Omsk – Novosibirsk 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Kazaň 3:0 (kon.)
Jokerit – Soči 2:3 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 1:2 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Viťaz
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pátek 17.11.2017, 17:30 • Viťaz Ice Palace • KHL
Předzápasové kurzy: 2.45 3.9 2.5
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:11:21)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
    Autorem vítězné branky je EMIL GALIMOV.
     
    3. série
    0:2
    Emil GALIMOV neproměňuje.
     
    3. série
    0:2
    Nikita VYGLAZOV neproměňuje.
     
    2. série
    0:2
    Robin HANZL proměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Alexandr KULAGIN neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Andrej NESTRAŠIL proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Borna RENDULIĆ neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:18
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dan Sexton – 2 min., hákování).
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     

    Tipovací soutěž

    Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
    Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

    Tipovat můžete do začátku prodloužení.

     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    41:22
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., hákování).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     

    Tipovací soutěž

    Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
    Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

    Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

     
    40:00
    Druhá třetina skončila.

    Michal Břuchanský

    Branky a nahrávky: 31. A. Nikulin (Makejev) – 27. E. Galimov (Sexton), rozh. náj. E. Galimov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Borna Rendulić (CEC)
    0:1   Andrej Nestrašil (NIZ)
    2. série:
    0:1   Alexandr Kulagin (CEC)
    0:2   Robin Hanzl (NIZ)
    3. série:
    0:2   Nikita Vyglazov (CEC)
    0:2   Emil Galimov (NIZ)


    HC Viťaz: Karhunen (Saprykin) – Gimajev, Voronkov, Mozík, Golovkov, Katičev, Pautov, Orlov, P. Lukin – A. Lazarev (C), Švec-Rogovoj, Vyglazov – Makejev, A. Nikulin (A), Afinogenov – Pankov, Horák, Rendulić – Kulagin, Jacenko, Dvurečenskij.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov (C)) – Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Volgin (A), Šaripzjanov, Fazylzjanov (A) – Sexton, R. Hanzl, E. Galimov – Avcin, Nestrašil, Rau – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Chajrullin, P. Kulikov, Arkalov.