Columbus – NY Rangers 2:0 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:1 (kon.) | Philadelphia – Calgary 4:5 (po pr.)
Dallas – Edmonton 6:3 (kon.) | Ottawa – Arizona 2:3 (po pr.) | Winnipeg – New Jersey 5:2 (kon.)
Los Angeles – Florida 4:0 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:5 (3:1, 1:3, 0:0 - 0:1)
Calgary Flames
Sobota 18.11.2017, 19:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:49:30)

Vhazování: 42%-58%

Calgary Flames dokázali odčinit nedávnou vysokou porážku na ledě Detroitu a po cestě do Philadelphie si odváží dva body za výhru v prodloužení. Do zápasu přitom nevstoupili vůbec dobře a první třetinu prohráli poměrně jasně 1:3. Ale stejně jako se brankář Smith rozchytal, tak se i hráči Flames rozehráli a zásluhou hattricku Seana Monahana nakonec vybojovali remízu 4:4 po normální hrací době. V prodloužení pak rozhodl zápas svým čtvrtým gólem v sezoně Michael Frolík.

61:18 Michael FROLÍK - 4:5

61:18
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Ve své podstatě první útok Calgary v prodloužení a hned gól! A výborná práce MICHAELA FROLÍKA, který si najel mezi kruhy, dostal přihrávku od Backlunda a propálil brankáře Elliotta! Asistence: Mikael Backlund, TJ Brodie.

60:51
    Voráček z Girouxem kouzlili v útočném pásmu, ale Gostisbehere nakonec musel vyjet do střední třetiny.

60:31
    Couturier chtěl před brankou najít Simmondse, ten se však neprosadil přes jednoho z obránců.

60:01

Po rychlé úpravě ledu tedy o vítězi utkání rozhodne buď pětiminutové prodloužení při hře 3 proti 3, nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Puk je v rohu kluziště a čeká nás prodloužení.

59:40
    Frolík odpálil kotouč přes všechny čáry.

59:34
    Patrick poslal na branku střílenou přihrávku, kterou tečoval Filppula, ale Smith dokázal včas zareagovat a zastavil hru.

59:01
    Zatímco se Calgary osvobodilo, hraje se poslední minuta normální hrací doby.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. Manning (Filppula), 14. Couturier (Voráček, Gostisbehere), 17. Provorov (Lehterä, Laughton), 35. Patrick (Voráček, Giroux) – 8. J. Gaudreau (Ferland, Monahan), 27. Monahan (Versteeg, Giordano), 30. Monahan (J. Gaudreau, Brodie), 35. Monahan (J. Gaudreau, Versteeg), 62. Frolík (Backlund, Brodie)

Philadelphia Flyers: Elliott (Neuvirth) – Hägg, Provorov, Manning, Gostisbehere, Alt, Sanheim – Voráček, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Patrick, Weise – Konecny, Filppula (A), Lehterä – M. Raffl, Laughton, Leier.
    Calgary Flames: M. Smith (Läck) – D. Hamilton, Giordano (C), Hamonic, Brodie, Stone, Kulak – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Brouwer (A) – Jágr, Jankowski, S. Bennett – Lazar, Stajan, Versteeg.

Rozhodčí: Peel, Pochmara – Nansen, Suchánek