Zlín – Třinec 1:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:3 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:2 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – Olomouc 3:2 (3:0 po s.n.)
HC Kometa Brno
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 17.11.2017, 17:00 • DRFG Arena • Tipsport extraliga • 22. kolo

Dnešní utkání je u konce. Vítkovičtí ve třetí části přidali ještě jednu branku, když minutu před koncem prostřelil Karla Vejmelku Roman Szturc a pojistil tak výhru svého celku. Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Patrik Bartošák a Alexandre Mallet. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalšího onaljnu opět na počtenou.

Střely na branku

Kometa 39
    Vítkovice 23 (19:33:21)

59:36
    Dnešnímu utkání přihlíží 7700 diváků. V Brně je vyprodáno!
    58:54 Roman SZTURC - 1:3

58:54
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté odskakují o dvě branky a nejspíše rozhodují o osudu utkání. ROMAN SZTURC se dostal do útočného pásma, udělal dva rychlé kroky mezi kruhy odkud vypálil, kotouč se k němu vrátil odrazem od brankáře a vítkovický útočník bekhendem poslal puk mezi betony domácího gólmana. Asistence:

58:31
    Hosté vyhazují puk do středního pásma.

58:07
    Hosté hrají v plném počtu.

57:32
    Kotouč je ve středním pásmu, kam jej hosté dotlačili.

57:19
    Odražený puk letěl nad vítkovickou klec, Bartošák si pro něj sáhl lapačkou a opět přerušil hru.

57:15
    Krejčíkovo nahození od modré čáry končí v Bartošákově lapačce.

57:06
    Vyloučeni Lukáš Klok a Alexandre Mallet, oba dva na dvě minuty za hrubost.

56:58
    Mallet našel Hrušku před brankou a puk se odrazil těsně vedle levé tyče hostující brány.

56:36
    Zohorna při střele zlomil hokejku.

56:08
    Dvě minuty z přesilové hry domácích jsou už pryč.

55:49
    A hosté opět vyhazují. Vítkovice se dobře brání.

55:35
    Vincourovi utekl puk až za modrou čáru.

55:06
    Hosté se osvobozují.

54:57
    Čermák s Malletem bojují o puk za Bartošákem.

54:30
    Karel Vejmelka přerušil hru, Vítkovičtí dobře kombinovali v útočném pásmu.

54:18
    Szturc tváří v tvář Vejmelkovi neuspěl!

54:10
    Hosté rychle vyhazují.

54:07
    Přesilová hra pro domácí. Peter Trška (VIT) zasáhl Erata hokejkou do obličeje a odjíždí na trestnou lavici. Domácí mají čtyřminutovou přesilovou hru.

53:54
    Od Květoně se odráží puk na střídačku. Vhazovat se bude před Bartošákem.

53:25
    Krenželokovu střelu od modré čáry vyrazil Vejmelka. Následně se domácím nepovedla rozehrávka a je z toho zakázané uvolnění.

53:17
    Hosté jsou v útočném pásmu, nahození od modré čáry zachytil Vejmelka a chtěl hned rozehrát, rozhodčí ale zapískal. K nelibosti diváků se bude vhazovat v obranném pásmu Komety.

52:10
    Zaťovičovi nesedla střela na levém kruhu, následná teč Krejčíkovy střely se také neujala.

51:35
    Kucsera se nedostal přes Štencela ke střele, domácí jsou opět u kotouče.

50:56
    Do úniku se málem dostal Kurovský, v rozhodující chvíli mu ale puk přeskočil čepel.

50:25
    Krejčík přebírá puk ve vlastním pásmu a čeká až mu dostřídají spoluhráči.

49:58
    Gulašiho bombu vyrazil Bartošák.

49:42
    Dočekalova střela vypadla Bartošákovi a prokutálela se kolem levé tyče. Obrovské štěstí nyní stálo při hostujícím celku.

48:56
    Szturc našel úplně volného Lva před Vejmelkou, tomu ale puk přeskočil hokejku!

48:46
    Další střelu nyní kryje Vejmelka. Vhazovat se bude po jeho pravici.

