Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 6:3 (kon.) | | | Kadaň – Vsetín | 0:4 (kon.) |
Prostějov – Třebíč | 9:0 (kon.) | | | Motor ČB – Ústí n/L | 7:1 (kon.) |
Columbus – NY Rangers | 2:0 (kon.) | | | Detroit – Buffalo | 3:1 (kon.) | | | Philadelphia – Calgary | 4:5 (po pr.) |
Dallas – Edmonton | 6:3 (kon.) | | | Ottawa – Arizona | 2:3 (po pr.) | | | Winnipeg – New Jersey | 5:2 (kon.) |
Los Angeles – Florida | 4:0 (kon.) |
Chabarovsk – Dynamo Moskva | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vladivostok – Minsk | 5:0 (kon.) | | | Kunlun – Petrohrad | 1:8 (kon.) |
Čerepovec – Magnitogorsk | 0:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Toljatti | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) |
Řisuty – Jablonec n/N | 1:8 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 0:1 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 7:0 (kon.) |
Kopřivnice – Poruba 2011 | 0:6 (kon.) | | | Nymburk – Písek | 4:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 2:5 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 0:2 (kon.) |
Bílina – Most | 6:3 (kon.) | | | Pelhřimov – David Servis | 4:6 (kon.) | | | Děčín – Kobra | 2:5 (kon.) |
Trutnov – Vrchlabí | 3:4 (kon.) |
Třinec – Sparta | 4:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 7:4 (kon.) | | | Zlín – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Vítkovice – Slavia | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 0:4 (kon.) |
Pardubice – Žďár n/S | 5:4 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 6:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Salzburg | 1:3 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Letňany | 5:1 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 2:0 (kon.) |
Třinec – Vsetín | 3:6 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 4:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 4:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 1:6 (kon.) |
Technika Brno – Havířov | 3:2 (po pr.) | | | Třemošná – Slavia | 0:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Kometa Brno | 2:11 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 5:1 (kon.) |
Třinec – Přerov | 2:5 (kon.) | | | Warriors Brno – Poruba | 2:1 (kon.) |
HC Vimperk – Soběslav | 1:6 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 1:5 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 0:7 (kon.) |
Třemošná – HC Rokycany | 3:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Rosice | 11:3 (kon.) | | | Černošice – PZ Kladno | 9:2 (kon.) |
Radomyšl – HC Vimperk | 5:4 (po pr.) | | | Telč – Strakonice | 6:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 2:5 (kon.) |
Poděbrady – Žabonosy | 6:3 (kon.) | | | Čáslav – Mladá Boleslav B | 7:5 (kon.) | | | Králův Dvůr – Příbram | 1:2 (kon.) |
Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 1:3 (kon.) | | | Milevsko – Hluboká n.V. | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 6:3 (kon.) |
Rožnov p. R. – Poruba "B" | 4:7 (kon.) | | | Vlašim – Lev Benešov | 4:3 (kon.) | | | Kutná Hora – V.Popovice | 0:5 (kon.) |
Mělník – Rakovník | 6:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 6:5 (po pr.) | | | Tachov – Kaznějov | 10:4 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:10 (kon.) | | | Blansko – Velká Bíteš | 4:5 (po pr.) | | | Hvězda B – Zbraslav | 11:7 (kon.) |
Neratovice – Slaný | 1:5 (kon.) | | | Chotíkov – Nejdek | 3:6 (kon.) |
Č.Budějovice – Karlovy Vary | 12:3 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 0:0 (*18:00) | | | – Kadaň | 13:6 (kon.) |
konec
Red Star Kunlun
1:8
(0:2, 1:3, 0:3)
SKA Petrohrad
Jiří Sameš
Branky a nahrávky:
22. Yip (K. Makarov, A. Kulda) – 16. Barabanov (Rykov, Kablukov), 17. Prochorkin (Hersley, N. Gusev), 24. Kovalčuk (Kalinin), 25. N. Gusev (Karpov), 36. Kovalčuk (Šipačov, Rundblad), 48. J. Jakovlev (N. Gusev, Prochorkin), 57. Gavrikov (Ketov), 58. Kovalčuk (S. Plotnikov, Šipačov)
Rozhodčí: Alexej Bělov, Konstantin Olenin – Dmitrij Sivov, Alexandr Černyšev
Diváci: 4 127
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Hellberg (17. Skrynik) – Graborenko, Järvinen, Pereťagin, Blacker, Ďaloga, A. Kulda, Vorobej – Ponikarovskij, Brulé (A), Wolski (A) – Lessio, Kane (C), Yip – DeFazio, Chipchura, Thuresson – K. Makarov, Lockhart, Jaw.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Korobjov) – Zubarev, Vojnov, Chafizullin, Hersley, J. Jakovlev, Rundblad, Rykov, Gavrikov – Kovalčuk (C), Šipačov, Kalinin – N. Gusev, Prochorkin, S. Plotnikov (A) – Tichonov, Koskiranta, Karpov – Barabanov, Kablukov, Ketov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Korobjov) – Zubarev, Vojnov, Chafizullin, Hersley, J. Jakovlev, Rundblad, Rykov, Gavrikov – Kovalčuk (C), Šipačov, Kalinin – N. Gusev, Prochorkin, S. Plotnikov (A) – Tichonov, Koskiranta, Karpov – Barabanov, Kablukov, Ketov (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Alexej Bělov, Konstantin Olenin – Dmitrij Sivov, Alexandr Černyšev
Diváci: 4 127
KUN: Joonas Järvinen (O) – 24:57
PET: Sergej Plotnikov (Ú) – 20:04
Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:57
Střely na branku: 29 – 38
Zblokované střely: 9 – 10
Vhazování: 35 – 27
Vhazování (%): 56,45 – 43,55
Hity: 18 – 13
Góly v přesilovce: 0 – 1
Trestné minuty: 22 – 6
Čas strávený v útočném pásmu: 10:03 – 15:51
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 2 min., hrubost).
Přesilová hra využita, 8:1! Po přiklepnutí Plotnikova vstřelil svou třetí branku v utkání ILJA KOVALČUK. Asistence: Sergej Plotnikov, Vadim Šipačov.
7:1! Na první střelu ještě stačil Hellberg zareagovat, k dorážce se ale dostal obránce VLADISLAV GAVRIKOV, a ten již přidal sedmou branku SKA. Asistence: Jevgenij Ketov.