odešel z trestné lavice Truňov, tak už na ní sedí za hákování Pepeljajev.

54:10

54:00
    Avšak špatná přihrávka a puk je opět v pásmu Lady.

53:42
    Až nyní se jim to daří a probíhá jejich kombinace...

53:23
    Stále se jí to nedaří a Spartak opět vyhazuje.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 6. Podšendjalov (Děrgačov, V. Lajunen), 8. Radil (Kulik), 18. Kalinin (Leščenko, Radil), 57. Truňov (Judin) – 37. Achmetov (Soin, Ďjakov), 39. Mastrjukov (Harper, Ch. Genoway)

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Kalinin (C), Kulik, A. Osipov, Pepeljajev (A), Provolněv, V. Lajunen, Judin – Tatalujev, Radil, Stoa – Leščenko, Chochlačov (A), Děrgačov – Podšendjalov, Truňov, A. Voronin – Nikoncev, A. Kuzněcov, Černych – Bobrov.
    Lada Toljatti: Krasotkin (Lazušin) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov (C), Ďjakov, Kostromitin, Kirillov, Morenec – Mastrjukov, Valujskij, Achmetov – A. Strelcov, Soin (A), Něstěrov – Bělousov, Zernov, Babenko – Harper, Novotný (A), Kapustin.

Rozhodčí: M. Fraňo, V. Spirin