Lille – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Amiens – Monaco 1:1 (kon.)
Amiens SC
1:1 (1:0)
AS Monaco
Pátek 17.11.2017, 20:45 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

90+4
    Na konci zápasu ejště dostávají žlutou kartu Konate a Jorge.
    89. Kakuta vystrašil Subašiće.

89
    Kakuta to vzal na sebe a neudělal to vůbec špatně. Po naznačení si míč navedl ještě trochu na střed a ranou na bližší tyč vystrašil Subašiče.

85
    Střídání v týmu Amiens SC; odchází T.monconduit a přichází S.Baradji.

76
    K.Glik po tvrdém zákroku na KOnateho může být rád, že vidí pouze žlutou kartu.

74
    Střídání v týmu AS Monaco FC; odchází A.Raggi a přichází A.Touré.

72
    Střídání v týmu Amiens SC; odchází S.Gakpé a přichází H.Manzala.
    68. Stevan JOVETIĆ - 1:1

68
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Skvělé střídání od trenéra hostů! STEFAN JOVETIČ, který je na hřišti asi 5 minut, dává gól. Fabinho skvěle pronikl do vápna a pak předložil přihrávku na volného Jovetiče, který pak neměl problém přízemní střelou překonat Gurtnera.

64
    Střídání v týmu Amiens SC; odchází Q.Cornette a přichází E.Bourgaud.

62
    Střídání v týmu AS monaco FC; odchází G.Carrillo a přichází S.Jovetič.
    49. Nebezpečná hlavička Konatého.

49
    Kakuta se ujal rozehrání rohového kopu, ten byl odvrácen zpět k němu. Poté nacentroval podruhé a Konate se ocitl sám ve vzduchu, nikým neatakován však nezamířil přesně.

48
    Gakpé po skvělé individuální akci posílal střílený centr před bránu hostů. Obrana na poslední chvíli odvrátila na roh.

46
    Střídání v týmu AS Monaco FC; do druhého poločasu nenastoupí M.Rony Lopes, místo něj přichází R.Ghezzal.
    31. Serge GAKPÉ - 1:0

31
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do vedení! Skvělá práce od Kakuta na polovině hřiště, který svým pohybem zmátl soupeře a navíc poslal do úniku svého spoluhráče, kterým byl SERGE GAKPE. Ten poté zvládl situaci a tváří v tvář gólmanovi poslal prudkou ránu na vzdálenější tyč.

29
    A nyní už to zavánělo gólem! Z pravé strany se dostalo Monaco na dostřela Falcao z ostrého úhlu prověřil pozornost Gurtnera.

21
    Jemerson dostává žlutou kartu, což je pro obránce po 20 minutách zápasu po 20 minutách zápasu poměrně nepříjemná kompliakce.