Omsk – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Kazaň 3:0 (kon.)
Jokerit – Soči 2:3 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 1:2 (0:2 po s.n.)
Avangard Omsk
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Pátek 17.11.2017, 14:00 • Omsk Arena • KHL

Česká stopa v zápase
    Český hráč do zápasu nezasáhl. (16:18:07)

Domácí celek vyhrává tento nepříliš atraktivní zápas fotbalovým výsledkem 1:0. O výhře Omsku rozhodl ve 44. minutě tvrdou ránou od modré čáry Vitalij Meňšikov.

59:24
    Domácí celek se nemůže osvobodit, hosté nedokáží vypálit.

58:52
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti. Alexej Krasikov míří na střídačku.

58:00
    Sibir už mnoho času na vyrovnání nemá, domácí celek je nyní naskládaný ve své třetině.

57:23
    Vjačeslav Osnovin hledal před brankou spoluhráče, k puku se ale dostali domácí, kteří otáčejí směr hry.

57:05
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí stále vedou.

56:14
    Puk je u brankáře Sibiru, domácí fanoušci skandovaným potleskem přivolávají konec zápasu, hosté se snaží všechny síly vložit do útoku.

55:44
    Novosibirsk se nastěhoval do útočného pásma, pokoušel se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale Avangard odolává.

54:33
    Jegor Martynov se nikam nežene a vrací hru za svou brankou. Takticky hrají domácí hokejisté výborně.

54:12
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

53:35
    Anton Kovaljov si vypracoval další zajímavou pozici, ale nedokázal výrazněji zakončit.

52:34
    Dennis Everberg dostal hru do útočného pásma, o střelu od modré se pokoušel Maxim Čudinov. Puk byl zablokovaný.

52:08
    Snad poprvé v zápase udělal Omsk chybu na své obranné části ledu a málem z toho byl malér.

51:22
    Obrovské šance měli hostující hokejisté. Kotouč se pohyboval okolo brankové čáry, ale při domácích stálo štěstí.

50:41
    Vladimir Pervušin se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, ve kterém padl zatím jediný gól.