Řisuty – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:0 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 0:6 (kon.) | Nymburk – Písek 4:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 2:5 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:4 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Klatovy – Tábor 0:2 (kon.)
Bílina – Most 6:3 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 4:6 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 3:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
SC Marimex Kolín
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 18.11.2017, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 15. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
    Autorem vítězné branky je VAŠÍČEK.

57:58
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Jiří Vašíček si našel volného Tomáše Semráda, který posunul kotouč do mezikruží, kde již číhal MIROSLAV VAŠÍČEK! Třetí jmenovaný prostřelil Martina Sejpala a vyrovnal výsledek na 3:3.

Asistence: Tomáš Semrád, Jiří Vašíček

44:38
    Kozlové právě vstřelili branku!

V oslabení se do samostatného úniku dostal JAKUB SEMIRÁD, který projel rychlostí blesku celým hřištěm a překonal Čeňka Nováka! Kozlové jsou prvně ve vedení v tomto utkání. Stav utkání 3:2.

Bes asistence.

39:50

Petr Pýcha přihrál na volného ONDŘEJE PANNU, který vymetl pavučiny v levém rohu Novákovy branky! Vyrovnal tak skóre v přesilové hře na 2:2.

Asistence: Petr Pýcha, Jiří Kadlec

31:32

Miroslav Třetina obehrál kličkou jednoho z kolínských obránců a z leže přihrál na LUKÁŠE ENDÁLA, který našel volné místo mezi Sejpalovými betony a dostává zpět svůj tým do vedení! Stav utkání 1:2.

Asistence: Miroslav Třetina

28:05

Kozlové proměnili svou přesilovou hru! Ondřej Panna přihrál na hrot PETRU PÝCHOVI, který prostřelil vše co se dalo a srovnal skóre dnešního zápasu na 1:1!

Asistence: Ondřej Panna

00:45

Hosté se ujímají vedení! Ihned z bule, která byla ve středním pásmu hosté obsadili třetinu u Sejpala. Rychlými přihrávky se Třetina s Endálem dostali za jeho branku a odrazem od mantinelu puk doputoval na hůl TOMÁŠE SEMRÁDA, který zavěsil do poloprázdné branky! Stav utkání 0:1.

Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 29. Pýcha (Panna), 40. Panna (Pýcha, Kadlec), 45. Semirád – 1. Semrád (Endál, Třetina), 32. Endál (Třetina), 58. Třetina (Semrád, Vašíček), rozh. náj. Vašíček

1:2   Kadlec (KOL)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Černý, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Kadlec, Malý "C", Semirád, Panna, Kysela, Morkes, Zumr "A", Kozák, Prokop, Veselý, Pilný, Pipek
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Hrabaň, Kopic, Přidal, Třetina, Endál, Voříšek, Milfait "A", Michálek, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Chlubna

Rozhodčí: Jaroš – Laczko, Potůček