K. Vary – Chomutov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:5 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 1:9 (kon.) | Jihlava – Salzburg 2:9 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 3:1 (kon.)
Havířov – Třinec 2:1 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:9 (0:3, 0:3, 1:3)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 17.11.2017, 14:30 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga staršího dorostu • Skupina C

V poslední periodě dynamo opět dalo 3 góly. Nejprve se trefil Ondřej Tobiáš, poté se trerfili domácí zásluhou Štěpána Dudychy a poté hosté znovu udeřili. Vít Rozlílek tečoval střelu přímo pod víko a za necelou minutu Michal Rouha skóroval do odkryté klece. V závěru se ještě strhla bitka. To je ode mne vše přeji příjemný zbytek státního svátku a krásný zbytek víkendu. (16:54:44)

58:28
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudycha – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dvořák – 2 min. +2 min. hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Šír – 2 min. + 2 min. hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jelínek – 2 min. + 10 min. osobní trest).

58:28
    BITKA! Tomáš Jelínek srazil k zemi kapitána domácích Marka Tecla, a nakonec je z toho pěstní souboj mezi Štěpánem Dudychou a Tomášem Jelínkem a druhý souboj je mezi Adamem Dvořákem a Radkem Šírem.

57:55
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koffer – 2 min., krosček).

57:35
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., faul kolenem).

56:40
    Rouha s Olivou jeli 2 na 1, Rouha vypálil Arbelovský se tam rozplácl jako žába, poté Oliva střílel do odkryté brány, ale proti desáté brance byl levý beton Arbelovského, který vyrazil kotouč do rohu kluziště.

54:28
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudycha – 2 min., hákování).

54:15
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Zeman – 2 min., vysoká hůl).

52:15
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Matěj Poul vypálil od modré čáry, Dominik Arbelovský vyrazil a u volného kotouče byl nejrychleji MICHAL ROUHA, který dostal kotouč do poloprázdné klece! Asistence: Matěj Poul, Vít Rozlílek

51:23
    Martin Kostka vyhrál vhazování na Jana Olivu, který vypálil a jeho střelu ještě tečoval VÍT ROZLÍLEK, jenž svou teč umístil přímo pod víko. Asistence: Jan Oliva, Martin Kostka

51:03
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudycha – 2 min., sekání).

48:11
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Štěpán Dudycha dostal nabito od Adama Dvořáka na modrou čáru a tvrdou ránou propálil Vlka, který tak neudržel čisté konto! Asistence: Adam Dvořák, Richard Cachnín

47:20
    Pokorný ujel do protiútoku, a když byl tísněn zakončil, Vlk ale i nadále bezchybný.

46:49
    Hra teď probíhá v obranném pásmu Bruslařů.

Dnešní utkání sleduje 82 diváků.

44:24
    Hraje se 3 na 3, domácí trží soupeře pod tlakem.

43:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Blažej – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost). Trest odpyká Rozlílek.
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tecl – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

43:38
    Bitka! Daniel Blažej neudržel nervy na uzdě a z ničeho nic napadl kapitána domácích Marka Tecla.

42:32
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Hromádka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Chára – 2 min., hrubost).

42:01
    ONDŘEJ TOBIÁŠ dostal pas od Víta Rozlílka a propálil Arbelovského nad vyrážečku! Asistence: Vít Rozlílek, Tomáš Jelínek

41:00
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Nedvěd, přichází Arbelovský.

40:01
    I třetí úvodní buly vyhrávají Bruslaři a dostávají se do útočného pásmu

40:01

Ve druhé třetině padl stejný počet branek jako v té první. Nejprve se trefil Filip Koffer, neuběhla ani minuta a Dynamo se mohlo opět radovat Vít Rozlílek propálil Nedvěda ke vzdálenější tyči. V závěru třetiny měli hosté přesilovou hru, kterou využili. Autorem šesté branky je Martin Kostka, který tečoval střelu do protipohybu Nedvěda. Poslední perioda začne v 16:00.

40:00

39:16
    Dynamo využívá přesilovou hru. Jan Oliva vypálil, ale jeho střelu tečoval do protipohybu brankáře Nedvěda MARTIN KOSTKA! Asistence: Jan Oliva

38:59
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Horák – 2 min., faul kolenem).

