HC Plzeň – Chomutov 4:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Mountfield HK 4:5 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 1:6 (kon.)
Technika Brno – Havířov 3:2 (po pr.) | Třemošná – Slavia 0:1 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 2:11 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Třinec – Přerov 2:5 (kon.) | Warrior Brno – Poruba 2:1 (kon.)
konec
HC Litvínov
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Rytíři Kladno
Sobota 18.11.2017, 12:30 • ZS Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 16. kolo
Partner:
     
    60:00
    Konec zápasu. (14:26:03)
     
    59:34
    Hosté to zkouší v šesti!
     
    59:34
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Marek Slavík – 2 min., hrubost).
     
    58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
     
    51:11
    Domácí v plném počtu.
     
    49:11
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jan Vopat – 2 min., hákování).
     
    47:46
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je SAMUEL CHRENKA. Asistence: Ondřej Hrabík.
     
    44:09
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Autorem branky v přesilové hře je LUKÁŠ HOCELÍK. Asistence: Vojtěch Novák a Jaroslav Fišer.
     
    42:25
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Ullrych – 2 min., vysoká hůl).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
     
    38:37
    Domácí v plném počtu.
     
    36:37
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Lukáš Stehlík – 2 min., faul loktem).
     
    33:10
    Domácí v plném počtu.
     
    31:10
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Radovan Miškovič – 2 min., sekání).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.

    Michal Chadim

    Branky a nahrávky: 14. Fišer (Jonák), 16. Stehlík (Limanovský), 45. Hocelík (Novák, Fišer) – 48. Chrenka (Hrabík)


    HC Litvínov: Čermák (Klika) – Minařík, Hocelík, Háva, Kroupa, Jonák, Gebhard, Miškovič, Kadár, Dej, Limanovský, Stehlík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Skuhrovec
    Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Malý, Staněk, Alscher, Robovský, Ticháček, Chrenka, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Urban, Sachr, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv, Hrabík

    Rozhodčí: Plachý – Kokrment, Kopáč