Řisuty – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:0 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 0:6 (kon.) | Nymburk – Písek 4:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 2:5 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:4 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Klatovy – Tábor 0:2 (kon.)
Bílina – Most 6:3 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 4:6 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 3:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
SC Marimex Kolín
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 18.11.2017, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 15. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Havlíčkův Brod.
    Autorem vítězné branky je VAŠÍČEK.

64:39
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., sekání).

63:25
    Ondřej Panna svými kličkami uhájil útočné pásmo, ke střele ho ale Bruslařská obrana nepustila.

62:06
    K první velké šanci v prodloužení se dostali Bruslaři.Milfaitova střela pouze zapasovala do lapačky Sejpala. Následuje vhazování.

59:59
    V závěru třetiny měli domácí ještě prostor k úpravě skóre. Dominik Zumr vybojoval kotouč, který následně poslal na volného Tomáše Pipka, který svojí backhandovou kličkou přestřelil branku Nováka. Ihned další šancí navázal Petr Morkes, kterému od branky dělili milimetry. Stav je nerozhodný i po 3.třetině 3:3. Bude pokračovat 5 minutové prodloužení.

57:58
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Jiří Vašíček si našel volného Tomáše Semráda, který posunul kotouč do mezikruží, kde již číhal MIROSLAV VAŠÍČEK! Třetí jmenovaný prostřelil Martina Sejpala a vyrovnal výsledek na 3:3.

Asistence: Tomáš Semrád, Jiří Vašíček

57:29
    Miroslav Třetina přihrál na Tomáše Semráda, který od modré tvrdě vystřelil. Sejpal má však puk pod kontrolou.

57:20
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., sekání).

50:09
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., sekání).

44:38
    Kozlové právě vstřelili branku!

V oslabení se do samostatného úniku dostal JAKUB SEMIRÁD, který projel rychlostí blesku celým hřištěm a překonal Čeňka Nováka! Kozlové jsou prvně ve vedení v tomto utkání. Stav utkání 3:2.

Bes asistence.

44:03
    Na základě faulu na Josefa Malého bylo nařízené trestné střílení, které jel sám kapitán Malý. Bohužel jeho nájezdem neuspěl a stav je stále stejný 2:2.

43:24
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Hlaveš – 2 min., držení protihráče).

39:50

Petr Pýcha přihrál na volného ONDŘEJE PANNU, který vymetl pavučiny v levém rohu Novákovy branky! Vyrovnal tak skóre v přesilové hře na 2:2.

Asistence: Petr Pýcha, Jiří Kadlec

38:53
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vašíček – 2 min., napadení).

36:00
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Veselý – 2 min., napadení).

31:32

Miroslav Třetina obehrál kličkou jednoho z kolínských obránců a z leže přihrál na LUKÁŠE ENDÁLA, který našel volné místo mezi Sejpalovými betony a dostává zpět svůj tým do vedení! Stav utkání 1:2.

Asistence: Miroslav Třetina

28:52
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Březina – 2 min., nedovolené bránění).

28:05

Kozlové proměnili svou přesilovou hru! Ondřej Panna přihrál na hrot PETRU PÝCHOVI, který prostřelil vše co se dalo a srovnal skóre dnešního zápasu na 1:1!

Asistence: Ondřej Panna

26:10
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., hákování).

24:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., vysoká hůl).

23:23
    Kozlové měli několikrát na holi gólovku, ale nepodařilo se jim překonat v brance Čeňka Nováka.

22:08
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., vysoká hůl).

19:20
    Domácí Malý ve svém vlastním oslabení se dostal do samostatného nájezdu, ve kterém mu zabránil střele Miroslav Třetina, který ho natlačil do své branky.

18:15
    Kryštof Kulhánek od modré provětral lapačku Martina Sejpala, který převedl ukázkový semafor.

17:28
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Barták – 2 min., hákování).

16:23
    Jakub Semirád dostal na servírovaný kotouč přímo před Nováka. Měl spoustu prostoru k vymyšlení nějaké kamufláže pro vyrovnání výsledku, ale na jeho střelu si počkal a dokonale vychytil Čeněk Novák!

12:17
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., podražení).

10:04
    Malého střelu od modré Novák chytil svými betony.

04:44
    Tlak Bruslařů teď nabral grády. Tomáš Semrád od modré přihrál po jeho levé straně na Patrika Přidala, který si ještě zadovkou našel Miroslava Třetinu. Jeho střelu, ale zvládl Martin Sejpal pochytit jeho pravým betonem.

03:51
    Velká šance na straně domácích! Dominik Zumr získal v domácím pásmu kotouč a rychle ujížděl soupeřům. Jeho střelu však Novák pochytil a hru pozastavil. Vhazování proběhne po jeho levici.

00:45

Hosté se ujímají vedení! Ihned z bule, která byla ve středním pásmu hosté obsadili třetinu u Sejpala. Rychlými přihrávky se Třetina s Endálem dostali za jeho branku a odrazem od mantinelu puk doputoval na hůl TOMÁŠE SEMRÁDA, který zavěsil do poloprázdné branky! Stav utkání 0:1.

Asistence: Lukáš Endál, Miroslav Třetina

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 29. Pýcha (Panna), 40. Panna (Pýcha, Kadlec), 45. Semirád – 1. Semrád (Endál, Třetina), 32. Endál (Třetina), 58. Třetina (Semrád, Vašíček), rozh. náj. Vašíček

1:2   Kadlec (KOL)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Černý, Březina, Hlaveš, Pýcha, Barták "A", Voženílek, Havelka, Kadlec, Malý "C", Semirád, Panna, Kysela, Morkes, Zumr "A", Kozák, Prokop, Veselý, Pilný, Pipek
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Hrabaň, Kopic, Přidal, Třetina, Endál, Voříšek, Milfait "A", Michálek, Kozlík, Ludvík, Kuchta, Chlubna

Rozhodčí: Jaroš – Laczko, Potůček