Lille – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Amiens – Monaco 1:1 (kon.)
Lille OSC
3:1 (1:1)
AS Saint-Étienne
Pátek 17.11.2017, 19:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Lille OSC: Maignan – Malcuit, Amadou, Alonso Mujica, Ballo-Touré – Mendes, Maia – Bahlouli, Benzia, El Ghazi – Pépé.
    Náhradníci: Kouakou – Araújo, Vérité, Soumaré, Faraj, Soumaoro, Ponce.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Perrin, F. Pogba, Pierre-Gabriel – Pajot, Maiga, Selnaes, Monnet-Paquet – Dabo – Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Diony, Rocha Santos, Souici, Dioussé, Söderlund, M'Bengue.

Rozhodčí: Hamel – Philippe, Boutry.

1

1
    Digbo Maiga (Saint-Étienne) vybojoval první rohový kop v zápase, který také on sám rozehraje.

2
    Maiga rozehrál z pravé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.

4
    Rohový kop nyní rozehrají také domácí, z levé strany se ho ujme Anwar El Ghazi.

5
    Anwar El Ghazi rozehrál, do zakončení se dostal Kévin Malcuit (Lille), jehož střela levačkou ale byla zablokována, dobrá práce bránícího Ole Selnaese.

6
    Junior Alonso Mujica (Lille) zkouší střelecké štěstí z dálky, branku ASSE ale netrefuje.

8
    Jonathan Bamba (Saint-Étienne) se ocitá v ofsajdu.

10
    První desetiminutovka zatím příliš vzruchu nenabídla.

12
    Žlutou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne).

15
    Ani čtvrthodina hry nám gól nenabídla.

16
    Domácí vybojovali další roh.

17
    Thiago Maia (Lille) se dostal do zakončení, ale Digbo Maiga jeho pokus zablokoval.

18
    Míč končí vedle branky hostujícího týmu, pálil Anwar El Ghazi (Lille).

19
    Žlutou kartu dostává Ronaël Pierre-Gabriel (AS Saint-Étienne).

20
    Lille právě vstřelilo branku!
    Anwar El Ghazi poslal dlouhý pas do vápna ASSE, kde se dokázal gólově prosadit NICOLAS PÉPÉ.
    20. Nicolas PÉPÉ - 1:0

23
    Vincent Pajot (Saint-Étienne) se dostal do zakončení, ale jeho pokus končí vedle branky Maignana.

24
    Střela Pajota ale byla tečována, to znamená roh pro hostující tým.

25
    Vincent Pajot (Saint-Étienne) rozehrál roh z pravé strany, ale domácí se ubránili.

25
    Žlutou kartu dostává Kévin Malcuit (Lille OSC).

27
    Další střelecký pokus hostů, pálil Bryan Dabo, který ale branku netrefil.

30
    Půl hodina hry za námi, domácí vedou od 20. minuty zásluhou Pépého.

32
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Fares Bahlouli, přichází Luiz Araújo.

34
    Bryan Dabo (Saint-Étienne) vybojoval rohový kop pro svůj tým, rozehrávat budou hosté z pravé strany.

35
    Domácí se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu.

36
    Jonathan Bamba (Saint-Étienne) rozehrál a znovu se domácí ubránili jen za cenu rohu.

37
    Přehlídka rohových kopů pokračuje, Florentin Pogba (Saint-Étienne) a nyní bude rozehrávat Jonathan Bamba (Saint-Étienne).

38
    Až nyní se domácí mohou dostat přes půlící čáru.

40
    Posledních pět minut první půle, udrží domácí těsné vedení?

41
    Jonathan Bamba (Saint-Étienne) zkouší střílet, ale branku přestřeluje.

42
    Roh pro AS Saint-Étienne, hosté rozehrají z levé strany.

43
    Loïc Perrin (Saint-Étienne) rozehrává, domácí se ubránili a mají míč na svých kopačkách.

45
    Jsme v samém závěru první půle, hosté drží míč.

45
    Pozor, Thiago Maia (Lille) fauluje ve vlastním vápně Daba a je z toho penalta pro hosty.

45
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    JONATHAN BAMBA s přehledem proměnil pokutový kop a vyrovnává stav na 1:1.
    45. Jonathan BAMBA - 1:1

45+1
    Sudí nastavil jednu minutu, která za malý okamžik vyprší.

45+1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas končí remízou, tedy stavem, který panoval i na samotném začátku. Nicméně skóre se přece jenom pohnulo, domácí šli do vedení ve 20. minutě, na což se hostům podařilo odpovědět v posledních vteřinách první půle.

