Jirny – Benešov 2:1 (kon.) | Čížová – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Převýšov – Litoměřicko 1:1 (1:3 po pen.)
Brozany – Vltavín 1:3 (kon.) | Nymburk – Chrudim 0:3 (kon.)
po penal. (1:3)
SK Převýšov
1:1 (1:0)
FK Litoměřicko
Pátek 17.11.2017, 13:30Česká fotbalová liga • 15. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:23:04)

Je dobojováno! Domácí měli utkání velmi dobře rozehrané, do vedení je poslal v první půli Korba. Hosté ale nic nevzdali a dvacet minut před koncem srovnal kapitán Šimkovský. O tom, kdo získá bod navíc, musely rozhodnout až pokutové kopy. Převýšov neproměnil hned tři ze čtyř penalt a z tohoto duelu bere jediný bod. Litoměřicko vítězí i potřetí v řadě, tentokráte za dva body!

DVOŘÁK

5. série
    1:3
    Radek Dvořák poslal Petra na druhou stranu, Litoměřicko bere bod navíc!

4. série
    1:2
    Lukáš Kraják střílel na stranu, kam se vydal brankář Plachý! Ten jeho střelu zachytil a hosté mají mečbol!

4. série
    1:2
    Naopak hostující kapitán Jakub Šimkovský míč poslal pod břevno!

3. série
    1:1
    Kapitán Jakub Jarkovský ale neproměnil! Po třetí sérii tak máme srovnáno!

3. série
    1:1
    Petr Veselka se prosadil střelou k tyči, nedal Petrovi šanci a srovnal!

2. série
    1:0
    Martin Zezula je prvním úspěšným střelcem! Poslal Plachého na druhou stranu!

2. série
    0:0
    Jako druhý šel za hosty Martin Štancl. Ani ten nedal, výborný zákrok předvedl brankář Petr!

1. série
    0:0
    Za domácí si balón postavil Jakub Špidlen. Toho ale vychytal hostující brankář!

1. série
    0:0
    Lukáš Šlehofer trefil pouze tyčku! Hosté tak úvodní penaltu neproměňují!

Střílení penalt začíná.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Rozběhla se druhá a zároveň poslední nastavená minuta. Domácí budou vhazovat na útočné polovině, vypadá to na dlouhý aut do vápna!

90+1
    Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Patrik Valenta, přichází Tomáš Jelínek.

90
    Domácí kombinovali na pravé straně, odkud přišel centr. U míče ale hosté, kteří budou za malou chvíli střídat.