Olomouc – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Brno – Teplice | 1:0 (kon.) |
Slavia – Dukla Praha | 5:0 (kon.) | | | Slovácko – Plzeň | 1:4 (kon.) |
Třinec – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:2 (kon.) |
Arsenal – Tottenham | 2:0 (kon.) | | | Bournemouth – Huddersfield Town | 4:0 (kon.) | | | Burnley – Swansea | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Everton | 2:2 (kon.) | | | Leicester – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Liverpool – Southampton | 3:0 (kon.) |
West Brom – Chelsea | 0:4 (kon.) | | | Manchester Utd. – Newcastle | 4:1 (kon.) |
Getafe – Alavés | 4:1 (kon.) | | | Leganés – Barcelona | 0:3 (kon.) | | | Sevilla – Celta Vigo | 2:1 (kon.) |
Atlético – Real Madrid | 0:0 (kon.) |
Bayern – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Frankfurt | 1:1 (kon.) | | | Leverkusen – RB Lipsko | 2:2 (kon.) |
Mohuč – Kolín nad Rýnem | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Freiburg | 3:1 (kon.) | | | Hertha – Mönchengladbach | 2:4 (kon.) |
AS Řím – Lazio | 2:1 (kon.) | | | Neapol – AC Milán | 2:1 (kon.) |
PSG – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Dijon – Troyes | 3:1 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 1:1 (kon.) |
Štrasburk – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Toulouse – Méty | 0:0 (kon.) |
Ružomberok – Podbrezová | 3:0 (kon.) | | | Prešov – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) | | | Nitra – Senica | 0:0 (kon.) |
Žilina – Dunajská Streda | 0:0 (kon.) |
Písek – Zápy | 5:0 (kon.) | | | Štěchovice – Domažlice | 1:0 (kon.) | | | Dobrovice – Vyšehrad | 2:0 (kon.) |
Benátky n/J – Ústí n/O | 0:0 (3:2 po pen.) |
HFK Olomouc – Zlínsko | 0:0 (odl.) | | | Petřkovice – Mohelnice | 0:0 (odl.) | | | Vel. Meziříčí – Hlučín | 0:0 (odl.) |
Hodonín – Uh. Brod | 0:0 (odl.) | | | Prostějov – Rýmařov | 0:0 (odl.) |
Č. Budějovice – Ostrava | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Frýdek-Místek – Bohemians 1905 | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:2 (kon.) |
Karviná – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 3:2 (kon.) |
Spiš. N. Ves – L. Mikuláš | 2:2 (kon.) | | | Bardejov – MFK Zvolen | 3:0 (kon.) | | | Šamorín – KFC Komárno | 3:0 (kon.) |
Skalica – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 0:4 (kon.) | | | Feyenoord – Venlo | 1:1 (kon.) | | | Breda – Ajax | 0:8 (kon.) |
Willem II – Sparta Rotterdam | 2:2 (kon.) |
Mouscron – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Sint-Truiden | 3:2 (kon.) | | | Eupen – Antverpy | 0:1 (kon.) |
Standard – Oostende | 0:0 (kon.) |
Linz – Rapid | 1:2 (kon.) | | | Austria – Admira | 2:3 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) |
St. Pölten – Wolfsberger | 0:0 (kon.) |
Chabarovsk – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Dynamo – Groznyj | 1:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Spartak | 1:4 (kon.) |
Arsenal Tula – Kazaň | 0:0 (kon.) |
Piast Gliwice – Cracovia | 1:0 (kon.) | | | Nowy Sącz – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) | | | Gdańsk – Wisła Pł. | 3:0 (kon.) |
konec
Royal Excel Mouscron
1:2
(0:1)
RSC Anderlecht
87
|
Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Jérémy Huyghebaert, přichází Yanis Mbombo Lokwa.
|
|
77
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Robert Berić.
|
|
64
|
Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Dorin Rotariu, přichází Mërgim Vojvoda.
|
|
63
|
Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Adrien Trebel, přichází Sofiane Hanni.
|
|
23
|
Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Fabrice Olinga, přichází Mohamed Aidara.
|
Branky:
52. Govea – 42. Bruno, 81. Onyekuru
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 18:19.
Rozhodčí: Jonathan Lardot – Frédéric Godelaine, Florian Lemaire
Diváci:
Karty: 88. Kums (AND)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 18:19.
Royal Excel Mouscron:
Bailly – Diédhiou, de Medina, Huyghebaert (87. Mbombo Lokwa), Mézague – Olinga (23. Aidara), Rotariu (64. Vojvoda), Govea, Mohamed – Awoniyi, Bolingi.
Náhradníci: Butez – Aidara, Godeau, Locigno, Mbombo Lokwa, Van Durmen, Vojvoda.
Trenér:
RSC Anderlecht: Boeckx – Josué Sá, Deschacht, Spajić – Bruno, Dendoncker, Kums, Trebel (63. Hanni), Stanciu (77. Berić) – Onyekuru, Harbaoui.
Náhradníci: Sels – D. Appiah, Hanni, Berić, Chipciu, Cools, Danté.
Trenér:
Náhradníci: Butez – Aidara, Godeau, Locigno, Mbombo Lokwa, Van Durmen, Vojvoda.
Trenér:
RSC Anderlecht: Boeckx – Josué Sá, Deschacht, Spajić – Bruno, Dendoncker, Kums, Trebel (63. Hanni), Stanciu (77. Berić) – Onyekuru, Harbaoui.
Náhradníci: Sels – D. Appiah, Hanni, Berić, Chipciu, Cools, Danté.
Trenér:
Rozhodčí: Jonathan Lardot – Frédéric Godelaine, Florian Lemaire
Diváci:
Michal Raška