Arsenal – Tottenham 2:0 (kon.) | Bournemouth – Huddersfield Town 4:0 (kon.) | Burnley – Swansea 2:0 (kon.)
Crystal Palace – Everton 2:2 (kon.) | Leicester – Manchester City 0:2 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
West Brom – Chelsea 0:4 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 4:1 (kon.)
Burnley FC
2:0 (2:0)
Swansea City
Sobota 18.11.2017, 16:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 12. kolo

Domácí fotbalisté dokázali tento zápas, ve kterém zejména v prvním poločase dominovali, vyhrát 2:0. Hostující gólman Łukasz Fabiański předvedl několik dobrých zákroků, ale prohře nezabránil. Za domácí se trefili Jack Cork a Ashley Barnes. (17:58:05)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:12. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:10.

90+7

90+7
    Žlutou kartu dostává Nathan Dyer (Swansea City).

90+6
    James Tarkowski byl tvrdě atakován v osobním souboji, bude ošetřen za autovou čárou.

90+5
    Martin Olsson se po centru spoluhráče dostal do zakončení. Jeho hlavičku kryje brankář domácího celku.

90+4
    Rozehrávat od své branky bude domácí brankář, mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se utkání dohrává.

90+3
    Ashley Barnes se propracoval do výborné střelecké pozice, jeho ránu zablokoval Alfie Mawson.

90+2
    Johann Gudmundsson se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale branku netrefil, míč si totiž příliš předkopl.

90+1
    Celkem šest minut se bude nastavovat. Při zranění Tammy Abrahama se dlouhou dobu nehrálo.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

Dnešní utkání sleduje 18 895 diváků.

89
    Sam Clucas rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku a domácí Nick Pope snadno kryje.

88
    Sledujeme rychlý fotbal, který se musí fanouškům určitě líbit. Dvě minuty zbývají do konce řádné hrací doby.

87
    Steven Defour se pokoušel probojovat přes dva obránce, ale neuspěl.

86
    Ben Mee vypálil z výborné pozice, ale jeho ránu zablokoval hostující obránce.
    85. Domácí hráč byl v postavení mimo hru.

85
    Hostující obránce odrazil míč mimo hrací plochu. Rohový kop pro domácí. Robbie Brady centroval před branku. Domácí celek sice míč do brány dostal, ale James Tarkowski byl v ofsajdu.