48:13
    Hosté jsou v útočném pásmu nyní aktivní, Němec ale posílá kotouč do střední třetiny.

48:00
    Erat našel napříč pásmem Krejčíka, tomu ale puk odskočil od hokejky. Kometa tlačí soupeře, zatím se jí ale nedaří překonat výborného Bartošáka.

47:01
    Haščák chtěl rychle poslat puk do středního pásma, jeho přihrávku ale vystihl Jáchym.

46:10
    Štencel za vlastní bránou sbírá puk a hledá najíždějící spoluhráče.

45:40
    Na druhé straně opět zasahuje Bartošák a přerušuje hru.

45:30
    Szturcova střela mířila vysoko nad brněnskou bránu.

45:06
    Gulaši sbírá puk v obranném pásmu.

44:40
    Hosté hrají ve vlastním pásmu, jejich rozehrávku nyní zastavil Zaťovič.

44:29
    Opět aktivní Mallet se natlačil před Bartošáka, jeho bekhendová střela po ledě ale nepřekvapila gólmana hostujícího celku.

44:05
    Stejně tak Bartejsův pokus od modré čáry.

44:00
    S Barinkovou střelou si Bartošák poradil a vyrazil ji do ochranné sítě.

43:34
    Bartošákovi nyní nadělal problémy pomalý kotouč ze středního pásma a před Nahodilem jej nakonec pokryl. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

42:48
    Zaťovičovi utekl v útočném pásmu kotouč, dopředu se tak řítí Szturc.

42:33
    Haščák střílel z pravého kruhu, Bartošák opět zasahuje a přerušuje hru.

42:05
    Zdráhal si klepal o led před brněnskou bránou, nakonec dostal přihrávku z rohu kluziště, střela mu ale nesedla.

41:38
    Štencelova střela končí v náručí vítkovického brankáře.

41:20
    Barinkovu ránu od modré čáry chtěl tečovat Mallet, ta nakonec došla až k Bartošákovi.

40:35
    Ondřej Němec trefil pouze bránícího Kloka a hosté jsou již v plném počtu.

40:24
    Kotouč zamířil do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:20
    Kometa se usazuje v pásmu soupeře.

40:05
    Olesz proti Vincourovi úspěšnější.

40:01

Hráči už jsou na ledové ploše. Kometa si do třetí třetiny přenese ještě 35 sekund přesilové hry.

Dvě třetiny pátečního duelu jsou za námi a do kabin se tentokrát jde lépe Vítkovicím. Ostravané dokázali ve druhé části otočit stav utkání zásluhou Daniela Kurovského a Karola Slobody. Domácí měli před koncem druhé třetiny dvě velké šance na vyrovnání, Krejčík ani Vincour ale na skvělého Bartošáka recept nenašli. Třetí část začne přibližně v 18:52.

Střely na branku po druhé třetině

Kometa 22
    Vítkovice 15

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:58
    Vincour sám před Bartošákem, hostující gólman opět odolává! Obrovská šance pro domácí na konci druhé třetiny.

39:47
    Olesz opět vyhazuje puk.

39:20
    Svobodova střela byla zablokována, následně hosté vyhazují.

38:51
    Domácí jsou v plném počtu a začíná zkrácená přesilová hra pro Kometu.

38:46
    Krejčík se prokličkoval až před Bartošáka, bekhendem se mu ale uspět nepodařilo.

38:35
    Leoš Čermák vybojoval puk v útočném pásmu a dostával se před Bartošáka. Za záchrannou brzdu musel zatáhnout Jakub Lev (VIT), který je vyloučen na dvě minuty za hákování.

38:05
    Domácí se osvobozují.

37:40
    Olesz s Trškou kombinují v útočném pásmu.

37:16
    Romanovu střelu si Vejmelka pohlídal.

37:05
    Aktivní Mallet se dral do zakončení, nakonec pouze podržel puk v rohu kluziště a ušetřil tak cenné vteřinky.

36:51
    Komplikace pro Kometu. Michal Barinka (KOM) vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro Vítkovice.

36:46
    Vincourova střela mířila nad hostující bránu.

36:37
    Bartošák si pohlídá střelu od modré čáry v lapačce.