37:56
    Radek Šír dostal špičkou hokejky na choulostivá místa každého muže.

36:36
    Obrovská šance na straně domácího celku. jeden z obránců Bruslařů vypálil, střelu Vlk vyrazil před branku, kde stál Pavel Vaňous, kterému se kotouč zamotal mezi brusle a hokejku a tím pádem nedokázal vystřelit

35:41
    Domácí si zahrají druhou přesilovou hru, za katr si půjde sednout Radek Šír na 2 minuty za nedovolené bránění

34:36
    Dominik Chára pálil z předbrankového prostoru, ke vzdálenější tyči, ale minul.

33:00
    Domácí kombinují, ale Dynamo postavilo skvěolu zeď přes kterou nejde vypálit.

31:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rozlílek – 2 min., vražení na hrazení).

28:04
    Petr Antoníček vybojoval kotouč a rychle ho přihrál na VÍTA ROZLÍLKA, který si sjel před Martina Nedvěda a naznačil střelu k bližší tyči a vypálil k tyči opačné! Asistence: Petr Antoníček, Tomáš Zeman.

27:23
    Rozehrávku Bruslařů zastavil Jan Oliva, který přihrál před brankoviště na FILIPA KOFFERA, a ten mezi betony propálil Nedvěda! Asistence: Jan Oliva

25:56
    Václav Leder zkusil střelu, ale ta byla sražena do rohu kluziště.

24:33
    Tak teď může Martin Nedvěd poděkovat své horní tyči, která za ním zazvonila po střele Jiřího Bucka.

24:14
    Tomáš Kohout se dostal z obranného pásma a troufl si i na obranu Dynama, tam ale tak úspěšný nebyl.

23:48
    Ofsajd Pardubic.

23:36
    Domácí celek vyhazuje až za branku Vlka a jde střídat.

23:07
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod Pokorný (2 min – podražení).

22:00
    Filip Koffer vypálil z otočky, ale minul Nedvědovu klec.

21:32
    Dynamo se znovu usadilo v útočném pásmu.

21:16
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Nedvědem.

20:20
    Adam Dvořák vypálil, ale minul Vlkovu klec.

20:01
    I ve druhé třetině úvodní buly vyhráli Bruslaři a hned ses vydali do útoku.

20:01

Je za námi první třetina. Dynamo mělo více ze hry a to se projevilo i na skóre. Hned v úvodní minutě se trefil Dominik Chára , následně se do šancí dostali i Bruslaři, ale nevsítili branku. Ve 12. minutě se opět prosadili hráči Dynama. Dominik Chára přihrál na Filipa Koffera, a ten zz mezikruží propálil Arbelovského. A netrvalo dlouho a Dynamo se mohlo radovat. Filip Koffer přihrál před brankoviště na Dominika Cháru, který dostal puk za Arbelovského. Hned po góle následovalo střídání brankářů na straně Bruslařů. Druhá třetina začne v 15:15

20:00

19:11
    Hráči Dynama předvádí neskutečně ohromující přihrávky, ze který i střílí, ale nedaří se jim trefit Nedvědovu klec.

17:30
    Domácí se v útočném pásmu moc neohřáli, ale znovu budou mít příležitost, protože byla pískána přihrávka rukou jednoho hráče Dynama. Vhazovat se bude po levici Vlka.

17:15
    Domácí se dostávají do útočného pásma, kde kombinují, ale nemohou se dostat ke střele.

15:55
    Tomáš Kulhánek zkusil střelu bekhendem, ale ta skončila vedle brány

14:04
    Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Arbelovský, přichází Nedvěd.

14:04
    Tak teď si roli prohodili Filip Koffer s Dominikem Chárou. První jmenovaný dostal přihrávku od Tomáše Jelínka a nahrál puk před branku Arbelovského na DOMINIKA CHÁRU, který na nic nečekal a hned vypálil. Asistence: Filip Koffer, Tomáš Jelínek

11:46
    Dominik Dubovčí vystihl rozehrávku Bruslařů, kotouč poslal na rozjetého Dominika Cháru, který z voleje přihrál mezi kruhy na FILIPA KOFFERA, a ten propálil Arbelovského k pravé tyči! Asistence: Dominik Chára, Dominik Dubovčí

09:38
    Jakub Adam zkusil křižnou přihrávku na rozjetého Pokorného, ale puk byl tečován jením z beků Dynama a přelétl přes mantinel, vhazovat se bude ve středním pásmu.