46

47
    Ronaël Pierre-Gabriel (Saint-Étienne) zakončil, ale branku netrefil.

48
    Anwar El Ghazi (Lille) a jeho zablokovaný pokus, dobrá práce bránícího Bryana Dabo.

49
    Domácí vybojovali rohový kop, rozehrávat budou z pravé strany.

50
    Rohový kop Lille rozehrál Anwar El Ghazi, do zakončení se dostal Yassine Benzia, jehož pokus parádně zablokoval bránící Selnaes.

51
    Míč zůstává v držení domácích borců.

53
    Rohový kop Lille, kterému se úvod druhého poločasu vydařil, zatím ale bez gólového efektu.

54
    A to platí i po dalším rohovém kopu, který rozehrával z levé strany Fodé Ballo-Touré (Lille).

56
    Další roh pro domácí tým, který má nyní zřetelnou převahu.

57
    Hosté se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu.

58
    A do třetice roh pro domácí, zasloužil se o něho Anwar El Ghazi.

59
    Hosté se s vypětím všech sil opět ubránili a nyní může na řadu přijít střídání v sestavě ASSE.

60
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Loïs Diony.

62
    Loïs Diony (Saint-Étienne) poprvé u míče, jeho pokus musel likvidovat Mike Maignan.

63
    Domácí gólman se při střele Dionyho vytáhl, svůj tým nyní podržel, roh pro ASSE.

64
    Hosté sice rozehrály z levé strany, ale do útoku se dostali domácí, nakonec Luiz Araújo (Lille) vybojoval roh pro svůj tým.

65
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Ezequiel Ponce.

66
    Po vystřídání se domácí připravují na rohový kop, který rozehrají z levé strany.

67
    Stéphane Ruffier (Saint-Étienne) musel zasahovat, do šance se dostal Anwar El Ghazi (Lille)!

68
    Z dalšího rohového kopu již domácí branku ASSE neohrozili.

70
    Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, stav stále nerozhodný, dočkáme se ještě gólu?

71
    Míč se z levé strany dostal před vápno, kde se ke střele nachystal THIAGO MENDES a ten vyslal náramnou střelu, krásně zatočenou k tyči, krásný gól!
    71. Thiago MENDES - 2:1

73
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.

75
    Míč získávají opět domácí, kteří jsou jako pokropeni živou vodou, po vstřelení vedoucího gólu.

76
    Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (AS Saint-Étienne).

78
    Hosté připravují další střídání, do hry se chystá útočník Alexander Söderlund.

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Alexander Söderlund.

80
    Poslední desetiminutovka, domácí hájí těsné vedení.

81
    Žlutou kartu dostává Fodé Ballo-Touré (Lille OSC).

82
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nicolas Pépé, přichází Boubakary Soumaré.

85
    Poslední pětiminutovka dělí domácí od cenných tří bodů.

86
    Vincent Pajot (Saint-Étienne) se dostal ke střele, ale branku netrefuje.

88
    Loïs Diony (Saint-Étienne) vybojoval rohový kop pro svůj tým, hosté rozehrají z pravé strany.

89
    EZEQUIEL PONCE pečetí dnešní tři body pro Lille, po přihrávce Anwara El Ghaziho z pravé strany, kdy ve vápně měl dostatek prostoru na zakončení a trefil to parádně z první, přesně k tyči.
    89. Ezequiel PONCE - 3:1

90
    Je zřejmě rozhodnuto, hostům zbývá posledních stodvacet sekund nastavení.

90+2

Lille dnes vítězí 3:1 v zápase, v němž domácím vyšel hlavně druhý poločas. Bylo otázkou, jak se Lille popasuje s inkasovaným gólem do šatny, kdy hosté z penalty dokázali vyrovnat na 1:1, nicméně vstup do druhé půle se domácím vydařil náramně a nakonec dvěma gól strhli vedení na svou stranu.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:53:41)

Martin Dvořák

Branky: 20. Pépé (El Ghazi), 71. Mendes, 89. Ponce (El Ghazi) – 45. Bamba (pen.)

Karty:   25. Malcuit (LIL), 81. Ballo-Touré (LIL) – 12. Perrin (SET), 19. Pierre-Gabriel (SET), 76. Dabo (SET)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:13.
    Lille OSC: Maignan – Malcuit, Amadou, Alonso Mujica, Ballo-Touré – Mendes, Maia – Bahlouli (32. Araújo), Benzia (65. Ponce), El Ghazi – Pépé (82. Soumaré).

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Perrin, F. Pogba, Pierre-Gabriel – Pajot, Maiga, Selnaes, Monnet-Paquet (60. Diony) – Dabo (79. Söderlund) – Bamba.

Rozhodčí: Hamel – Philippe, Boutry