Skalica – Pov. Bystrica 7:1 (kon.) | Trnava – Prešov 4:6 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:3 (kon.)
Dubnica – Michalovce 2:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 19:3 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 17.11.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga (SR) • 21. kolo

Zápas sa končí výsledkom 2:4! (20:16:39)

58:35
    Dukla Michalovce dala gól!

V 59. minúte zápasu hostia využívajú presilovku a idú do vedenia o dva góly! Gól strelil MAŠLONKA. Asistencie: Rusina, Kolba.

57:24
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Berák – 2 min., sekanie).

52:02

V 53. minúte idú hostia do vedenia o jeden gól, stav je tak 2:3! Gól strelil KABÁČ. Asistencie: Poliaček, Linet.

48:54
    Hostia v plnom počte.

47:19
    Domáci v plnom počte.

46:54
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., nedovolené bránenie).

45:19
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Themár – 2 min., hrubosť).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 2:2!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:44
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

34:22
    Dubnica dáva gól!
    V 35. minúte domáci využívajú presilovku a vyrovnávajú tak na 2:2! Gól strelil BOBČEK. Asistencia: Jakúbek.