08:40
    Střela Koffera sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude po pravici brankáře z Brodu.

08:19
    Domácí se osvobozují vyhozením do středního pásma a mohou v klidu vystřídat.

07:34
    Pardubice drží svého soka v obranném pásmu, kde kombinují a pálí na Arbelovského.

05:58
    Nebezpečná střela z pravého kruhu, teď letěla na Arbelovského, ten raději skryl kotouč do lapačky.

03:42
    Jiří Hromádka se vydal do protiútoku, jenže byl atakovaný dvěma beky Dynama, tak přenechal kotouč na Marka Tecla, který vypálil, ale jeho střelu srazil Vlk do rohu kluziště.

00:47
    Dominik Dubovčí nahodil kotouč od modré čáry do levého rohu, odtud se kotouč odrazil přímo před bránu, kde stál DOMINIK CHÁRA, který prostřelil Arbelovského mezi betony! Asistence: Dominik Dubovčí, Radek Šír.

00:01
    Havlíčkův Brod vyhrál vhazování a hned se chtěl dostat do útočného pásma jenže byl zastaven a hra je přemístěna do obranného pásma Bruslařů.

00:01

BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (Nedvěd) – Dvořák, Dudycha, Horák, Krejčí, Adam, Vaněk – Kulhánek, Tecl "C", Cachnín "A" – Petržilka, Kohout, Hromádka – Dudek, Pokorný, Vaňous – Rybáček, Košťál

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Růžička) – Dubovčí, Oliva "C", Leder, Pejzl, Nedelka, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Koffer "A", Kostka, Chára "A", Rohlík, Tobiáš, Bucek, Rouha

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Erik Berger, Radim Charvát.

V posledních třech zápasech dokázali bodovat pouze jednou. Nejprve v Českých Budějovicích padli vysoko 2:6. Poté cestovali hráči Dynama do Žďáru nad Sázavou, kde vyhráli v prodloužení 6:5. A nakonec v derby na ledě Hradce padli hráči Dynama 3:5.

Starší dorostenci za poslední tři utkání získali 6 bodů. Nejprve v domácím utkání porazili Hradec Králové 6:5 po samostatných nájezdech, ve kterých rozhodl kapitán Marek Tecl. Hned o den poté naskočili Bruslaři k dalšímu utkání. Tentokrát na domácí půdě hostili Motor, i s ním si Bruslaři poradili a v prodloužení jej porazili 6:5 největší zásluhu na tom měl Jiří Hromádka, jenž svou střelou pod víko zařídil svému týmu dva body. Po reprezentační pauze se Bruslaři vydali do Žďáru nad Sázavou, kde chtěli za každou cenu bodovat a to se jim nakonec i povedlo. Mladíci z kotliny srovnali skóre a v nájezdech zvítězili. Rozhodující gól vsítil hráč s číslem 88 Tomáš Kulhánek, který kličkou a lá Forsberg dostal kotouč za záda maskovaného mladíka Plamenů

Krásné odpoledne vítáme Vás z havlíčkobrodské kotliny, kde se odehraje utkání staršího dorostu BK Havlíčkův Brod – HC Dynamo Pardubice. Utkání začíná v 14:30.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 49. Dudycha (Dvořák, Cachnín) – 1. Chára (Dubovčí, Šír), 12. Koffer (Chára, Dubovčí), 15. Chára (Koffer, Jelínek), 28. Koffer (Oliva), 29. Rozlílek (Antoníček, Zeman), 40. Kostka (Oliva), 43. Tobiáš (Rozlílek, Jelínek), 52. Rozlílek (Oliva, Kostka), 53. Rouha (Poul, Rozlílek)

BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (15. – 41. Nedvěd) – Dvořák, Dudycha, Horák, Krejčí, Adam, Vaněk – Kulhánek, Tecl "C", Cachnín "A" – Petržilka, Kohout, Hromádka – Dudek, Pokorný, Vaňous – Rybáček, Košťál

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Erik Berger, Radim Charvát