Arsenal – Tottenham 2:0 (kon.) | Bournemouth – Huddersfield Town 4:0 (kon.) | Burnley – Swansea 2:0 (kon.)
Crystal Palace – Everton 2:2 (kon.) | Leicester – Manchester City 0:2 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
West Brom – Chelsea 0:4 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 4:1 (kon.)
Liverpool FC
3:0 (2:0)
Southampton FC
Sobota 18.11.2017, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 12. kolo

Liverpool po reprezentační přestávce opět nastřílel tři góly a jeho neporazitelnost na Anfield pokračuje. Sílu Reds dnes pocítili hráči Southamptonu, do jejichž sítě se po půlhodině hry v rozmezí deseti minut trefil dvakrát Mohamed Salah a po přestávce se mezi střelce zapsal Philippe Coutinho. Saints podali hodně slabý výkon a během celého zápasu se nedostali ani k jedné střele na bránu. Konečný výsledek zápasu na svatostánku Anfield Road. Liverpool 3 Southampton 0. (17:53:25)

90+3

90+2
    Alex Oxlade-Chamberlain se pokusil uniknout po křídle a poté ve středu hřiště najít Roberta Firmina, druhá polovina plánu mu ovšem nevyšla. Dobrý skluz předvedl Virgil van Dijk.

90+1
    Fanoušci Reds s blížícím se koncem zápasu zbývají hlasitě chorály a Liverpool míří za třemi body.

90
    Čtvrtý rozhodčí Michael Oliver nastavil 3 minuty.

89
    Dnešní utkání sleduje 53256 diváků.

88
    Liverpool bez problémů kontroluje vývoj zápasu a proti Southamptonu prodlouží domácí neporazitelnost.

85
    Roberto Firmino mohl přidat čtvrtý gól, jeho střela zpoza šestnáctky ale minula pravou tyč!

84
    Southampton se marně snaží se zápasem něco udělat a je jasné, že dnes na Anfield prohraje.

83
    Philippe Coutinho měl prsty během posledních 15 vystoupení ve 14 gólech Liverpoolu, když zaznamenal deset gólů a čtyři asistence.

82
    Liverpool doma před reprezentační přestávkou porazil rozdílem třídy Huddersfield a dnes zřejmě výsledek zopakuje. Southampton je dopředu bezzubý.

80
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází James Milner.

80
    Je to neuvěřitelné, ale Southampton v probíhající 80. minutě stále čeká na Anfield Road proti Liverpoolu na první střelu na bránu!

79
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Shane Long, přichází Manolo Gabbiadini.

78
    James Ward-Prowse centroval do šestnáctky z pravého křídla, v pokutovém území ale nebyl nikdo, tedy kromě Simona Mignoleta, který míč stáhl ze vzduchu.

Tomáš Reiner

Branky: 31. M. Salah (Wijnaldum), 41. M. Salah (Coutinho), 68. Coutinho

Karty:   43. Lovren (LIV) – 61. Romeu (SOT)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:9.
    Liverpool FC: Mignolet – Alexander-Arnold, Klavan, Lovren, A. Moreno – Coutinho (69. Can), Henderson (C), Wijnaldum – M. Salah (80. Milner), Firmino, Mané (74. Oxlade-Chamberlain).
    Náhradníci: Karius – Milner, Joe. Gomez, Oxlade-Chamberlain, Can, Sturridge, Solanke.

Southampton FC: Forster – Soares, Hoedt, V. van Dijk, Bertrand – S. Davis (C), Romeu – Tadić (55. Ch. Austin), Boufal (69. Ward-Prowse), Redmond – S. Long (79. Gabbiadini).
    Náhradníci: A. McCarthy – Jošida, Targett, Ward-Prowse, P.-E. Höjbjerg, Ch. Austin, Gabbiadini.

Rozhodčí: Mike Jones. Asistenti: Harry Lennard, Mark Scholes. Čtvrtý rozhodčí: Michael Oliver

Diváci: 53256