Lille – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Amiens – Monaco 1:1 (kon.)
Amiens SC
1:1 (1:0)
AS Monaco
Pátek 17.11.2017, 20:45 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

To je ode mne vše, přeji Vám krásný zbytek pátečního večera u dalších přenosů na shledanou. (22:41:29)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:15.

Viděli jsme ramízové utkání, jehož výsledek je nejspíše spravedlvý pro oba týmy. Je však jasné, že hosté z Monaka budou s výsledkem silně nespokojeni, protože jim jejich rival z PSG může utéct na rozdíl již 6 bodů.
    Po 1. poločase a gólu Gakpého začali domácí aktivně i 2. část utkání. Hosté však po ophledné kombinaci zásluhou Jovetiče v 68. minutě vyrovnali a poté se snažili utkání zvrátit ve svůj prospěch, což se jim ale nepovedlo. Monaco tedy ztrácí body, s Amiens remizovalo 1:1.

90+4

90+4
    Na konci zápasu ejště dostávají žlutou kartu Konate a Jorge.

90+3
    Rozhodčí rozhání strkající se hráče a uděluje ještě karty.

90+2
    Praporek letí vzhůru, ofsajd zastavil Monaco.

90+1
    Kakuta toho dnes naběhal strašně moc, přesto se pustil do dalších sprintového souboje a vybojoval na půli faul.

90
    Hosté sevřeli soupeře a do pokutového území létá jeden centr za druhým. Obrana zatím stíhá.
    89. Kakuta vystrašil Subašiće.

89
    Kakuta to vzal na sebe a neudělal to vůbec špatně. Po naznačení si míč navedl ještě trochu na střed a ranou na bližší tyč vystrašil Subašiče.

87
    Zápasu by remíza slušela. Hosté se sice snaží o obrat, v posledních minutách se jim ale příliš nedaří.

85
    Střídání v týmu Amiens SC; odchází T.monconduit a přichází S.Baradji.

85
    Ani napodruhé to nebyla žádná sláva a domácí okamžitě přenáší hru před bránu Subašiče.

84
    Rohový kop si vzal na starost Ghezzal a po odvrácení obranou si kop zopakuje.

82
    Falcao se v pokutovém území doslova rval o míč, proti převaze však neměl nárok.

80
    Volný přímý kop z 35 metrů by mohla být dobrá příležitost na ohrožení brány. To by ale Manzala nesměl přestřelit vše ve vápně.
    78. Domácí se tlačili do zakončení, ale neúspěšně.

78
    No podívejme! Konate skvěle centroval před bránu Subašiče a hned 2 hráči domácích se tlačili do zakončení. Ani jeden z nich však nebyl úspěšný.