Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Admiral Vladivostok
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Dinamo Minsk
Sobota 18.11.2017, 08:00 • Fetisov Arena • KHL

58:33
    Asi poslední šance pro Minsk jak pokazit Nalimovovi čisté konto. Po vražení na hrazení je vyloučen Konstantin Glazačev.
    58:15 Damir ŽAFJAROV - 5:0

58:15
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Pátý gól Vladivostoku a druhý DAMIRA ŽAFJAROVA je na světě. Útočník Admiralu dostal kotouč na pravý kruh a Enroth neměl šanci se tak rychle přesunout. Asistence: Maxim Kazakov, Nikolaj Gluchov.

57:32
    Karaban je vyloučen za hákování a domácí tak mohou ještě navýšit své vedení.
    54:42 Damir ŽAFJAROV - 4:0

54:42
    V době, kdy už byli hosté v plném počtu Admiral navyšuje své vedení už na 4:0. DAMIR ŽAFJAROV dostal přihrávku před bránu, kdy byl úplně sám a střelou z první překonal Enrotha. Asistence: Pavel Makarenko.

52:38
    Vladimir Děnisov je vyloučen za podražení. Přesilová hra pro Vladivostok.
    49:02 Korobovova střela z blízka se neujala.

49:02
    Dmitrij Korobov dostal puk před branku a z blízka zakončoval. Nalimov předvedl další perfektní zákrok.

47:32
    V situaci dva na jednoho Quinton Howden přihrál na pravou stranu na Alexandra Pavloviče, tomu ale zakončení nevyšlo. Nalimov zůstal nepřekonán.

40:56
    Dmitrij Sajustov je vyloučen za hákování, Minsk si může zpříjemnit začátek třetí třetiny přesilovou hrou.

38:22
    Pak se před Nalimovem strhla menší potyčka a rozhodčí to vyřešil vyloučením. Jegor Šarangovič a Nikolaj Gluchov dostali dvě minuty za hrubost.
    38:21 Nalimov chytil střelu Stěmanova.

38:21
    Andrej Stěpanov dostal hodně prostoru a nacpal se z pravé strany před Nalimova a vypálil. Brankář domácích přesto dokázal zasáhnout.

37:53
    Ivan Miščenko je už podruhé v zápase na trestné lavici, tentokrát za hákování.
    36:39 Žafjarov z blízka Enrotha nepřekonal.

36:39
    Maxim Kazakov v přečíslení dva na jednoho přihrál do jízdy na Damira Žafjarova. Ten ale z blízka už nedokázal Enrotha překonat.

29:09
    Ivan Miščenko je vyloučen za nedovolené bránění. Hosté budou mít šanci snížit svou ztrátu.
    29:08 Nebezpečná dorážka Howdena.

29:08
    Teď měli velkou příležitost hosté. Střelu Děnisova Nalimov vyrazil a následně si musel ještě poradit s dorážkou Howdena.
    24:24 Pavel MAKARENKO - 3:0

24:24
    Dvě přesilovky na začátku druhé třetiny sice Vladivostok nevyužil, ale nakonec přece jen navyšuje svůj náskok. Tvrdou střelou přesně do pravého horního růžku branky Enrotha se prosadil PAVEL MAKARENKO. Asistence: Maxim Kazakov, Damir Žafjarov.

22:10
    Ilja Šinkevič oslabí svůj tým, protože je vyloučen na dvě minuty za krosček.

19:48
    V závěru třetiny ještě jedno vyloučení. Na trestnou lavici musí Dmitrij Korobov za nedovolené bránění.

07:51
    Poprvé v utkání se vylučuje. Na trestnou lavici se usadil Pavel Makarenko za podražení.
    02:24 Tigran MANUKJAN - 2:0

02:24
    Tak už je to 2:0. Střelu Fiščenka ještě Entroth vyrazil, ale pouze před sebe, kde ale stál TIGRAN MANUKJAN. Ten měl už práci jednoduchou, stačilo mu kotouč dorazit do odkryté brány. Asistence: Ivan Fiščenko, Konstantin Glazačev.
    00:17 Vadim KRASNOSLOBODCEV - 1:0

00:17
    Tak to je bleskový start zápasu pro Admiral! VADIM KRASNOSLOBODCEV si vzal ve středním pásmu puk, projel za modrou čáru a z levého kruhu střelou zápěstím překonal Enrotha. Asistence: Anton Volčenkov, Robert Sabolič.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 1. Krasnoslobodcev (Volčenkov, Sabolič), 3. Manukjan (Fiščenko, Glazačev), 25. Makarenko (Kazakov, Žafjarov), 55. Žafjarov (Makarenko), 59. Žafjarov (Kazakov, N. Gluchov)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Volčenkov, Blum, N. Gluchov, Mnacjan, S. Iljin, Miščenko, Sergejenko, Gičibekov – Alexandrov, Sajustov, Tkačov – Krasnoslobodcev, Sabolič, Wright – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – Manukjan, Glazačev, Fiščenko.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, Šinkevič, Korobov, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – An. Stěpanov, Kovyršin, Gavrus – Pavlovič, Šarangovič, Kulakov – Karaban, A. Volkov, Drozd – Bujnickij.

Rozhodčí: Naumov, Fraňo – Zacharov, Sysev