Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Lada Toljatti
Sobota 18.11.2017, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera! (17:35:02)

Nejvyšší ice time

NNO: Michail Grigorev (O) – 21:35 (27 střídání)

TOG: Charles Genoway (O) – 24:12 (31 střídání)

Čas strávený v útočném pásmu: 11:38 – 11:49

Je tu konec! Torpedo poráží doma Ladu 3:1. Sledovali jsme však poměrně vyrovnaný souboj, třetí třetinu si však domácí dokázali pohlídat. Vítěznou branku vstřelil v 29. minutě Sergej Kosticyn. Gólman Ivan Lisutin pak zase pomohl k výhře Novgorodu 24 úspěšnými zásahy!

59:54
    Blíží se konec utkání, všechny tři body zůstanou doma.

59:04
    Hosté se zatím nedostali ani ke hře bez brankáře. Běží již poslední minuta!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:11
    Čas na srovnání se ale hostům krátí.

56:01
    Střely na branku: 29 – 25

55:51
    Lada nakonec vyslala na Lisutinovu svatyni při přesilovce celkem čtyři střelecké pokusy.

55:45

53:46
    Sergijenkovi již začala druhá trestná minuta, Lisutin zatím bez práce.

53:45
    Díky přesilovce je tu dobrá šance pro Ladu na to, aby snížila náskok soupeře.

53:45
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., nedovolené bránění).

53:10
    A další zásahy pro mladého ruského brankáře hostů. Toljatti tak stále ještě může díky němu pomýšlet na nějaký bodový zisk z tohoto utkání.

52:40
    Domácí vyzkoušeli Krasotkina hned třikrát, gólman Lady ale vždy připraven.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. Dugin (Daugavinš, Kundrátek), 29. S. Kosticyn (Galuzin, Grigorev), 45. Paršin (Sergijenko) – 25. Valujskij (Soin)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Grigorev, Želdakov, Barancev, Šulenin, Sergijenko, Fatkullin, Kundrátek – Daugavinš (A), Dugin, Muršak – Paršin, Galuzin (A), Stoljarov (C) – I. Zacharčuk, Mozer, Urakov – S. Kosticyn, Gračov, Žukov – M. Lazarev.
    Lada Toljatti: Krasotkin (Ivannikov) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Kirillov, Kostromitin, Morenec – Harper, Novotný (A), Kapustin – Mastrjukov, Zernov, Bělousov – Bočarov, Soin (A), Valujskij – A. Strelcov, V. Strelcov, Achmetov – Babenko.

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Anton Kislov – Nikita Viljugin, Alexej Maitak