36:20
    Alexandre Mallet se nedostal přes bránícího Tršku, který byl hodně důrazný v souboji s bývalým spoluhráčem.

35:55
    Trška rozehrává další akci z vlastního pásma.

35:37
    Haščák nahazoval puk rovnou do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

35:05
    Haščákova střela mířila nad Bartošákovu bránu.

34:55
    Haščák chtěl dorážet a opřel se do něj Krenželok. Utkání je nyní hodně vyhecované jak na ledě, tak v hledišti.

34:51
    Zohorna chtěl překvapit Bartošáka střelou zpoza obránce, Vítkovický gólman ale dobře viděl a přerušil hru.

34:16
    Roman se prokličkoval mezi obránci a zakončoval, Vejmelka puk kryje a přerušuje hru. Na led se vrací Barinka se Szturcem.

34:10
    Hruška v útočném pásmu podklouzl a hosté se vydávají do protiútoku.

33:28
    Kucsera střílel z levého kruhu, jeho pokus ale minul brněnskou bránu.

33:10
    Erat zakládá další akci z vlastního pásma.

32:42
    Nahodilův pokus byl zblokován, u puku jsou ale opět domácí.

32:30
    Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.

32:16
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Roman Szturc – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Barinka – 2 min., hrubost).

32:16
    Barinka se Szturcem se do sebe pustili a rozhodčí je dlouho nemohl od sebe odtrhnout. Bude se vylučovat.

32:01
    Výtiskova střela byla tečována mimo tři tyče.

31:44
    Roman s Květoněm jeli dva na jednoho, Vejmelka si ale pohlídal odraženou přihrávku i následnou dorážku.
    31:21 Daniel KUROVSKÝ - 1:2

31:21
    Nakonec to jsou hosté, kteří se radují z druhé branky. DANIEL KUROVSKÝ dostal kotouč mezi kruhy, odkud rychlou střelou prostřelil Vejmelku mezi betony. Ten na jeho rychlý pokus nestačil zareagovat. Bez asistence.

31:12
    Obrovské šance na obou stranách. Nejprve jeli dva na nikoho hostující hráči, Kurovský se rozhodl pro střelu a minul. Na druhé straně vybídl Nahodil Svobodu, který neprostřelil Bartošáka!

30:48
    Hosét jsou v plném počtu.

30:04
    Nečasovi střela nesedla podle představ, Kometa je ale stále v pásmu.

29:53
    Domácí okupují pásmo soupeře.

29:25
    Hosté odvrací další akci Komety.

29:01
    Olesz se dostal do dobré šance a vystřelil z levého kruhu na Vejmelku, brněnský gólman si svým zákrokem nebyl úplně jistý, čehož hostující kapitán chtěl hned využít a dotíral na Vejmelku, následně se strhla menší potyčka v domácím brankovišti.

28:50
    Hosté vyhazují.

28:48
    Jakub Lev (VIT) vyloučen za sekání. Přesilová hra pro Kometu.

28:48
    V obrovské šanci Zaťovič, který byl sám před Bartošákem a následně puk ještě poskakoval na brankové čáře, nikdo jej ale nedokázal dorazit do prázdné brány!

28:20
    Vágner nepřesně rozehrál, zakázané uvolnění.

27:54
    Hosté jsou, stejně jako Kometa, v plném počtu. Ve hře čtyřech proti čtyřem měli domácí obrovské šance, ani Krejčík ani Haščák ale na Bartošáka nevyzráli.

27:39
    Obrovský tlak Komety ve zkrácené přesilovce, Krejčík pálí těsně nad!

27:15
    Krejčík našel před bránou Haščáka, jeho pokus kryje Bartošák!

26:25
    Bartejs se dostal s Nahodilem až před branku, brněnský obránce ale neprocpal kotouč na spoluhráče.

25:58
    Martin Erat držel puk v útočném pásmu, nakonec ale dobře zasáhli hostující obránci.

25:46
    A do čtyř jdou také hosté. Ondřej Roman (VIT) zasáhl soupeře hokejkou do obličeje a už sedí na trestné lavici.

25:25
    Domácí jsou už ve čtyřech.

