PSG – Nantes 4:1 (kon.) | Dijon – Troyes 3:1 (kon.) | Guingamp – Angers 1:1 (kon.)
Štrasburk – Rennes 2:1 (kon.) | Toulouse – Méty 0:0 (kon.)
EA Guingamp
1:1 (1:1)
Angers SCO
Sobota 18.11.2017, 20:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Zápas mezi Guingampem a Angers nakonec zůstal i po druhém poločase nerozhodný. Oba góly padly už v první půli. Nejprve se po brejku prosadil Camara, pak ale hosté brzy srovnali. To když si míč do vlastní sítě nešťastně srazil Kerbrat. Ve druhém poločase pak dostal druhou žlutou, a tedy i červenou kartu, domácí Deaux. Angers se ale přesilovku nepodařilo zužitkovat, žádný míč už v brance Guingampu neskončil. (22:30:13)

90+4

90+3
    Angers se pokouší o závěrečný tlak, ale jeho akce po levém křídle nakonec nevyústí ani rohovým kopem.

90+2
    Guingamp už se nyní soustředí hlavně na bránění remízy, když hraje o desíti, asi mu už ani moc sil na útok nezbývá.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Guingampu se náramně hodí, že bude po faulu rozehrávat z vlastní poloviny. S rozehrávkou rozhodně nespěchá.

89
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Felix Eboa Eboa.

89
    Po rohovém kopu zůstal na trávníku ležet brankář Karl-Johan Johnsson, který byl tvrdě atakovaný Sunum. Ten za to dostává žlutou kartu.

88
    Hosté si vybojovali rohový kop, snaží se ještě převrátit výsledek na svou stranu.

86
    Je to tak. Christophe Kerbrat už se vrací do hry, zbývající minuty stráví na trávníku.

85
    Dlouhé ošetřování pokračuje, ale vypadá to, že Christophe Kerbrat bude v pořádku.

83
    Došlo k souboji v šestnáctce Guingampu. Baptiste Guillaume doslova naskočil na ležícího hráče domácích. Bylo to nezaviněné, ale hodně bolestivé.

82
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Billy Ketkeophomphone.

80
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Marcus Regis Coco.

79
    Centr Angers z levé strany letěl do území nikoho. Ale pak přišla teč jednoho z hráčů domácích, takže zůstanou u míče hosté.

78
    Lassana Coulibaly stáhl soupeře nedovoleně rukama k zemi. Jasný faul.

77
    Angers trochu paradoxně hrálo možná lépe, když byl soupeř v plném počtu.

75
    Faulů ve druhém poločase přibývá. Teď fauloval Moustapha Diallo Thomase Manganiho.