Slavia – HC Litvínov 3:4 (po pr.) | Letňany – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:2 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:4 (1:1, 1:1, 2:0 - 0:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 16.11.2017, 15:00 • Zimní stadion Eden • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

Příjemný večer všem. (17:10:20)

Viděli jsme vyrovnané utkání, jehož obrátky se pomalu zvyšovali. Třetí třetina nabídla útočný hokej z obou stran. Vyrovnané utkání skončilo po 60 minutách spravedlivou remízou. V prodloužení byli šťasnější hosté z Litvínova.

61:25
    Po nahrávce Slavíka z pravé strany stál před Němečkem zcela sám Jonák, který kličkou do protipohybu zasouval bekhendem do prázdné brány. Gól: Vojtěch Jonák, asistence: Marek Slavík.

60:58
    Do zakončení se prodral Jágr, ale o rameno gólmana skončil puk v ochranné síti.

60:39
    Slavia zakládá útok.

60:01

60:00

59:57
    Stehlík místo střely z první si hledal lepší pozici a ztratil puk.

58:25
    Ani jedno mužstvo se nedokáže protlačit k zakončení.

57:27
    Bude se vhazovat v třetině Slavie.

56:34
    Litvínovský Nikl se proháčkoval až k zakončení, ale Němečka střelou mezi betony nepřekvapil.

55:50
    Slávistický obránce Němeček projel přes celé kluziště, ale za brankou soupeře byl odzbrojen.

54:49
    Střela agilního Labuzíka zblokovaná.

54:07
    Střelu litvínovského útočníka kryl Němeček do lapačky.

52:28
    Nádhera. Labuzík po krásné individuální akci, kdy mezi kruhy dvakrát puk zasekl před hokejkami obránců a poté poslal puk pod víko Zelenky. Puk krásně cinkl o horní břevno a zapadl za záda gólmana. Gól: Labuzík

51:27
    Nejprve střílel Rulc, ale góman Litvínova měl vyrážečku připravenou a poté chtěl hostující Stehlík nahrávat až do prázdné, ale puk proklouzl bez zakončení až za bránu.

50:54
    Labuzík se dral přes beka Litvínova z pravé strany, ale skončil bez pořádného zakončení na tyčce konstrukce branky.

50:30
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Nikl – 2 min.).

Luky V.

Branky a nahrávky: 14. Jágr (Slavíček, Palát), 26. Jágr (Rulc, Slavíček), 53. Labuzík – 6. Stehlík, 23. Fišer (Jonák), 50. Stehlík (Limanovský), 62. Jonák (Slavík)

HC Slavia Praha: Němeček Josef – Srdínko Adam, Němeček Dominik, Vymětal Matěj, Topol Jakub, Kluch Tomáš, Čapka Adam, Palát Dominik, Kučera Václav – Svoboda Jakub, Černý Filip, Sarkisyants Viacheslav, Martinec Patrik (C), Brummel Maxim, Hofmann Jakub, Labuzík Tomáš, Míšek Robin, Slavíček Šimon, Rulc Šimon, Jágr Vojtěch
    HC Litvínov: Zelenka Ondřej – Hocelík Lukáš, Háva Jiří, Jonák Vojtěch, Gebhard Miroslav, Miškovič Radovan, Kadár Jakub – Pešta Martin, Dej Daniel, Limanovský Prokop, Stehlík Lukáš (C), Vopat Jan, Slavík Marek, Kudrhalt Kristián, Kočárek Vojtěch, Fišer Jaroslav, Nikl Tomáš, Skuhrovec David

Rozhodčí: Jiří Velčovský, Sebastien Hradil, Tomáš Nekvapil