Řisuty – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:1 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 7:0 (kon.)
Kopřivnice – Poruba 2011 0:6 (kon.) | Nymburk – Písek 4:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 2:5 (kon.)
Kolín – Havlíčkův Brod 3:4 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Klatovy – Tábor 0:2 (kon.)
Bílina – Most 6:3 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 4:6 (kon.) | Děčín – Kobra 2:5 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 3:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
HK Nový Jičín
Sobota 18.11.2017, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga skupina Východ • 21. kolo

58:57
    Nový Jičín si ještě ke konci zápasu zahraje přesilovou hru. Jakub Schejbal (SUM) dostává dvě minuty za držení protihráče.

58:40
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Vachutka – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min. + 2 min., hrubost).

55:40
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – 2 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do oblasti hlavy nebo krku). Trest odpyká Slovák.

55:00
    Bednář u mantinelu vystavil Schejbalovi výstavní bodyček, to se domácímu hráči ale nelíbilo a ihned si to jel s ním vyřídit. Rozhodčí tohle netoleroval a domácího hráče vyloučil na dvě minuty za hrubost.

50:28
    Vojtěch Adamík pak mimo hru atakoval Jiřího Půhoného za což si vysloužil od rozhodčích dvě minuty na napadení.

23:15
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Jiří Půhoný (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

22:42
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Bednář – 2 min., nedovolené bránění).

19:59
    Šumperk navíc začne druhou třetinu v početní výhodě. Jakub Metelka (NJI) dostává od rozhodčích dvě minuty za napadení.

13:45
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Lubomír Kovařík (SUM) si jede odsedět dvě minuty za napadení.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 6. Ostřanský (Lehečka, Fischer), 9. Řezáč (Vachutka, Půhoný), 13. Půhoný (Cink), 20. Vachutka (Sedlák, Cink), 29. Kovařík (Králík, Schejbal), 44. Půhoný (Vachutka, Cink), 54. Fischer (Štáva)

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (21. Svoboda) – Gewiese, Procházka, Řezáč, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Sedlák – Muller, Králík, Skopal, Půhoný, Ostřanský, Novosad, Lehečka, Vymazal, Cink, Kovařík, Vachutka, Fischer
    HK Nový Jičín: Slovák (21. Kohn) – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Tomeček, Janiczek, Metelka – Palacký, Krupa, Motloch, Chvostek, Palička, Kratochvíl, Gebauer, Bednář, Zedník, Podlaha, Sonnek, Slovák

Rozhodčí: Volf – Holibka, Zedník