Chomutov – Sparta 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Žďár n/S 10:1 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Liberec – Jihlava 7:2 (kon.) | Poruba – Technika Brno 0:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 1:4 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 2:3 (po pr.) | K. Vary – PZ Kladno 5:1 (kon.)

61:07
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    JAN JANOCH se dostal ke kotouči, vystřelil z levého kruhu pro vhazování a prostřelil Nešťáka. Budějovice tak vyhrávají 3:2. Asistence: Novák

60:01

Tak šedesát minut hry nepřinesly vítěze a po krátké pauze následuje prodloužení.

59:02
    Po dlouhém tlaku Komety hosté vyhazují a střídají.

58:39
    Fajmon teď střílel z první a měl před sebou kousek odkryté branky, ale minul.

58:03
    Hosté rychle vyhazují.

57:50
    Novák (CEM) dostává dvě minuty a Kometa má šanci skórovat.

57:34
    Hosté se dopustili ofsajdu.

56:46
    Žák dostal kotouč před téměř odkrytou branku a pálil z první, Lidák se však stihl přemístit a předvedl parádní zákrok.

55:57
    Fajmonovu střelu Lidák bez problému chytil.

55:04
    Broučkova sražená střela skončila v ochranné síti.

53:50
    Nahození od středové čáry končí v lapačce gólmana hostů.

53:25
    Meluzín trefil tyčku!

52:45
    Lidák lapil pokus z levého kruhu pro vhazování.

52:13
    A je vyrovnáno. TOMÁŠ HANÁK se dostal zcela osamocen před Nešťáka, gólman Brna proti útočníkovi vyrazil a skočil mu pod nohy ve snaze vzít mu touš, ale Hanák si jej obehrál a zakončil do prázdné branky. Asistence: Novák, Remta

51:12
    Motor špatně rozehrál a píská se icing.

50:09
    Hra je momentálně plná nepřesností a nejistých přihrávek. Kometa nechce zbytečně chybovat a Budějovice se zase derou za vyrovnáním, ale s ubývajícím časem se dostávají pod tlak.

48:56
    Celky pouští na led čerstvé síly a domácí rozehrávají.

48:27

47:47
    Hosté opět vyhazují. Kometě se nedaří přechod do útočného pásma.

46:48
    Motor vyhazuje a šetří čas.

46:29
    Domácí vyhrávají buly a už kombinují v útočné třetině.

46:23
    Dvořák (CEM) si odsedí dvě minuty za hákování.

46:03
    Po špatné rozehrávce Lidáka měl Kos před sebou zcela odkrytou branku, ale střela mu nesedla a minul.

45:44
    Hanák se hnal sám na brankáře Komety, ale dobrým obranným zákrokem byl odstaven od puku.

44:29
    Mašínova střela byla sražena mimo.

43:40
    Oba týmy v plném počtu.

42:58
    Masařovu střelu Lidák vyrazil pravým betonem.

42:28
    Oba týmy střídají a rozehrávají hosté.

41:39
    Pavlát (CEM) a Rašovský (KOM) se do sebe pustili a oba dostávají dvě minuty za hrubost.

41:14
    Po nepřesné rozehrávce hostů sudí píská icing.

40:24
    Meluzínova ztečovaná střela letěla vyletěla do ochranné sítě.

40:01
    Úvodní vhazování vyhrávají hosté.

40:01

Ve druhé třetině jsme opět viděli spoustu šancí na obou stranách, ale nepatrnou převahu měli přeci jen domácí. Kometa však vede jen o jednu branku a výsledek je stále otevřený. Další třetina začne přibližně v 15:52.

40:00

39:59

39:42

39:06
    Je dobře, že se perioda blíží ke konci, jelikož atmosféra na ledové ploše začíná být hodně hustá.

38:24
    Lidák chytil nahození od modré.

37:59
    Hrakholski (CEM) dostává dvouminutový trest za napadení.

37:59
    A další tvrdý střet, tentokrát byl proveden nedovolený zákrok na hráče Brna. Po střetu se strhla hromadná mela.

37:42
    Holemý (KOM) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

37:42
    Svach se po tvrdém střetu u mantinelu těžce zvedá z ledu.

37:00
    Kometa nahazuje touš do útočné třetiny.

36:20
    Meluzín si obhodil obránce a ujel po pravém mantinelu. Vystřelil a puk vypadl Lidákovi výstrojí těsně před brankovou čáru. Meluzín se hnal k dorážce, ale byl odstaven obránce. Chyběly centimetry.

35:30
    Na druhé straně opět Novák ujel osamocen na brankáře. Nešťák si pohlídal mezeru mezi betony.

34:55
    Kde je puk? Tak takovou otázku si kladli asi všichni před brankou hostů. Neskutečná spletice hráčů bojovala o touš a moc nechybělo, aby Kometa odskočila soupeři o dvě branky.

34:30
    Meluzínovu střelu od modré Lidák vyrazil.

33:48
    Hosté útočí i v oslabení a nebezpečně pálil Michal. Nešťák si však situaci pohlídal.

33:37
    Svach (CEM) dostává dvě minuty za držení.

33:06

32:37
    Remta pálil mimo.

31:47
    Svach svižně vypálil na branku, ale Nešťák měl připravenou svoji lapačku.

31:22
    Budějovice kombinují v útočné třetině. Chtějí vyrovnat a nyní mají příležitosti.