25:20
    Szturc se dostal před Vejmelku a Ondřej Němec (KOM) jej dle rozhodčích zastavil nedovoleně. Dvě minuty inkasuje za podražení.

25:05
    Zaťovič s Vincourem se v oslabení vydali na útočný výlet, střela druhého jmenovaného mířila pouze do Bartošáka.

24:40
    Domácí drží puk daleko od své brány.

24:14
    Slobodova střela se od čepele jednoho z domácích odrazila až na tribunu. Vhazování před Vejmelkou.

23:56
    Sloboda zachytil puk na modré čáře.

23:23
    Jakub Lev vykázán z buly, místo něho se staví Ondřej Roman a situaci zvládl, hosté jsou u kotouče.

23:22
    Další přesilová hra pro hostující celek. Alexandre Mallet (KOM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

22:48
    Zdráhal se řítil sám na Vejmelku, tygřím skokem mu ale vypíchl kotouč Jan Štencel, to byl výborný obranný zákrok brněnského beka.

22:18
    Nečas byl tvrdě sražen v rohu kluziště v útočném pásmu, rozhodčí ale nikoho vylučovat nebude.

21:47
    Dočekalovi nesedla střela z pravého kruhu podle představ a u kotouče jsou hosté.
    21:15 Karol SLOBODA - 1:1

21:15
    Hosté využívají přesilovou hru! Na konci kombinace stál KAROL SLOBODA a proti němu pouze Karel Vejmelka. Vítkovický obránce prostřelil brněnského gólmana a raduje se z vyrovnávací branky. Asistence: Ondřej Roman, Ivan Baranka.

21:05
    Odražený puk končí v ochranné síti, vhazovat se bude před Vejmelkou.

20:50
    Kometa vyhazuje přes všechny čáry.

20:44
    První přesilovou hru si zahrají hosté. Ondřej Němec (KOM) atakoval ve středním pásmu Květoně a odchází na trestnou lavici za faul kolenem.

20:20
    Kometa se drží v útočném pásmu, Zaťovič má puk na modré čáře.

20:01
    Nečas na buly úspěšnější a zakládá první útok druhé třetiny.

20:01

Práce s holí na jedničku ???????????????? #CCMGoalie #CCMPremier #AmplifyYourCoverage (???? – Petr Kotala)

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Prvních dvacet minut utkání mezi Kometou a Vítkovicemi je za námi a o něco lépe jsou na tom domácí. V osmé minutě byl na brankovišti důrazný Alexandre Mallet, který dotlačil puk za brankovou čáru a stanovil tak dvacetiminutovou podobu výsledku. Více šancí měli Brňané, konkrétně Lukáš Nahodil, sám před Bartošákem ale nemířil přesně. Další třetina začne přibližně v 17:52.

Střely na branku po první třetině

Kometa: 9
    Vítkovice: 7

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:47
    Nahodil hned po vhazování těsně přestřelil hostující bránu.

19:41
    Hruškova rána za modrou čárou se od hokejky jednoho z bránících hráčů zvedla až na tribunu za Bartošákovou bránou. Hosté jsou už v pěti.

19:13
    Krejčík má puk za vlastní bránou a rozjíždí další akci.

19:00
    Szturc od modré čáry trefil pouze clonícího hráče.

18:51
    Hosté jsou už ve čtyřech, Brňané navíc vyhodili puk přes všechny čáry, píská se tedy zakázané uvolnění.

18:27
    Pěknou kombinaci zakončoval Krejčík, Bartošák ale dobře zasáhl.

18:05
    Hosté se po vhazování osvobozují.

17:56
    Ondřej Němec dostal dobrý pas do jízdy, mezi kruhy tvrdě vypálil na Bartošáka, který jeho pokus kryje.

17:45
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

17:40
    Těžké chvíle pro hostující tým. David Květoň (VIT) vyloučen na dvě minuty za krosček a Kometa má k dispozici 64 vteřin dlouhou přesilovou hru pět na tři.

17:15
    Hosté vyhazují, Vejmelka sbírá puk za bránou.

