HC Plzeň – Chomutov 4:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Mountfield HK 4:5 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 1:6 (kon.)
Technika Brno – Havířov 3:2 (po pr.) | Třemošná – Slavia 0:1 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 2:11 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Třinec – Přerov 2:5 (kon.) | Warrior Brno – Poruba 2:1 (kon.)
konec
HC Meteor Třemošná
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Sobota 18.11.2017, 12:30 • ZS Třemošná • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 16. kolo
Partner:
     
    60:00
    Konec zápasu. (14:26:43)
     
    58:58
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Alex Ebenstreit – 2 min., podražení).
     
    58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
     
    52:24
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ŠIMON RULC. Asistence: Tomáš Labuzík a Vojtěch Jágr.
     
    51:26
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Jan Psota – 2 min., podražení).
     
    50:19
    Hosté v plném počtu.
     
    48:19
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Adam Srdínko – 2 min., sekání).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:56
    Hosté v plném počtu.
     
    39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
     
    37:56
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Jakub Holý – 2 min., nesportovní chování).
     
    32:35
    Domácí v plném počtu.
     
    30:35
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Sebastian Seidler – 2 min., napadení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.
     
    17:27
    Hosté v plném počtu.

    Michal Chadim

    Branky a nahrávky: 53. Rulc (Labuzík, Jágr)


    HC Meteor Třemošná: Mi. Pícl (Dědič) – Špaček, Ma. Pícl, Ploch, Jánský, Pechr, Psota, Soukup, Korčák, Kozlík, Altrichter, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha
    HC Slavia Praha: J. Němeček (Hrstka) – Srdínko, D. Němeček, Vymětal, Topol, Kluch, Čapka, Palát, Kučera, Svoboda, Černý, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr

    Rozhodčí: Valenta – Zimmermann, Sedláček