31:05
    Meluzín (KOM) si odsedí dvě minuty.

30:50
    Nešťák se teď vyznamenal, když lapil dorážku jednoho z útočníků Motoru.

30:01
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa se po dlouhém tlaku dostává do vedení. Domácí dlouho bojovali v útočném pásmu, až se JAKUB KOS dostal ke střele a byl úspěšný. Asistence: Holotík

29:25

29:15
    Hosté vyhazují.

27:48
    Kometa je v útočném pásmu a vytváří si tlak.

27:27
    Nevšímal (CEM) si odpyká dvě minuty za napadení.

27:16
    Hra je teď opravdu rychlá. Děj zápasu se přelévá z jedné strany na druhou.

25:44
    Nyní šance na druhé straně. Lidák už ležel na zemi a strhl se urputný boj před brankou hostů. Vše ukončil až jeden z obránců Motoru, který vyhodil touš pryč.

25:09
    Novák ujížděl sám na brankáře, ale Nešťák předvedl proti jeho střele pohotový zákrok a zabránil tak soupeři vstřelit druhý gól.

24:29
    Čárový píská zakázané uvolnění domácí Komety.

23:52
    Hrakholski přichází po důsledném obranném zákroku o puk a do útoku jde Kometa.

23:23
    Útok hostů přerušil ofsajd.

22:53
    Po nepřehledné situaci před brankou hostů se dostává ke kotouči Lidák, jenž přerušuje hru.

22:38
    Kosovu střelu od modré brankář hostů lapil.

22:19
    Budějovice nyní mají tlak v útočné třetině.

20:55
    Nahození od modré si Lidák pohlídal a týmy střídají.

20:25
    Kometa nepřesně rozehrála a píská se zakázané uvolnění.

20:01
    Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.

20:01

První perioda je za námi. Ze začátku měly převahu Budějovice, ale po brance domácích se hra vyrovnala a viděli jsme spoustu šancí na obou stranách. Hosté ještě využili přesilovku a vyrovnali. Další třetina začne přibližně v 15:00.

20:00

19:43
    Brankář hostů přikryl nahození a hra je přerušena.

18:40
    Rašovský se obtočil kolem branky a Lidák jen tak tak stihl připravit svůj levý beton.

18:27
    Mikulec nebezpečně střílel od modré, ale Lidák byl připraven.

18:07
    Lidák střelu od modré vyrazil, ale jen před sebe a Kometa je opět u kotouče.

17:38
    Po nepřesné rozehrávce Komety sudí píská icing.

17:25

16:53
    Střela Holemého letěla mimo.

16:22
    Brno přišlo o puk a Motor vyhazuje.

15:34
    Kometa se usadila v útočné třetině a kombinuje.

15:24
    Pavlát (CEM) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

14:52
    Domácí vyhazují puk a střídají.

14:19
    Kosovu střelu Lidák vyrazil betonem.

14:06
    Budějovice využívají přesilovku a je srovnáno. PAVEL NOVÁK vystřelil svižnou střelu od modré, která doplachtila až za záda Nešťáka. Asistence: Janoch

13:41
    Budějovice se dopustily ofsajdu.

13:29
    Hosté se vyhnali sama z pásma špatnou rozehrávkou.

13:12
    Holotík (KOM) si odpyká dvě minuty za podražení.

12:55
    Janochova střela byla zblokována mimo ohrožení branky.

12:06
    Trma vrma před brankou hostů. Lidák si nevšiml, že mu puk vypadl z náruče a k dorážce se hnali další hráči Komety. Vše nakonec vyřešili rychlí obránci Motoru, kteří uklidili touš pod jejich brankáře.

11:45
    Oba týmy střídají a u kotouče jsou hosté.

11:12
    Brno se usadilo v útočné třetině a dere se za další brankou.

10:48
    Odražený kotouč Nešťák rychle přikryl a přerušil hru.

10:26
    Masařovu střelu Lidák vyrazil bez problémů.

09:26
    Kometu branka nabudila a opět útočí.

08:39
    Kometa se po delším tlaku dostává do vedení. Střelu od modré ještě tečoval JAKUB BRABENEC, který posílá svůj tým do vedení. Asistence: Sedláček

08:11
    Hosté vyhazují přes všechny čáry a píská se icing.

07:27
    Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se otevřít skóre dnešního utkání.

07:05
    Nešťák si nahození od modré pohlídal a hra je přerušena.

06:38
    Motor dobře napadá a Brno má problémy s rozehrávkou.

05:52
    Janoch byl zastaven v útočném pásmu a puk má Kometa.

05:28
    Fojmonovu střelu od modré Lidák vyrazil

04:16
    Trma vrma před brankou domácích. Vše řeší vyhozením puku jeden z obránců Brna.

04:08
    Svižná střela jednoho z hostů šla těsně nad branku.

03:48
    Žákova nahrávka byla zblokována.

03:24
    Kometa nahodila do pásma a vytváří si tlak.

03:16
    Choutky domácího útoku přerušil čárový. Píská se ofsajd.

02:30
    Janoch teď ujel sám na brankáře Komety, ale Nešťák se štěstím chytil jeho střelu.

02:15
    Mužstva střídají a u puku jsou domácí.

01:32
    Nešťák si pohlídal puk a přerušuje hru.

01:23
    Masař nevybojoval touš a u puku jsou Budějovice.