17:00
    Hruška z pravé strany zkoušel poslat puk rovnou na Bartošáka, ten jej zachytil do lapačky a přerušuje hru.

16:43
    Mallet se dostával do šance a Lukáš Klok (VIT) ho nedovoleně zastavil. Jede si tak na trestnou lavici sednout za nedovolené bránění.

16:10
    Martin Erat se za hostující brankou snaží něco vymyslet, zatím je však dobře bráněn.

15:33
    Ofsajd nyní zastavil rozvíjející se útok Ostravanů.

15:01
    Kucsera zkusil Vejmelku překvapit z velkého úhlu, brněnský gólman proti jeho střele nastavil beton a puk vyrazil.

14:44
    Hosté jsou v plném počtu. První oslabení zvládli na jedničku.

14:38
    Zdráhal vyjel s pukem do útočného pásma, kde chtěl obejít Štencla a vystřelit, to se mu ale nepodařilo a puk mají v mocí modrobílí.

14:15
    Ondřej Němec zakládá útok od vlastní branky.

13:45
    Nečasovi nesedla střela, kotouč mu odskočil od hokejky a hosté vyhazují.

13:10
    Domácí se vrací do pásma, přišli ale rychle o kotouč. Vítkovice vyhazují a střídají.

13:00
    Hosté vyhráli buly a hned vyhazují puk přes všechny čáry.

12:44
    První přesilová hra v utkání a zahrají si ji domácí. Petr Kolouch (VIT) fauloval ve středním pásmu a rozhodčí signalizuje podražení.

12:40
    Bartošák sbírá puk za vlastní bránou.

12:12
    Ondřej Němec obkroužil branku a těsně minul horní růžek Bartošákovy brány, následě tečoval před hostujícím gólmanem střelu od modré čáry Zaťovič, ani jeho pokus si cestu do sítě nenašel.

10:58
    Vítkovičtí po první obdržené brance přitvrdili a brněnští útočníci často inkasují tvrdé hity u mantinelů. To se samozřejmě nelíbí domácím faouškům, rozhodčí má ale jasno, hraje se dál.

10:25
    Krenželok nahodil na Vejmelku, který po delší době musel být na pozoru.

09:48
    Nahodil hledal před brankou Dočekala, k tomu ale kotouč přes dobrou obrannou práci hostujícího beka nedoputoval.

08:48
    Dopředu se hnal Martin Zaťovič, který se dostal až na levý kruh, odkud prověřil Barošáka. Ten si jeho přízemní střelu pohlídal.

08:22
    Ofsajd v podání domácích.
    07:17 Alexandre MALLET - 1:0

07:17
    Kometa právě vstřelila branku!
    Velký důraz domácích na brankovišti znamená první branku dnešního utkání! Hynek Zohorna zpoza brány poslal puk před Bartošáka, kde číhal Jan Štencel a ALEXANDRE MALLET. Druhý jmenovaný nadvakrát procpal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Jan Štencel, Hynek Zohorna.

06:55
    Hned po buly pálil Bartejs, jeho rána byla sražena do rohu.

06:45
    Po další akci Brňanů má puk v moci Bartošák a hra je přerušena. Následuje komerční přestávka.

05:37
    V obrovské šanci Lukáš Nahodil! Brněnský útočník obdržel přihrávku do jízdy od Dočekala, byl sám před Bartošákem, kterého si ještě položil, následně ale nedokázal přehodit pravý beton vítkovického gólmana.

05:07
    Zdráhal ukázal rychlé nohy a dojel kotouč v rohu kluziště dříve než brněnská obranná dvojice, svou přihrávkou už ale nenašel žádného spoluhráče v pásmu.

04:42
    Čermák se dostal v útočném pásmu ke kotouči a z pravého kruhu švihem prověřil Bartošáka, ten si s jeho střelou poradil.

04:18
    Před Bartošáka se tlačil Mallet, neprošel však přes důrazné beky. Na druhé straně po skrumáži v brankovišti zasahuje Vejmelka.

03:16
    Útočná formace Martinů, tedy první brněnská lajna, se dostala do dobré příležitosti. Zaťovič prudkým pasem z rohu kluziště našel najíždějícího Nečase na brankovišti, tomu ale kotouč přeskočil čepel.

