Omsk – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Kazaň 3:0 (kon.)
Jokerit – Soči 2:3 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 1:2 (0:2 po s.n.)

Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají poprvé v zápase do vedení! PAVEL PADAKIN se obtočil kolem Rämöho branky a následně bekhendem zakončil k bližší tyči. 3:2 pro hosty! Asistence: Vadim Chlopotov.
    40:35 Alexej CVETKOV - 2:2

40:35
    Hosté v první minutě třetí třetiny srovnávají! Po přihrávce Mamkina se za obranu Jokeritu dostal ALEXEJ CVETKOV a následně bekhendovým blafákem překonal Rämöho. 2:2! Asistence: Michail Mamkin, Ivan Laričev.
    14:00 Pekka JORMAKKA - 2:1

14:00
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Domácí jdou zpět do vedení! Před brankou se dostal k odraženému kotouči PEKKA JORMAKKA, který následně překonal Šikina střelou k levé tyči. Pro Jormakku druhá trefa ve druhém zápase po sobě, celkově jeho šestá v tomto ročníku KHL, 2:1! Asistence: Petteri Wirtanen, Olli Palola.
    12:14 Casey WELLMAN - 1:1

12:14
    Netrvalo dlouho a máme srovnáno! Od modré čáry střílel Mamkin a jeho pokus ještě tečoval před Rämöem CASEY WELLMAN. Americký útočník zapsal do statistik sedmý gól, jednadvacátý bod v sezoně, 1:1! Asistence: Michail Mamkin.
    09:53 Tommi KIVISTÖ - 1:0

09:53
    Domácí otevírají v desáté minutě skóre tohoto utkání! Od pravého mantinelu přihrával na modrou Joensuu, ke střele následně napřáhl TOMI KIVISTÖ a propálil Šikina mezi betony. Šestadvacetiletý bek se zapsal letos poprvé mezi střelce, 1:0 pro Jokerit! Asistence: Jesse Joensuu, John Norman.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 10. Kivistö (Joensuu, Norman), 14. Jormakka (Wirtanen, Palola) – 13. Wellman (Mamkin), 41. Cvetkov (Mamkin, Laričev), 53. Padakin (Chlopotov)

Jokerit Helsinky: Rämö (Zapolski) – Andersén, Lepistö (A), Kivistö, Gilroy, Rautanen, O. Lauridsen, Rissanen – Huhtala, Regin (C), N Jensen – Tolvanen, Norman, Joensuu (A) – Jormakka, Wirtanen, Palola – Pihlström, Niemi, Anttila.
    HK Soči: Šikin (Barulin) – Polášek, Mamkin, Jokipakka, Chochlov, Chomickij (C), Ščitov (A), Čmychov – Padakin, Cvetkov (A), Laričev – Wellman, Collins, Šmeljov – Chlopotov, A. Ivanov, Lapenkov – Akmaldinov, O'Dell, Grebenščikov.

Rozhodčí: Roman Gofman, Sergej Gusev – Nikita Novikov, Ivan Sazonov

Diváci: 8 941