Zlín – Třinec | 1:3 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Jihlava – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 3:2 (3:0 po s.n.) |
K. Vary – Havířov | 6:4 (kon.) | | | Litoměřice – Přerov | 4:2 (kon.) |
Toronto – New Jersey | 1:0 (po pr.) | | | NY Islanders – Carolina | 6:4 (kon.) | | | Montreal – Arizona | 4:5 (kon.) |
Ottawa – Pittsburgh | 1:3 (kon.) | | | Tampa – Dallas | 6:1 (kon.) | | | Minnesota – Nashville | 6:4 (kon.) |
Winnipeg – Philadelphia | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Colorado – Washington | 6:2 (kon.) | | | Edmonton – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Vancouver – Vegas | 2:5 (kon.) | | | Los Angeles – Boston | 1:2 (kon.) | | | San Jose – Florida | 0:2 (kon.) |
Omsk – Novosibirsk | 1:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Ufa | 3:2 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Jokerit – Soči | 2:3 (kon.) | | | Viťaz – Nižněkamsk | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Jihlava – K. Vary | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Olomouc – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Vítkovice – Sparta | 6:5 (kon.) | | | Třinec – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Zlín – HC Litvínov | 1:2 (po pr.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 4:7 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Pardubice | 1:9 (kon.) | | | Jihlava – Salzburg | 2:9 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 3:1 (kon.) |
Havířov – Třinec | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 5:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Žďár n/S | 10:1 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 0:2 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 7:2 (kon.) | | | Poruba – Technika Brno | 0:2 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 1:4 (kon.) |
Havířov – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 2:3 (po pr.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 5:1 (kon.) |
Ústí n/L – Třemošná | 7:2 (kon.) |
Nitra – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Košice | 2:4 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Žilina | 4:0 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 4:2 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 7:1 (kon.) | | | Trnava – Prešov | 4:6 (kon.) | | | Topoľčany – Spišská N. Ves | 4:3 (kon.) |
Dubnica – Michalovce | 2:4 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Nové Zámky B | 19:3 (kon.) |
H. Benešov – Rožnov p. R. | 8:7 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Varnsdorf | 2:5 (kon.) | | | Strakonice – Milevsko | 1:6 (kon.) |
Č. Krumlov – HC Vajgar | 10:2 (kon.) | | | Humpolec – Radomyšl | 9:1 (kon.) | | | HC Vimperk – Soběslav | 1:6 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 3:1 (kon.) | | | Poruba "B" – Frýdek-M. "B" | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 1:5 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Studénka | 0:7 (kon.) | | | Krnov – Nový Jičín B | 5:2 (kon.) | | | Bohumín – Orlová | 6:5 (kon.) |
Veselí nLuž. – Hluboká n.V. | 5:2 (kon.) | | | Tábor B – Pelhřimov B | 8:4 (kon.) |
HC MUNI – Banská Bystrica | 2:5 (kon.) |
Louny – | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | HC Lovosice – Klášterec nO | 0:0 (18:00) |
konec
BK Havlíčkův Brod
1:9
(0:3, 0:3, 1:3)
HC Dynamo Pardubice
Dominik Adam
Branky a nahrávky:
49. Dudycha (Dvořák, Cachnín) – 1. Chára (Dubovčí, Šír), 12. Koffer (Chára, Dubovčí), 15. Chára (Koffer, Jelínek), 28. Koffer (Oliva), 29. Rozlílek (Antoníček, Zeman), 40. Kostka (Oliva), 43. Tobiáš (Rozlílek, Jelínek), 52. Rozlílek (Oliva, Kostka), 53. Rouha (Poul, Rozlílek)
Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Erik Berger, Radim Charvát
Diváci:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Arbelovský (15. – 41. Nedvěd) – Dvořák, Dudycha, Horák, Krejčí, Adam, Vaněk – Kulhánek, Tecl "C", Cachnín "A" – Petržilka, Kohout, Hromádka – Dudek, Pokorný, Vaňous – Rybáček, Košťál
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Vlk (Růžička) – Dubovčí, Oliva "C", Leder, Pejzl, Nedelka, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Koffer "A", Kostka, Chára "A", Rohlík, Tobiáš, Bucek, Rouha
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Vlk (Růžička) – Dubovčí, Oliva "C", Leder, Pejzl, Nedelka, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Koffer "A", Kostka, Chára "A", Rohlík, Tobiáš, Bucek, Rouha
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – Erik Berger, Radim Charvát
Diváci:
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dvořák – 2 min. +2 min. hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Šír – 2 min. + 2 min. hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jelínek – 2 min. + 10 min. osobní trest).
Matěj Poul vypálil od modré čáry, Dominik Arbelovský vyrazil a u volného kotouče byl nejrychleji MICHAL ROUHA, který dostal kotouč do poloprázdné klece! Asistence: Matěj Poul, Vít Rozlílek
Martin Kostka vyhrál vhazování na Jana Olivu, který vypálil a jeho střelu ještě tečoval VÍT ROZLÍLEK, jenž svou teč umístil přímo pod víko. Asistence: Jan Oliva, Martin Kostka
Štěpán Dudycha dostal nabito od Adama Dvořáka na modrou čáru a tvrdou ránou propálil Vlka, který tak neudržel čisté konto! Asistence: Adam Dvořák, Richard Cachnín
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tecl – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).