02:44
    Kurovský pálil z nebezpečné pozice, když si najel na levý kruh a mířil na levý Vejmelkův beton. Brněnský gólman zachytil puk a přerušil hru.

02:37
    Nahodil vybojoval puk za bránou a posílal jej do brankoviště, kde obránci ostravského celku uklidili puk do bezpečí.

01:57
    Kucsera to zkoušel následně také z druhé strany a Vejmelka si připisuje první zákrok.

01:33
    Kucserova střela z levé strany proletěla nad bránou Karla Vejmelky.

01:05
    Druhá brněnská formace na chvíli zamkla soupeře v pásmu, žádná vážnější situace z toho ale nebyla.

00:25
    Barinka se pokusil projít středním pásmem, jeho přihrávku ale zablokoval Lev.

00:01
    Ondřej Roman na buly proti Nečasovi úspěšnější. Hosté zakládají první útok.

00:01

Na led už vjíždějí oba dva celky a řadí se na modrých čarách. Utkání za pár minut začne.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Bartejs, Štencel, L. Vágner – Zaťovič (A), Nečas, M. Erat (A) – Mallet, Hruška, H. Zohorna – T. Svoboda, L. Čermák (C), Vincour – Dočekal, Nahodil, Haščák.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Baranka, D. Krenželok, Klok, Sloboda (A), Výtisk (A), Trška – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Olesz (C), Lev, Szturc – Kucsera, Kolouch, Š. Stránský – Kurovský, T. Jáchym, P. Zdráhal – Tomi.

Rozhodčí: Hejduk, Pavlovič – Ganger, Hanzlík.

První letošní duel obou týmů

Oba celky se utkaly letos pod Špilberkem již jednou, a sice na začátku října, kde duel vyzněl jasně pro domácí Kometu. V první třetině poslal do vedení modrobílé Zaťovič, na jehož trefu navázal na začátku druhé třetiny Vincour. Na snížení hostujícího Zdráhala našel opět odpověď druhým gólem v zápase Zaťovič, a ve třetí části pojistili výhru 5:1 pro Kometu svými brankami Mallet a po skvostném sólu také Hruška.

Ani Vítkovice na tom po rozpačitém startu do sezóny nejsou špatně a v tabulce jim patří pátá příčka s mankem osmi bodů právě na svého pátečního soupeře. Z týmu Ridery vyčnívají zejména dva šestnáctibodoví hráči, a to Jakub Lev (10+6) a jeho útočný parťák Ondřej Roman (6+10). Jen o bod zpět je pak třetí člen úderného útoku, a to Radoslav Tybor (8+7). Brankář Vítkovic Patrik Bartošák je co do úspěšnosti v tabulce TELH na 7. místě s procentuální úspěšností 91,65.

Hosté z Ostravska ztratili ve středu doma dobře rozehraný duel s Jihlavou a nakonec po brance hostujícího Čachotského padli 3:4, a odešli z duelu bez bodu.

Kometa se v tabulce i nadále drží na 2. místě, a to se ziskem s 41 body a dvoubodovou ztrátou na vedoucí Plzeň, která však má zápas k dobru. Obhájce titulu před svým publikem padl ve středečním bojovném utkání a získal jen bod, když v prodloužení prohrál s pardubickým Dynamem 1:2.

„Musíme zlepšit náladu hlavně fanouškům, protože jsme jim toho proti Pardubicím moc nepředvedli. Pokusíme se to odčinit v pátek,“ přeje si před nacházejícím utkání Martin Zaťovič.

Vítám všechny fanynky a fanoušky hokeje! Extraliga dnes pokračuje po jednodenní pauze dalším hracím kole, v rámci nějž se na domácí půdě představí opět HC Kometa Brno, jejímž soupeřem bude tentokrát celek HC Vítkovice Ridera. Duelem vás provede Matěj Laža.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 8. Mallet (Štencel, H. Zohorna) – 22. Sloboda (O. Roman, Baranka), 32. Kurovský, 59. Szturc (Baranka)

Rozhodčí: Hejduk, Pavlovič – Ganger, Hanzlík